0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (5,323 puan) tarafından
1 haftadır hastaydı. İshal kusma karın ağrısı. Yeni yeni kendine geldi ama 1 haftada 1 kg vermiş. Ve ishali halen devam etmekte. Doğru dürüst bişey yemiyor da. Hava sıcak zaten. Yemeği ne yapsam yedirsem artık şaşırdım fikirlerinize açığım 

7 Cevaplar

0 oy
(3,181 puan) tarafından
İyileşince kemdi yemeye başlar canım zorlama benim oğlumda ishal atesdş bişey yemezdi düzeldi şükür 
(5,323 puan) tarafından
Şu anlik şükür hastalığı daha iyi ama huy yapmış gibi her zaman karnım ağrıyor için bulaniyor diyor
-Reklam-
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Kızınız kaç yaşında ya da kaç aylık ?  Ben oğlum yemediği zamanlar dışarı çıkartıyorum öyle yer. Havalarda sıcak diye yemeklerini ılık ve mümkün olduğunca bunaltmayacak şekilde yaparım
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim öncelikle. Kızım 4 yaşında. Bende öyle yapıyorum ama yediremiyorum bir sey
0 oy
(3,874 puan) tarafından
Sevdiği yemeklerıı yap canm reddetmez en azından. Benm kız patates, makarna, sucuk reddetmez hiç. Patates haşla ıshale de iyi olur 
(5,323 puan) tarafından
Sevdiği yemekleri yapıyorum bı tane ya yiyor y yemiyor
(3,874 puan) tarafından
Demek ki daha hazır değil bosuna ugrasma uavas yavas düzelir
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Zorlamayın aç kaldıkça bağışıklık sistemi daha çok güçlenir.Kendine gelince isteyecektir zaten.Corba yoğurt vererek yedirmeye başlarsınız 
(5,323 puan) tarafından
Teşekkür ederim öneriniz icin
0 oy
(574 puan) tarafından
Eczaneden probiyotik al ishaline çok iyi geliyor
(5,323 puan) tarafından
Probiyotik te kullandik bı faydasını ginrmedim ne yazikki
0 oy
(197 puan) tarafından
Benim kızım da aynı durumda hatta biz ailecek öyleyiz diyebilirim bugün serum verdiler hastanede tatile gittik Antalya ya orada kaptık maalesef doktor bağırsak düzenleyici bağışıklık güçlendirici ve bulantı önleyici damla verdi bu gece daha iyiyiz iştah da ciddi anlamda azaldı kilo verdi haliyle ama iyileşince eskiye döner dedi doktorumuz
(5,323 puan) tarafından
Bizde ailecek atlattık kızım en kotusuydu çok üzülüyorum ya
(197 puan) tarafından
Maalesef onlar daha ağır atlatıyor çok geçmiş olsun tez zamanda iyileşsin minik inşallah ama takviye almadan çok zor toparlıyorlar
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Oglum  hastayken süt yogurt corba veriyorum yaylq corbasi mercimek corbssi tarzi seyler yiyor   yemek agir geliyo
(5,323 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
(1,271 puan) tarafından
Ricaederim ha bide Portakal suyuda slklyordum cunku hic su icmiyordu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 159 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
14 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy