0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sütten kestim ama bu seferde saat başı anne mama diyo sürekli dolabın önündeyiz ne yedirecek bilmiyorum akşamdan kalma yemek oluyor bazen veriyorum bazen yemiyor ve gece uyumuyor bu saat oldu halen uyanık ve patates istedi patates kızarttım verdim ağır mı olur ya ne vereyim böyle istediğinde 

Bir de sabah 5 de uyanıyor sürekli dolabın önüne gidiyor yine yemek istiyor yumurta kuruyorum yoğurt falan ama bu seferde zorla yediriyorum aç ama kararsız ve isteksiz gece karnı doysa bile sabahin köründe uyanıyor acaba alışkanlık mı oldu ya karnı doyunca kendi kendine tekrar uyuyor ne yapmam lazım siz neler yediriyorsunuz

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cocuk reflu olur bu saate yumurta kızartma nedır normal beslenmeye alıstır, kes elıne elma ver muz ver agzı oyalansın
tarafından
Öyle doyar mı ki ya vala annem hep kardeşimi öyle alıstırdı kizkardesimde kızını öyle alıstırdı hepsi birbirinden gördü ya benim kızda onların yanında alıştı geceleri patatese falan zaten yaşları hep yakın bende doğrusu rahatsız oluyorum gece gece patates vermeye ya meyveleri çok seviyor zaten çok yiyor her türlü meyveyi de yiyor ama mama diye ağlıyor yoğurtta veriyorum ama onu yemiyor iste
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akşam yatarken bizle bir yiyor yemek . Sabahta kahvaltı. 

Sütlü buskivi verebilirsin bilemedim ki 
tarafından
İşte bu aralar akşam yemeğine doğru yatiyor ve akşam 9 da uyanıyor ne yapıyorum kalkmıyor ramazanlikta alıştı iftar vaktinde uyumaya
0 oy
tarafından
Her şey de yer canım kız canı isterse ama
tarafından
İşte canı istiyor ama okadar kararsız ki onu der veririm ağlar yumurta kiriyorum sabahın 5 inde ya gözlerim kapalı kandırarak yediriyorum anca öyle oluyor sonra uyuya kalıyoruz sabah bir kalktım ben onun yatağında yatmisim o da ayağımın altinda parkede uyumus
0 oy
(554 puan) tarafından
Ah keşke benim kızım da yemek yese o kadar iştahsız ki :(
tarafından
Kız yese neyse diyecem okadar kararsız ki ne yiyecegini bilmiyor herşeyi istiyor ama vazgeçiyor veya yemiyor kandırıyorrum anca öyle dün sabah 7 de balkonda yedirdim öyle istedi canı ve böcek vardı ölmüştü onunla uğrasa uğrasa yedi anne ömüş diye diye yedi vala ne bilim bir şekilde Kandırabiliyorum ya ama bak yarın sabah kalkmayacak kesin bayram ya kesin ona da uyanmaz vala uyuya kalırız
(554 puan) tarafından
Zor valla canım çocuklarla uğraşmak çok isterdim ben de sabah oglen aksam yemek yesin :D Allah sana da kolaylık versin
(554 puan) tarafından
Böcekten de korkmuyor ahahah yerim onu
tarafından
Aynen zor yese bende razıyım ama kararsız hep ve yedikten sonra da güzelce uyuyor:) böcekten korkuyordu kız öyle yanına pek yaklaşmadan anne ömüş diyordu
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Benim.oglum 2 5 yasinsa yemekde yer ustune sut icer hüt hüt diye gzyo evde
tarafından
Hahaha ayy yerim ben onu ya dilleri çok güzel maşallah benim yeni sütten kestim hazır sütü hiç sevmiyorum daha vermedim bir kaç defa denedim ozaman emziriyordum istemedi şimdi belki ister deneyecem yemek de yediriyorum vala ama az az yiyor işte sabah 5 de uyanıp dıgıdah diye gezer benimki de yumurta çok seviyor beyazını tek yiyordu baktım olmuyor tereyağında kiriyorum bu aralar öyle ekmekle yediriyorum kandırarak tabii vala sabah sabah balkonda milleti izleyerek ya da ölmüş böceklere bakarak yemek yiyor hanımefendi sonra uyuyoruz ama hiç bir şey hatırlamıyorum hep uykulu yedirmisim kendim onun yatağına yattım bugün kızımda yanımda uzanmıştı uyandım ayağımın altında parkede uyuyor vala vicdan azabı da çektim çok da korktum yaz geliyor ben uyursam balkona falan çıkarsa diye korkuyorum
(13,834 puan) tarafından
Ay  Allah korusun cok dkkt etmwk lazim tam hreketli merakli olduklari zamanlar benimkide ilkten istemedi simdide verme ortalgi yikar:) dilleri xok ttli evet buarada seni sevyrm dyo heni hebadi duruyo duruyo baba heni hebadi cok cok hebadi :)benimkide yiyo yemekde abur cburda malsef babasi sagolaun boyu 96 kilosu hep 13 800 cok hreketli bide 3 4 kre yapyo tvaletni
tarafından
Benimki meyveleri falan çok sever yer bak ama yemeği hani kandırarak yediriyorum öyle yiyor yoksa yemez sütten kestigimde bir hafta hiç yemedi kupkuru oldu ama bir kaç gündür mama diye geziyor sürekli evde bende işte hep meyve de alıyorum bol bol yesin diye maşallah senin oglanda çok tatlı konuşuyor normalde hiç öyle dilli olmuyo oğlanlar vala en sevdiğim erkek çocuğunun böyle dilli olması ya:)bizde de abur cubur yeniliyor vala baba sürpriz yumurtaya alıstırdı yasakladım arada yer onun yerine çilek muz getir diyorum vala bizimde boylu doğdu 53 cm doğdu 4 kilo uzeriydi doğum kilosu ama çok hareketli ev çok büyük gezip duruyor evde hiç durmaz yerinde yese bile kilo yapmıyor hic
(13,834 puan) tarafından
Babasina asiri duskun asiri yani benden bile kiskanir o derece pesinden ayrulmaz telefonla knussa aglar evet bizimkide yumurtaya alisti cok su salgin hastalik muhabbetinxen sonra almayalim dedim esime.her seyi yiyo masallah yemek de yer meyvede yer abur cburda yer cok duskun yemeye ama iste boyundan zayf duruyo snrm benim oglusum 35 5 de dogdu 2760 di kilosu:)
tarafından
Maşallah boya vermiş zaten benimki bana düşkün kız çocuğu güya babaya düşkün olurdu ama en çok ben ilgileniyorum ve sürekli beni görüyor ya ondan:) ama yumurta salginla hastalıkla nasıl bir alakası var onu bilmiyorum bak köy yumurtası alıyoruz ama günde bir tane tek veriyorum artık çünkü yese 4 tane bile yer ki yediği de oldu azalttım çok şükür
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Elma, havuç, salatalık, çubuk kraker, ceviz, Antep fıstığı, fındık, erişte makarna(pişmemiş), muz,, kuru kayısı. Hurma, turşu.... Bunlar benim kızımın atıştırmalıkları
tarafından
Bak kuruyemiş hiç aklıma gelmedi doğru onları verebilirim tok da tutar gece gece patates kızartması iyi değil yani meyveleri yiyor her türlü ama yine de mama diyor iste
0 oy
(736 puan) tarafından
Sanki bu durumu alışkanlık etmis gibime geldi 
tarafından
Ya iki hafta olacak galiba sütten kestim ya ondan böyle oldu bir de Ramazan'da biz uyumuyorduk sahura kadar sanırım ondan da alıştı geç saatlerde yemeye sütten kestigimde hiç uyumadı bizle sahur yaptı kaç defa sabahları uyanması ama kesinlikle alışkanlık ya bu saat oldu uyumadı sallıyorum halen annem diyor düzelir memeden kestigin için böyle alışacak mecbur

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 127 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
14 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 177 göst.