0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından
Bugün benim doğum günüm ve eşim şehir dışına çıkmak zorunda kaldı birkaç gündür yalnızım. İlk defa doğum günümü yalnız geçiriyorum sadece bebeğim var yanımda ve telefonla çok az kişi kutladı. Annemle her gün görüntülü konuşuruz bugün aradım açmadı kendisi de kutlamadi abim babam da dahil. Kısacası çok üzüldüm duygusallastim ben mi fazla önem veriyorum buna acaba merak ediyorum

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dogum gunun kutlu olsn cnmmm
(1,793 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(119,364 puan) tarafından

ben hic onem vermem :D bu arada dogum gunun kutlu olsun

(1,793 puan) tarafından
Cok çok teşekkür ederim. Keşke ben de onemsemesem ama ailem küçüklükten beri öyle alistirdi belki de o yüzden..
0 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun nice yillara cnmm
(1,793 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(2,158 puan) tarafından

Bizde de hiç önem vermezler bende şahsen önem vermem yani 

Ama senin doğum günün kutlu olsun<3

(1,793 puan) tarafından
Çok tesekkur ederim ♥️
0 oy
(421 puan) tarafından
Önemsemem yakınlarım yani ailem annem babam kardeşim eşim kutlasa bile yeter . Doğum günün kutlu olsun ☻
(3,491 puan) tarafından
Zenci emoji ne tatlı gııı
(1,793 puan) tarafından
İşte hiçbiri kutlamadı bile eşim yolda anne baba tatilde herbiri kendi derdinde beni unuttular.
Çok teşekkür ederim ♥️
(421 puan) tarafından
Aman canım çok takılma ya benm eşim hep görevde ne d.gunumuz var ne evlilik yıldönümü hep ayrı düşüyoruz hoş olmuyor ama iş olmadan aş olmuyor yapacak bsey yok.  
Gecen sene benim annemde unutmuştu arayip trip attım bi evirdi çevirdi lafı ya ben önceden kutladım filan dedi sonra 2 gün arayıp doğum günümü kutladı  gecmesine rağmen:))) ara akşam kiz insan doğum yaptığı günü nasil unutur filan de :)))
(421 puan) tarafından
Benito ☻☻☻☻
(1,793 puan) tarafından
Birkac gün önce laf arasında kutladılar bugün günü değil ki vaktinde kutlayın demiştim çok takmamislar :)
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Benimde yarın doğum günüm gecen sene hem hamileydim hemde pandemi vardı bu sene bayramın ilk günü bakalım kim hatirlayacak
(1,793 puan) tarafından
Senin de şimdiden doğum günün kutlu olsunn
0 oy
tarafından
Önemserim, aile olarak küçüklüğümden beri özel günler önemlidir bizde. Hatta 2 gün önceydi doğumgünüm. :) Ama bir sefer kutlamadılar diye de çok kafama takmam, bayram telaşesi unutmuş olabilirler. Nice güzel yaşların olsun.
(1,793 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun. Ben de önemserim. Ama bazen şöyle oluyor, 1 mayısın doğum günü olduğunu biliyorum birinin ama o günün tarihinden haberim olmuyor ayon kaçıydı bilmediğimden aklıma gelmiyor. Allah affetsin geçen eşimin doğum günüydü arkadaşları hatırladı ben unuttum:/
(1,793 puan) tarafından
En azından kendi değer verdiklerimden bana bir mesaj bile gelse mutlu olacak biriyim ama o da olmadı o yüzden belki de doldum bugün
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Doğum gunun kutlu olsun nice yaşlara
(1,793 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim♥️
0 oy
(3,659 puan) tarafından
Önem vermem çok ama kutlaninca da mutlu olurum. Doğum günün kutlu olsun  canım nice saglikli mutlu huzurlu senelere inşallah 
(1,793 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
Ailem kutlamazsa bende kırılırım 
(1,793 puan) tarafından
Evet şimdi aradılar neyse ki ama üzüldüğümle kaldım tabi..
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Oyle abartı kutlamaya gerek yok ama insan hatırlanmak ister dogum günün kutlu olsun nice mutlu senelere sevdiklerinle:)
(1,793 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(315 puan) tarafından
Mutlu yıllar canım benim ❤️

Tabi ki insan hatırlanmak ister haklısın
(1,793 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Mutlu yıllar ailenle huzurlu güzel günlere inşallah ama ne bileyim ben hiç önemsemem bazen annem gil kız kardeşimin felan kutlar küçük erkek kardeşimin ama bana bisy yaptığını görmedim şahsen en son 5 yıl önce bnd eşimin kini kutlarım ama o bısey yapmaz niye kapmiyosun demem bnm için onemsiz
(1,793 puan) tarafından
Öylesi de kötü.. teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yarin dogum gnum arabada bozuk bakalim ney olck ben kutlayqn olursa sevinirim ama takmam fazla dogum gunun kutlu olsun duygusal kalpli anne cocugun varms cok sukur o sana hediye
(1,793 puan) tarafından
Evet iyi ki o var tek varlığım.. teşekkürler ♥️
0 oy
(11,217 puan) tarafından

ben kutlamayi bile sevmem :) ama esim 10 yildir hic es gecmedi sagolsun. sanada mutlu yillar

(1,793 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ne tesadüf bugün benim de doğum günüm :) ve benim de eşim şehir dışında çalışmaya gitti eskiden önemserdim ama şimdi önemsemiyorum benim için diğer günlerden farkı yok  
(1,793 puan) tarafından
Nice mutlu yillara
0 oy
(2,537 puan) tarafından

Bana da bir dünya mesaj gelir yazmaya erinirim :D zaten çok kutlayan var birde yeni öğrenenler de yazmasın diye hiç belli etmem doğum günümü :P

Bu arada gününüz kutlu olsun <3 huzuru yerinde olana her gün özel gün huzurunuz bol olsun eşiniz ve çocuğunuzla her gününüz hep güzel geçsin inşaallah. 

(1,793 puan) tarafından
Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 386 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,017 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 121 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 249 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu