0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar bugün sabah ilk once kaynanama gittik  sonradan annemlere gectik ogleden sonra benim  kizim hem babaannesini hem anneannesini cok sever ayirt etmez yani bide babaannesi herseye izin verir kirsin doksun elleme bisey olmaz hep böyledir  o yuzden kizim orda istedigini yapar neyse esimdediki biraz  da kayinpedere gidelim bayramlasalim kaynanam bunu duydu aman ne gerek var bilmem ne kizim da gitmek istemedi nene nene diye sarıldı  kiza diyoki sen anneanneni sevmiyobmu mu kizim gitmek istemiyon dimi kizim bosver falan diyo kizin aklina sokuyor oda  3 yasinda ne dersem anında kapiyr  zaten sonra diyoki bırak siz gidin ecem kalsin sirf bizimkiler onu görmesin diye zar zor çıktık neyse kapjdan çıkarken diyoki kizimin elinde buyuk oyuncak vardi ecem al bunu anneannenin kafasina vur at tamam mi diyo çıldırdım o an giderken veda etmedim tepkimi gosterdim esime soykedim bende aynisini yapcam ecem sakın neneni sevme falan bizimkiler asla oyle bisey demez ama bu tutturdu ecen bitek beni seviyor sizden nefret ediyor zaten ecem buyudu sen annenin evine gidebilirsin falan mal mal konusmalar bugun kayinpeder normalde gorusmezler babami aramis bayrqm kutlamis annem de kayinvalideden 4 yas falan küçük o da onu aramis hani sevinmisler bayramimizi kutluyorlar falan  bana diyoki senin annende utancindan beni aradi kadinda sadee ego varya baska bisey yok anneme dedim sakin bidaha o kadini aramiyosun esim artik uğraşmıyor cevap dahi vermiyor birak ne b.k yiyosa yesin diyo aldirma  diyo sadece 

10 Cevaplar

+1 oy
(5,240 puan) tarafından
Ay tam delirmelik valla ben susmam sende susma kimse benim anneme oyle seyler diyemezde cocuguma da yaptıramaz da herkes haddini bilecek
(1,243 puan) tarafından
Desem de anlamiyor bu dengesiz ya delirtti bayramimi takmiyim diyorum ama elimde değil arabaya bimdik kizim diyoki anneanne cici cocuk masum kaynana şeytan
(5,240 puan) tarafından
Çocuk ne anlasın ne ogrenirse onu yapar
-Reklam-
0 oy
(907 puan) tarafından
Kiz hepsi ayni )) bosver esine siyle o konussun bayramini guzel gevirmeye bak, bazen bu hayatta hic bir seyi kafaya takmaya degmiyor inan, ona uzul buna kiz bir bakmissin hayat gecio gitmis ...
(1,243 puan) tarafından
Oyle oluyor gercekt3n takmiyim diyorum ama kizimin aklina boyle seyler sokmasi beni çıldırtıyor halbuki kizim ne kadar sevecen herkese
(907 puan) tarafından
Oylede kalir canim, sen yinede kayinvalidenle guzelce konus, anne bu tarz kinusmalari ben kizimla asla yapmam ne sana ne anneme nede baskasina karsi, bu sekilde etkileme simdi ben babaannen kotu desem hosuna gidermi de ! Anlamqz ise esin konussun ama kotu olmaya degmez herkes icindeki kotugu kendisi yasar cnm, icindeki kara sadece kendini yakar aslinda sen icini aydinlik tut su mubarek gunde gul eglen
(1,243 puan) tarafından
Ne guzel yazmissin canim eline yüreğine sağlık oyle yapmaya calisicam insallah ♡
0 oy
(808 puan) tarafından
cok basit gorusturmeyeceksin bise derse cocugumu kotu yonden etkiliyosun de ya duzgun davran veya bir daha getirmem 
(1,243 puan) tarafından
Evet ya soylixem sinir etti beni canim
0 oy
(119,481 puan) tarafından
agzina yapistircan şaap diye tuvalet terlini 
(1,243 puan) tarafından
Az gelkr wallahi ona kiz
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Benim kayinvalidem öyle bisey demez dese valla cevabını veririm yani ne oluyorda annemlere karsi çocuğu  dolduruyorsun derim 
(1,243 puan) tarafından
Iste doldurdugu da küçücük cocuk yani canim
0 oy
(240 puan) tarafından
Keske ağzının payını verseydin cok sinir oldum kaynana deil mi işte hepsi aynı bokk
(1,243 puan) tarafından
Hepsi ayni ya wallahi giderken vedalasmadim anladılar zaten
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Kimse aileme laf edemez. Sırf kaynanam annemin arkasından bir iki laf ettiğini duyduktan sonra mesafemi koydum.Şimdi oğluna senin karın hiç hal hatır sormuyor bir işe elini atmıyor demiş eşim de yardım etsen olmaz mı dedi hayır senin annenin derdi hal hatır değil iş ve annenin söylediklerini de biliyorum unutmadım daha o yüzden kim ne derse desin umurumda değil etmeyeceğim dedim.
(1,243 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canım walla bende oyle yapabilsem keske gercekren
(7,050 puan) tarafından
Olursun canım bende normalde sessiz sakin uyumlu biriydim ta kiiii kafamı attırana kadar.
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Çok yanlış yaptığı koca kadın hiç yakışıyor mu yani çok ayıp yaptığı gerçekten
(1,243 puan) tarafından
Aynen canim agzi bi değişik ya
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Eşin annesine bırak ne b.ok yiyiyorsa yesin mi dedi eğer öyleyse kusura bakmayın senle eşin yiyin o b.oku terbiye sıfır ayıp gençlik almış başını gidiyor sizde bana ana baba olacaksınız 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kaynanamla annem arkadaş gibiler bugün benden önce bayramlaştılar şükrediyorum yani durup durup 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 444 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 775 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde kertenkelebek (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 224 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.