+1 oy
151 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (104 puan) tarafından
kzlar akşama misafirim.var oturmaya ilkkez bana gelecekler eşli . evde baklava var onu çayla mi servis edim . ilk olarak kahve yapacam yanina draje cikolata koyarm . sonra çaya geçerim çayın yanina karışık çerez koyarım hazir tuzlu kurabiye var bide baklava cikaririm sonra limoata cikaracam son olarak meyve . ama siralamayi nasil yapim neyi neyin yanina koyayim sizce. bide kek felan yapmama gerek varmi sizce kizlar kostebek pastadayapimmi .  kek yaparsam çayin yanina kek . kahvenin yanina baklava olur demi of kafam karisti

5 Cevaplar

0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kahve yanına draje, çay yanına baklava kurabiye çerez, n son limonata ya da meyve, ikisine birden gerek yok. Çay yanına kek değil de kısr ya da patates salatası daha iyi olur tatlı var zaten. 
(3,491 puan) tarafından
Bence önce çayı ikram et açsalar doyarlar hem, kahve sonra.
(104 puan) tarafından
ama akşam yemeğinden sonra gelecekler kuzum
(3,491 puan) tarafından
O zaman çay kahve sonra limonata yeterli olur. Bana da gelecekler birazdan, aynı menü:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Önce çay verilir bizde sonra kahve 

Kek yapma çayın yanına bir börek yap birde patates salatası tarzı olabilir baklava börek ve bir çeşit daha yeter 

Kahve min yanına lokum veya çikolata 
(104 puan) tarafından
ama akşam yemeğinden sonra gelecekler kuzum olurmu patatss salatasi ile börek yemek gibi olmaz mı
tarafından
He yemekse sadece baklava belki biraz çerez tarzı olabilir yeter
(104 puan) tarafından
dmi ekstra bisey yapmama gerek varmı . misafirim akşam yemeklerini kendi evlerinde yiyip bize gelecekler ilkkez gelecekleri için cekiniyorum biraz hani laf edermk bisey yapmamiş etmemeis fln diye
0 oy
(803 puan) tarafından
Bence önce çay yanına tatlı,çerez falan sonra kahve yanına çikolata,lokum falan en son meyve ver sırası ben hep böyle yaparım canım 
0 oy
(265 puan) tarafından
Bizde bayramlarda içecek/çay yanına baklava dolma varsa börek ikram edilir malum şuan bayram baklava çay da yeter zaten yemekden sonra geliyorlarmis 
0 oy
tarafından
Önce kahve ve yanına draje cikolatani

Sonra çay baklava çerez 

En son da meyve ver yeterli bence canim zaten yemekten sonra gelecekler 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 341 göst.
26 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 329 göst.
26 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Emmarose (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 685 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (561 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
27 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Cerenin Annesi (144 puan) tarafından soruldu

374,685 soru

11,207,585 cevap

34,511 kullanıcı

...