0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar hayırlı bayramlar. Az önce eşimin abisigil gittik bayram görmeye. Eltim sütlaç yapmıştı yani normal bir sütlaç. Bende yemek yapmayı bilirim eşimde gayet beğenerek yer. Eltimle aramız da bir sorun yok ama samimi de değiliz kapıdan çıkışı süylaçın tarifini Merve ye de ver dedi. Ve eltim de o daha güzelini yapar dedi. Ama ben eşime kızdım ne gerek vardı bunu sormasına insanlara yanlış tanıtıyor resmen üstelik ymeeklerimi de beğenir. Sizce ben mi abartıyorum? Siz olsanız ne düşünürsünüz? 

17 Cevaplar

+1 oy
(2,062 puan) tarafından
Helal eltiyeee
tarafından
Yaa eltim iyi birisi bazen patavatsızlığı oluyor evime felan karışıyor ama ben mesafeyi koymuşum onun dışında iyi biri herhalde:))
-Reklam-
0 oy
(7,734 puan) tarafından
Abartıyorsun canım. Aynı durumu benim eşim de çok yapar. Bu durum çok normal
tarafından
Doğrudur canım. Yani eşimin öyle söylemesi garibime gitti çünkü basit bir sütlaçın tarifini almak istemesi garibime gitti. Farklı bir şey olsa ben isterdim ama sanki eşim küçük düşürdü beni gibi hissettim
(7,734 puan) tarafından
Yok be hiç alakası yok. Yapamayan yapamaz yani. Basit bir sütlaç tarifi demekle olmuyor ki. Hem bak eltin eşin daha güzellerini yapar demiş, ne güzel kalpli. Boşver, takılma bu kadar
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bence esinin demesi hoş olmamis ben sevmem öyle seyleri. Eger cok begendiyse sana soylesin sende elti e daha sonra cok güzel olmus tarifini verir misin dersin
tarafından
Öyle değil mi yaa bence de hoş olmadı üstelik yapamayan biri değilim ve normal sütlaçtı o da. Farklı birşey olsaydı ben sorardım zaten
(3,950 puan) tarafından
Evet hoş  bi durum değil
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Erkekler muhabbete böyle saçma yerlerden başlıyor. Saçmalamış konuş bı daha yapmaz inşallah
tarafından
Uygun bir şekilde konuşacağım zaten
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Valla normalde ellerine sağlık çok güzel olmuş diyosa sana abartıyosun bence. Eşimde bana dönüp tarifini alsana der yani 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Yengesine jest olsun diye demiş olabilir bunda alınacak bişey yok bence herkes birbirinden tarif alıyor.
0 oy
(803 puan) tarafından
Valla bende bozulurdum. Ne gerek var kocan biraz saçmalamış
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Ben olsammm bende kızardım gereksiz olmuş
0 oy
(571 puan) tarafından
Abartıyor olabilirsiniz böyle şeylere takılmayı huzurumuzu bozmayin
0 oy
(131 puan) tarafından
Benim eşimde benzer birsey yapmıştı çok kırılmıştım ona baya bir gerginlikte yaşamıştık. Bu arada bnm yemeklerimde çok güzel ve cok beğeniyor eşim 
0 oy
tarafından

Canım takılma. Mesela biz misafir gidince ne yapalım acaba derken eşim şu yemeği sever derim. Eşimde yer teşekkür eder. Ne var canım . Olsun<3

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Abartıyorsun tarifi istemiş bunda bir şey yok ki
0 oy
tarafından
Tarifi al eşine ver yapsın yesin madem o kadar beğenmiş valla ben bile sinor oldum
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Ben çok takılmazdım canım normalde ben güzel yemek tatlı yapabilen biri değilim zaten eşim de takılır bana 
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Nedemek sütlaç in tarifi ben eşime onca laf söylerim afedersin b.... Sütlaç in ne gibi tarifi olur sanki güllaç baklavası mi diye bir laf vardır 
0 oy
(907 puan) tarafından
Kiz erkekler.ince dusunmez kaba saba bunu soylesem sunumu dusunur diye hesap etmez...bu yuzden canim bosver ne kizacak nede uzulecwk bir durum var, marifetliysende illaki herkea bir fun gelio yer icer oturur ogrenir cnm.Bunlar eainin demesi ile olmuyor herkes herkesi az cok biliyor emin ol ki
0 oy
(571 puan) tarafından
Benim eşimde arkadaşı gile gittik pasta yapmıştı eşim şaka çok yapar biraz verinde eve götürelim dedi samimi arkadaşı diye karısına demişti çok sinirlendim dedim ben sana yapmıyor muyum ablasindan da istedi dedim sen artk evlisin unutuyon herhalde onlar verirse al dedim kaç gün kızdım 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 419 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 419 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 146 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu

380,177 soru

11,381,230 cevap

34,874 kullanıcı

...