0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Ya bugün dedik kayinvaldemde kahvaltı edelim pazar di ya hani herkes evde diye kahvaltı ediyirduk kayinvakidemjn abisi felan korona olmuş felan gidicem diye tutturmuş kayjnbabamla kaynanam kavga etmiş biz daha evdeydik herneyse eşim haberi yoktu korona olduklarından esim kaynanama dedi isa yani kuzeni ne zaman evlenecek kaynanamda hemen lafı bana çaktı dedi biz seni evlenirdik çok hayır gördük onlar damı sanki görecek kürtçe dedi bu lafı bende anladim tabi hiçbişey demeden hemen sofradan kalktım siz olsanız ne derdiniz uzun oldu hakkınızı helal edin 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayır yapasın ki hayır göresin de bıdahakıne, Kürtçe bılıyorsan Kürtçe de
(57 puan) tarafından
Kürtçe  konuşamıyorum ama kürtçe anlıyorum mantıklı ben hamileyken kanamalar içindeydim aynu binadayız hiç desteği yardımı olmadi ama yan taraftaki kiza hep yapardı ama o korona oldu ellerimle yedirdim 3 çocuğuna eşine ona baktım oğlum hastaydı ateşler icin de yanıyor du 1 saatlik uykuyla hem kendi evimi hem onun evini idare ediuirdim o hasta olur ben bakarım ama ben hasta olunca o hiç bisey yapmaz bende korona oldum bi çorba dahi yapıp göndermedi bi de aynu kattayız
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşin birşey demedimi
tarafından
Ohaaa yaa kaynının ne haddine bşrde eşin hala görüşüyormu bunlarla
(57 puan) tarafından
Kaynimla konuşmuyor ama annesi gille konuşuyor
tarafından
Bu ne cürret ya
(57 puan) tarafından
Annesigille konuşuyor valla engel olamadım
tarafından
İnsanlık harbiden ölmüş
+1 oy
(398 puan) tarafından
Ne denir ki böyle kaynanaya eşin bişey demedi mi
+1 oy
(1,786 puan) tarafından
Sadece sofradan kalkmam bi dahada evine gitmem görüşmem biter benim için artık.
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bence senin için dememiştir onu 
(57 puan) tarafından
Kaynanam çok laf sokan bi insan eşimde bunu biliyor
0 oy
(119,086 puan) tarafından
gecmis artik o an soyliycektin lafini
(57 puan) tarafından
Hayır bidaha öyle bisey derse ne diyim
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ne kadar kötü kalpli biri ya. Hiç cevap vermem ben olsam. Ama bir daha da asla güleryüz göstermem. Aynısı başımda eşimin ailesi diye gidiyorum evime daver ediyorum asla da kendilerine bir kötü sözüm olmamıştır birkez ters cevap vermemisimdir.  Ama hiçte guleryuz göstermem mecburi konusmalar dışında hal hatır sormam muhabbet etmem. Onlar beni ne kadar kırdıysa ben onları o kadar yok saydım 
(57 puan) tarafından
Ben ne yapabilrim bana diyordu seni bu evden attırmak için elimden geleni yapıcam ve eşimle boşanmaya kadar gelmistik onlar yüzünden erken doğum yaptım beni evde huzursuz etmek için elinden geleni yapıyorlar sürekli laf sıkmalar felan
0 oy
tarafından
Bir ortamda Türkçe bildiği halde Kürtçe konusuyorsa karsisndaki kişi için birşey deniyodur Zatn eşin birşey demdimi
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Yorumları okudum da sen enayi misin bacım hakaret olarak demiyorm yanlış anlama da ben olsam bir çöp yapmam daha böyle nankör insanlara o zaman görsün hayrını . Ayrıca o tekme atan kayninla eşin görüşmüyordur umarım ben olsam cana kasttan mahkemeye vermiştim 
(57 puan) tarafından
Ben esimin hatrına vermedim eşim onu vurdu dövdü zaten
(7,174 puan) tarafından
Vurdu derken silahla mi
(57 puan) tarafından
Yok dovme anlamında
0 oy
(11,217 puan) tarafından
" Daye ka jî mîr bî pîrse min pîr xer ditîme kêy "  deseydin : D yani anne bide bana sor hele ben cok hayir gordum mu deseydin : D ay anlayip cevap verememek kotu benim kaynanamda arap bazen arapca bsyler dio anlarsam turkce bile olsa cevabini veriorum valla : D hatta cocu kez yanlis bile anlamis olsam
(57 puan) tarafından
Ayy kız çok güldüm ya derim cnm saol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 556 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 421 göst.
23 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nigar Xelilova (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu