0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Pisige en etkili yöntem kizlar ne yapabilirim kipkirmizi olmuş sudocrem alip gelcem birazdan baska yontemler onerirmisiniz

18 Cevaplar

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Hametan kullandım ben 
tarafından
Gecirmiyor beninkini canin
(4,067 puan) tarafından
Allah allh demekki bebekten bebğe değişiyo ben onun sayesnde rahatladm valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mavi hametan. Mucize gibi birşey..
tarafından
Sari denedim mavi deniyeyim ozaman
tarafından
Sarı büyükler için canım. Mavi çok iyi
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Geçmeyen pişik mantardir travacort ve hamazinc al ince tabaka sur 
tarafından
Surekli tekrarlamaya basladi bu hafta birgun iyiyse ertesi gun kesin kizariyor
(12,773 puan) tarafından
Mantar 1 kere olduğunda öyle gidiyo benim kız da öyle hemen kizarir kanar bile  yedirdiklerine dikkat et mandalina portakal limon vs az yesin asit den oluyo
(195 puan) tarafından
Zeytinyagini dene doğal çözümler daha iyi
(12,773 puan) tarafından
Zeytinyağ hatırlamıyorum ama mantar iyi gelen bi çok yag aldım sarı kantaron vs kızımın yeni hassas bana mısın demedi
0 oy
(4,853 puan) tarafından

Mantara dönüşmüş olabilir havalandir surekli poposunu yika kuru tut 

Kac aylik ek gıda alıyorsa yediklerine de dikkat et mesela bize salca domates vs dokunuyor hemen poposu kızarıyor 
tarafından
Tamam canim
0 oy
(195 puan) tarafından
Zeytinyağından şaşmam bol sür kapat bezi once temizce yıka tabi poposunu islak mendili falan mi yada bezi mi degisti
tarafından
Evet bezi degisti biminkini kullaniyordum slepy ye gecmistim yaa
(195 puan) tarafından
Değişme canim yazik ben molfix kullaniyorum pahali oldugu icin degisecektim ne kullandiysam pişik yapti bende mecbur devam ediyorum tuvalete alistiracam zaten
0 oy
(543 puan) tarafından
Canım tüp arko kremi al gece yatmadan hepsini bebeğin pişiğine dök üstüne pamuk kapat sabaha kadar da açma geçiyo normalde de onu kullanıyordum sonra başka krem aldım gene pişik oldu bizimki bi dene belki sende de işe yarar
tarafından
Insallah canim yaa
0 oy
(128 puan) tarafından
Mantazol ve travazol saglik ocagindan yaziyor doktorum agir pisiklerde
tarafından
Saolasin canim
0 oy
tarafından
Kesinllikle kantoran yağı diyorum 
tarafından
Onuda deniycem canim
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Kuvette oturttur bi süre canım zeytinyağ sür kremini sür inşallah geçer beybitonun
tarafından
Insallah canim
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Hepsi hikaye neler almadimki en etkilisi travacort krem en derin pisige bile soruyosun bir saat sonra pisikten eser yok dene bana dua ediceksin
tarafından
Tamam.canim
0 oy
tarafından
Benim de kızım pisik olmuş  hametan kullanıyorum ise yaramadı her sabah yıkıyorm sıcak su ile.  :(  bi 1 buçuk aylık kızım 
tarafından
Kiyamam yaa
tarafından
Bebantol iyimiş onu alcam valla.  Kızım o yüzden ağlıyor olabilir acıyorm altını yarm saat oynuyo
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bebanthol bize iyi geliyo
0 oy
(160 puan) tarafından
Sudocrem diye krem var canım aşırı etkili tavsiye ederim trendyolda indirime giriyo bakabilirsin 
tarafından
Simdi eczaneden aldim canim kullancam
0 oy
(436 puan) tarafından
Kantaron yağı var bende çok kötü pismisti oğlum sürdüm hicbir iz kalmadı.
tarafından
Deniycem canim
0 oy
tarafından
Hametan kesinlikle 
0 oy
(220 puan) tarafından
Kızım dün çok kötü pişik olmuştu.1.5 yaşında .canim doğdu dogali.mustela kullanıyorum psiik kremi ve inan bir güne geçiriyor dene derim eğer denemediysen
tarafından
Sudocrem aldim gecirmesse deniyeyim canim
0 oy
(658 puan) tarafından
Hametan hamazinc sudokrem arko krem bephantol mustela incia travacort travazol kullandım hiç fayda etmedi. Şuan normal günlük olarak pisik önleyici desitin kullanıyorum kızarıklık görünce dermo trosdy kullanıyorum hiç birseyi kalmıyor.pisik olduğunda iyi bakmak lazım ama ben temizleme pamuğu kullanıyorum kaynamış soğumuş suda ıslatıp kaka falan yapinca normalde de yıkıyorum pisikolunca da yıkıyorum mustelanin intim jeliyle
0 oy
(163 puan) tarafından
Hipokort diye Bir krem var . Onu kullan ertesi gün etkisini görürsün iki günde geçiyor. Birde bezden kaynaklı olabilir kaliteli değilse pişik yapar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 159 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayzasl (3,577 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysekubramutlu (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.

378,182 soru

11,318,956 cevap

34,764 kullanıcı

...