0 oy
1,001 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle sorunları bilenler biliyor biraz önce akraba ziyareti yapalım dedim yok dedi gelmiş bide yüzsüz birlikte olmak istiyor bende istemiyorum bu aralar  bana yaptıkları gerçekten çok fazla bu sefer tehdit ediyor burnundan getiricem hayatı zehir edicem zaten zehir ediyorsun Allahın belası böyle yüzsüzleri Allaha havale ediyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(11,217 puan) tarafından
aranizdaki sorunlari bu tur cezalarla halledemezsiniz ayrica hakki gunahida var biliosun. daha buyuk seylere sebep olabilir yaptigin.
tarafından
Ya onun yaptıkları günah değil mi postlarımı okursan bana hak verirsin eminim
(11,217 puan) tarafından
okudum bi kac taneyo canim. ama senin kndince buldugun ceza daga kotu seylere sebep olabilir. sonucta ayni evin icindesiniz sence red etmeni kabul edip nereye kadar boyle gider.
-Reklam-
0 oy
(119,340 puan) tarafından
esi gericevirme gunahmisda bilemedim ne diyim
tarafından
Tehdit eden bir eşi geri çevirmesin mi sizce
tarafından
Sevdoş dedıgınde laf yanıı yaaa
tarafından
Valla günah da olsa insan birlikte olmak istemez.  Ve eziyet olur kadına naçizane fikrim
tarafından
Onun yaptıklarıda günah degilmi postlarımı okursan bana hak verirsin
(119,340 puan) tarafından
zaten bilemedim yazdim durun laa hemen linclemeyin bi iki posta goz attim o adamla  kim olsa istemez
0 oy
tarafından
Manyak mi bu beee
0 oy
tarafından
Birliktelik tek taraflı olmaz tehdit etmekte kusura bakma adamlığa yakışmaz 
tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Eşin uçmuş senin canm 
0 oy
tarafından
Zorunda mısın ya robot musun sen sankı
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Maalesef kimi toplumlarda yorgunlukla evlilik içi tecavüz vakası yüksek oranda .
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Canım sorununuz ne ben yeniyim bilemiyorum. Ama sana tavsiyem eğer şiddet küfür vs yoksa konuşun tartışın halledin sorununuzu ama kuserek hiçbir yere varamazsınız
tarafından
Postlarımı okursan anlarsın konusupta anlaşabileceğim birisi değil aşırı küfür ediyor ailesinin yanında bana demedigini bırakmıyor
(1,371 puan) tarafından
Evet öyle biriyle konuşulmaz. En iyisini yapiyorsun o zaman uzak dur ya akillansin ya da öyle yaşamaya mahkum olsun
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Vallahi senin psikolojin bozulmuş kız psikologa git hayat böyle gecmez
0 oy
(308 puan) tarafından
Ben dün gördüm postunu yazıcaktım misafir vardı kaldı, ama şimdi aklıma geldi yazmak istedim belki beni haksız bulanlar olacaktır bilmiyorum ama üzüldüm durumunuza, şöyle ki, sanırım eşiniz birlikte olmaya düşkün biri sanada iyi davranmıyor kimi erkeklerin zaafını bulunca kolay elde ediliyor yola getiriliyor. Kendisi senin eşin ve birlikte olmak istiyor, sen de izin vermediğinde  dahada kötüye gidiyor, bence kendi fikrim, madem o öyle konuda hassas evliliğinde bunu kullan, onu bu şekilde yönetebilirsiniz bence, güzel giyin sürekli o istemeden sen yanaş biraz böyle sürsün sonra tartışmalarında üzüldüğünü belli et yada bişeye izin vermeyince, üzüldüğünü görsün sessiz kal bişey söyleme ama ses etme yanaşmak istediğinde ise konuya girmeden ben kendimi çok kırgın hissediyorum başka bigğn olsun olmaz mı de sadece köşeme çekil Bi kaç defa sonrasında biraz daha ılımlı olacaktır bence. Ama bence sen bu şekli Bi dene istersen. O yanaşmadan yanaş güzel giyin onun için hazırlandığını görsün. Ablamda buna benzer bişey yaşıyordu  böyle böyle kocasını yönlendirdi kimi erkek kafası bu şeklide basıyor malesef.
(308 puan) tarafından
Sen yarın bişi dedi mi konuyu değiştir, güzel davran yada sessiz kal biraz nazlı trip at.. Sonra ki günler yanına yaklaş o istemeden. İnşallah düzelir canım ne diyim Allah yuvana huzur versin
(308 puan) tarafından
Ha burada  eve bişi aldığı zaman ekmek olur süt olur sebze olur vs teşekkür et canım ya sende getirmesen ben nasıl çıkıcam iyiki varsın vs de, annesi hakkında hiç Bi şekilde konuşma iyi veya kötü. Onu çıkar evliliğinden. Gelsin ne konulursa konuşsun kocanın yanında asla sesini etme haa kocan olmazsa saygını bozmadan cvbını ver, eşine söylersede dersin canım ben o an çok üzülmüştüm annen biraz ağır konulmuştu başta sustum ama devam edince ağzımdan çıkıvermiş bende istemezdim böyle olmasını gibisinden. Ve erkekler hep takdir edilmek ister
tarafından
Denerim ama pek işe yarayacağını sanmıyorum daha önce denemiştim olmadı şimdide senin için denerim
(308 puan) tarafından
Umarım işe yarar, anlar hatasını
tarafından
İnşallah canım sağ ol yorumun için

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 761 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 576 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ayse123. (1 puan) tarafından soruldu
0 oy