0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,603 puan) tarafından
Kızlar oğlum rota oldu poposu baya kızardı elletmiyor ben travazol,canesten mavi hametan ve Dalin vazelini karistidim sürdum ama 5 dkda bir bez degsiyoruz işe yaramıyor zeytinyağı sürmeye başladım şimdi başka en acilinden ne geçirir perişan oldu yavrum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah bu kremi dene bakalım inşallah sifa olur tek seferde sürünce hemen geçiyor bizimki 

image

(3,603 puan) tarafından
Yarın hemen alayım canim inşallah işe yarar
tarafından
Al dene canım inşallah şifa olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Travazol dicektm kullanmışsn kuzum çok geçmiş olsn 
(3,603 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm popsunda durmuyor ki ise yarasın
tarafından
Kuzum bişeyle karıştırmadan tek dene istersen bide çok geçmiş olsn içim gtti şuan bir kere benm kızımda oldu isal kanıyodu artk güzelce bebek sabunuyla poposunu yıkadm arkasndanda travazol sürmüştm
(3,603 puan) tarafından
Deniyeyim canım normalde çok işe yarıyor
0 oy
(4,228 puan) tarafından
Kantoron yagi, zeytinyagi
(3,603 puan) tarafından
Zeytinyağına başladım yeni.insallah ise yarar
(4,228 puan) tarafından
İslak mendil kullaniyo musunuz
(3,603 puan) tarafından
Hayır tuvaalet kağıdı ile temizliyorum
(4,228 puan) tarafından
O cildini tahris edebilir, bebek temizleme pamugu kullanin
0 oy
(119,309 puan) tarafından
sudocrem denedjnmj
(3,603 puan) tarafından
Denemedim
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Islak mendili mutlaka yıkayıp kullan daha da tetikler pişiği canım ıslak mendil ile sildikten sonra da tuvalet kağıdı ile mutlaka kurula 

Margarin de işe yarıyor onu dene bir de canım
(3,603 puan) tarafından
Tuvalet kağıdı kullanıyorum cnm
0 oy
tarafından
En iyisi şuan yıkamak cnm ne yapsa da fayda etmez tuvaleti asitli çünkü ben öyle yaptım hastalığı bitince oda bitti şükür 1 hafta önce lanet gibi her yerde bu virüs
(3,603 puan) tarafından
Suz nasıl atlattiniz süreci anlatırmisin cnm
tarafından
Cnm ishal başladığı gün ben doktra gittim salgindan şüphelendim kızımda ateşi vardı ve ishal kusma beraberindeydi neyse doktor dedi virüs olmuş ama erken getirmiştim dedi iyi yaptın dedi serum verdi ishali için aldık bı kaç ilaç verdi çinko ishal için bı kaç ilaç ve
 antibiyotik  eve geldim güzel bı banyo yaptırdım daha sonra ilacını verdim yine kustu pes etmedim 10 dk sonra onu oyalicak şekilde yine verdim bol bol emzirdim çok sıvı kaybetmişti yemek yaptım hep ona farklı farklı iştahı yerine gelsin diye bu arada 11 aylık daha sonra pisigi içinde her tuvaletini yaptığı an açıp hemen ılık su ile yıkadım su birebir havlu ile kuruladim 2 güne hem ishali hem pisigi geçti  bol bol yıka ve emzir yada çok su ver bebekler daha hızlı su kaybı yaşıyor doktor eğer yemek yemzse 3 gün içinde getir yatış yapicaz dedi 10 gün korktum kızımı oralarda o şekilde olsun istemedim elimden ne geldiyse yaptım bu arada 3 saat araylada calpol verdim bizde ateşte vardı cunku
(3,603 puan) tarafından
Benimki 2.5 yaşında bende ilaçlarını verdim verdiği an kustu bir süre sonra tekrar verdim yavaş yavaş lusmadi bu sefer sürekli ayran veya sunicmek istiyor içiyor sonra kusuyor acaba ihtiyaci olan sıvıyı o arada aliyormudur bizde iki kez serum baglattik bulantı kesici iğne falan vurdular ama etkisi geçiyor tabi hangi ilaçları kullandın sen cnm
tarafından
Ver cnm ayran su ne isterse ver alması gerekeni aliyo ilaçlarıni sabah sana yazarım tekrardan şuan obur odada kızım uyuduğu için giremiyorum doktorun çinko yazmadimi
(3,603 puan) tarafından
Yok canım yazmadı flagy falan yazmis
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Sık sık yika silme canım
(3,603 puan) tarafından
İşe yararmi sadece yıkamak 5 dkda bir yapıyor çünkü
(5,953 puan) tarafından
Olur tabi her yaptığında yika rahatlar rabbim sifa versin canım roto salgini var  kimi duysam roto
(3,603 puan) tarafından
Evet ben acildeykende hep aynı şikayetle geliyorlardi
0 oy
tarafından
Trysod bır de oksızınc krem var ıkısnı karıstırıp sür her altını actıgında mutlaka 5-10 dk acık dolastır bezını cok sık degıstır 2 gune gecer 
(3,603 puan) tarafından
5-10 dk açık tutamam kapattigim gibi tekrar yapıyor abartmıyorum ama o dediğiniz kremleri alicam teşekkür ederim
tarafından
Canım benım kızımda yapıyodu ınan yaptıgı yerı sılıyordum yanı acık tutmak tek caresı pişigin
(3,603 puan) tarafından
Ya iyilessinde bende razıyım su an
0 oy
tarafından
Benim kızımda birkere çok kötü pişik oldu kanıyordu artık totosu  burada bir bayanın önerisiyle yaptım hemen geçti. Demlenmiş çay ile sil ardından kantaron yağı sür sabaha birşey kalmıyor canım 
(3,603 puan) tarafından
Tamam onuda bı deniyim canım sağolasın valla
tarafından
Geçmiş olsun canım
(3,603 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 250 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 213 göst.
6 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 167 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Arya 56 (1,046 puan) tarafından soruldu

379,741 soru

11,368,037 cevap

34,850 kullanıcı

...