0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
Hanımlar bu bayram kara bayramımız kayın pederim vefat etti 4 ay önce, gelen giden okadar çok ki çok yoruldum sabahtan bu yana eşimin de stresli Bi günü anlayış gösteriyorum babasız bir bayram sonuçta. sabah tek mezarlığa gitmiş çok ağlamıştı, bu erkekler Bi şeye sinirlenince yada moralleri bozukken niye hırslarını bizden çıkarıyorlar anlamıyorum, bu sabah uyandık oğluma kahvaltı hazırladım neyse uyandı kahvaltısını yapsın ki kaynanam kara gidek aramız 1 dk msfe, çocuk kalabalıkta yemiyor bnde rahat rahat gelene bakim 40 laf söyledi en son çıktı tek gitti yav arkadaş herkesn Bi düzeni VS var ben kalabalıkta yedirmem uyutamam biliyor burnumdan gelecek daha neyin tartışmasını yapıyosn gittik haydi mezara gidecek saat 8 o haydi bu haydi Bi götlerini kaldıramadılar sinir oldum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neyse canm anlayışla karşıla bayram bugün sen alttan al boşvet 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende kalabalıkta yediremem benim burnumdan getiriyor oğlum ve asla sevmez kalabalığı eşimde öyle sabahın erke saatlerinde başladı hadi hadi demeye oysa bugün 4 gündür onlarlayiz önceki akşam orda kaldık dün gece geldik sabah yine kahvaltıya gittik benim aileme yeni geldik oda zorla niye gidiyorsunz daha erken diyor
(866 puan) tarafından
Misafir gibi gidiyoruz geç kaldık dedi, ya sabahın 5 de işten gelmiş eve uğramadan anasına gitmiş camiye gitmiş geldi saat 7 di haydi haydi oğlan küçük toplumda yedirniyom gözleri kalıyor oy yedide yedi oy yattı da yattı hep laff
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Babası vefat etmiş ya sen küçük sorun gibi görsende eşinin içinde ne fırtınalar kopuyor ve anlayış gösteremiyor, sen git sırtını sıvazla kuzum
(866 puan) tarafından
4 aydır ya sabır çekiyorum inanın ki
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Babasız ilk bayram çok zor olmalı onlar için alttan al insan başına gelmeden nasıl bir acı olduğunu bilemez 
(866 puan) tarafından
Tabiki büyük bir acı ona lafım yok yaşasın paylaşsın acısını ama günlük rutin olan şeylerde çatmasının gereği yok ki

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 529 göst.
0 oy
6 cevap 243 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 598 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy
11 cevap 192 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ikbal (48,695 puan) tarafından soruldu