0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (1,321 puan) tarafından
İlk gün ben sadece bizim taraftan anneme. Anneannem e babaanneme gittik. Başka kimseyi gezmedik. Dün ise eşimin annesiyle babası da geldi gelsinler ona lafım yok. Mezarlığa gidip  1 2 yer gezecek dediler. Koyu neredeyse hep gezdik bide sehirdekiler akrabalarını gezdik 9 buçuk aylık kızım var******e oldu iyixe. Kaynanamın halasını teyzesini halakizini teyze kızını. Kayın babamin amcasını teyzesini halasını. Gezdik . Siz gudermisiniz. Ben eşimle kızımda var parka gitmek istiyordum erken bitirip. Yok şura yok bura diye diye gezmedik yer kalmadı. Bende sonunda sinirlendim kız durmuuoe yeter bu kadar dedim kaynanama ses tonum hafifti yüksek değildi. Oda biraz bozuldu. 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,178 puan) tarafından
Biz köye geldik kapı kapı gezdik oğlum 4 aylık hiç problem değil benim için bayram ev ziyareti için var sonuçta park gezmesi için değil ki 
(1,321 puan) tarafından
Bayrmda büyüklere gidilir benim içinde problem değil . Ama bütün günde kızım sidali kalabalık ortam sevmiyor ağlıyor. Kızım sidalanacak die de kapı kapı gezemem benim için bayram bu değil. Eşim sürekli izinli olmuuor ailecek vakit geçirmek benim için 9nemli. Onun halası bunun halası tanımadığım yerler. Emziren anneyim iki katı zorluk çektim. İsteyen gitsin tabi kayinvalidemler gidecekse bizden ayrı gidebilir. 2 tane daha oğlu bekar. var. Ama onlar kendi keyifl2rine baktı. Birde bana sadece bir mezarlik 2 3 yer dediler. O yüzden kızdım birde eve geldiğim 10 di. Benimde bana göre gidevek yerim var öyle ya
(2,178 puan) tarafından
Öyleyse doğrusun tabi yanlış etmişler
-Reklam-
0 oy
(57 puan) tarafından
Haklısınız bence söylemeniz iyi olmuş bilmeleri gerekiyor
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Siz eve dönseydiniz keşke bayram demek şike eş dost gezmek bayramını kutlamak demek zaten canım
(1,321 puan) tarafından
Araba onların yok 2 kaynım dq kendisi gezdi 21 biri 29biri. Gezdirmoyir anlar işimiz var die.
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Bu bayrama kadar bizde hep eşimin amcası dayısı halası aksama kadar ziyaret ederdik 2. Günü dün sadece dede evine gittik.cunku bebeğim var 3.5 aylik eşimde görüyor çocuk kalabalıkta huysuz hiç Bi yere gitmedik açıkçası kayinvalidemlerde hiç gelin demedi onlar da bilio akşama kadar dede evinde kaldık evimize donduk burda biraz eşinin anlaması gerekiyordu seni 
(1,321 puan) tarafından
Eşimin amcası halası mühim değil ben giderim. Kayinvalidenin halası amcası kayın peder in hala amcası gitti. Did dinin did disi
(1,453 puan) tarafından
Evet baya dıdısının dıdısı olmuş
0 oy
(16,149 puan) tarafından
Parka her zaman gidilir bayram demek es dost akraba gezmesi demek kimse seni silah zoruyla peşinden takmamış deseydin ben eve gitmek istiyorum küçücük bebeyle yoruldum. Birden bire böyle çıkışman olmamış 
(1,321 puan) tarafından
Canım dedim eve gidelim. Şu uzerimide çıkarıp bı rahatlayim diyorum. Dur şuna da dur buna da diyorlar. Köye gittik ha deyince eve gidemem uzak. Şehire gittik ha deyince gene gelemem uzak. Burakamazlarda ev baska yerde biz başka yerde.
0 oy
(119,639 puan) tarafından
bende darlanirim o kadar gezsem

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 223 göst.
0 oy
12 cevap 537 göst.
0 oy
4 cevap 292 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy