0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Selamlar herkese kızlar artk dünya öyle bı hal almiski e burda da bazı postlar okuyunca valla insan tedirgin olmuyor değil.

Biz gurbette yaşıyoruz eşimin dostum dediği çok sevdiği arkadaşı var mamlekette. bunlar tatile geldiler eşiyle birlikte  bodruma. bizde burda olduğumuz için sürekli bizdeydiler akşam yemegini faln hep ben hazırladım. Beraber yedik oturduk. Resimler cektirdik. Benim eşimin telefonu bozulmuştu onlar gelmeden aylar öncesinden. Benden aramıştı eşim bı konuda görüşmek için. Numara bana ait olduğunu biliyordu tabi numaram kayitliymis onda biz burda resim cekindik yenge numara senin zaten demi dedi. Evet dedim onun telinden çekindiği için bana atmıştı resimleri.  Esimde senin numaran çoktan kayıtlı zaten deyip onunkini de bende kaydetti. Üstünden baya zamn geçti tabi ama ben hiç wp de durum paylamiyorum dün cocuklarimi attm duruma görüldü olmuş. Ne bilim bı rahatsiz oldm eşim kaydetti de eşi bu konuda ne düşünür içinden bilemem şimdi. Eşiyle de görüşüyorum çok tatlı çok hoş bı bayan sizce bı sıkıntı olurmu. Burda bazı postları okuyunca kafama takildı.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adam mı gördü durumu?
(321 puan) tarafından
Evet eşimin dostu
tarafından
Valla bende anlamadm
(321 puan) tarafından
Canm anlaşılmicak birşey yok dikkatli okursanız anlarsınız.
tarafından
O zaman adamı sil silersen durumunu görmez tek kişilerim yap ayarlardan
(9,884 puan) tarafından
Görmesi normal feğilmi dam kayıtlı rehberde
-Reklam-
0 oy
(5,921 puan) tarafından
Anormal bi durum yokki benim eşimin samimi dostlarıda telefonumda kayıtlıdır bişey olduğunda ulaşabileyim diye eşi sorun etseydi silerdi seni o telefondan 
(321 puan) tarafından
Aynen caanm. Çok haklısın. Birşeyleri çok takıntı eden hanımlar var korkuyor insan
(5,921 puan) tarafından
Tamamda anlattığın şeyde hiç anormal bi durum yok takılacak bir durumda yokki
(321 puan) tarafından
Tamm canm teskkur ederim ♥️
0 oy
tarafından
Numarası varsa tabiki görecek bunu bilerek paylaştın. Rahatsız olacaksan onun gormesini kapatacaktin
(321 puan) tarafından
Kız rahatsız olmadım sadece. Numarasni ekledim eşi yönünden sordum. Durumda çocuklarımı attm rahatsız olacağım birşey atmadm.
tarafından
Eşi onda kayıtli oldugunu biliyorsa sıkıntı yok bence cnm
(321 puan) tarafından
Biliyor canm ☺️ teşekkürler
0 oy
tarafından
Kadın kocasinin teline hicmi bakmamistır o süre içinde belki rahatsız olacak bir durum görmemistir 

Bana normal gelen şeyler değil o ayrı ama kimisi dert etmiyor ha sen rahatsız olduysan adamı durumlarda gizle 
0 oy
(11,216 puan) tarafından
burdan etkilenipte neyi dert ettin valla anlamadim :)
0 oy
(473 puan) tarafından
Benim kocamın arkadaşlarının hepsinin numarası var karşılıklı evlisinin de bekarının da iş arkadaşlarının da. Instagram'dan hepsini eklemişimdir. Hani sohbet durumu asla olmaz da ulaşamamak gibi durumlarda mutlaka dostlar araya girer ben ararım onlar arar. Aynı şekilde benim kız arkadaşlarımın telefonları da eşimde var aklımın ucundan bile geçmez yanlış bir şey eşimin de geçmez biliyorum. Bana çok normal geliyor bunlar. Telefon numarası kaydetmenin yanlış bir tarafı olduğunu düşünmüyorum.
0 oy
tarafından
Yani sorun edecek olsa kadın silerdi zaten numaranı,ne bileyim buraya bakipta ayy o ne der bu ne der demiyorum ben hiç
0 oy
tarafından
Anormal hicbirsey yok bence
0 oy
(803 puan) tarafından
Canım bence sen o adamın numarasını sil valla dünyanın hali hiç belli olmaz bu devirde kimseye güven yok elin adamı akraban değil birşey değil boşver 
0 oy
tarafından
Ya bazi insanlara gore normal ama benim eşim olsa asla oyle bisi yapmaz arkadasi bile olsa ama seninki yapyor bu biraz yapı meselesi insan kendinden emin oldu surece hic bisi olmaz karsindaki de niyeti bozuk dilse bence sorun yok
0 oy
tarafından
Sil numarasını.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 255 göst.
0 oy
0 cevap 49 göst.
21 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cikolataaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
0 oy
6 cevap 174 göst.
22 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,659 soru

11,506,723 cevap

35,160 kullanıcı

...