0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (584 puan) tarafından
Hayırlı sabahlar güzel insanlar merak ettiğim Bir soru var sizinle paylaşmak istiyorum kaçan gerçekten kovalanır mı dahami fazla ilgi odağı olur kaçan kişi kovalanan tarafından? Her ilişkileri kapsıyor bu eş dost akraba her ilişkide gerçekten kaçan kovalanır mı? Yani birşeye aşırı kirildiniz buyuzden mesafe koymak karşı taraf açısından anlaşılır mı defalarca aynı konulari konuşup yapmaması gerektiğini anlattığiniz hâlde devam Edip sizi incitiyorsa mesafeli davranmak nekadar doğru?

5 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Mesafeli olurum bi sure snra anlar zaten yaptigi hatayi dgru yani
(584 puan) tarafından
Demekki mesafeli olmam gerekiyor teşekkür ederim bacım ✓
-Reklam-
0 oy
(118,999 puan) tarafından
çok dogru bi cumlensadece esle olan iletisimde degil hayat boyu gecerli
hosbuldum ama ben 19 buçukum ne ablaso ;)) ben yapim geregi inatciyim esim gelip konusmasa aylarca küs kalirim bizde sogukluk olmuyo cunku esimden dolayi hemen gelip gonlumu alir
(584 puan) tarafından
19 buçuk:)))) bende inatçıyim yaşanan bazı olaylardan dolayı kendimi ona karşı biraz geri çektim o farkında ve kötü anılar için pişman düzeltmeye çalışıyor Allah var hakkını yiyemem ama galiba kafası kızdığı da ne konuştuğunu bilmemesi artık beni yıpratmis
bu ay sonu dogum gunum var yaa 20 olçaam ;))
(584 puan) tarafından
Yeni yaşın hayırlara vesile olsun ozman uzunca 20 li yaşlara:):):)))))
ahahaha cok sagol♥️
0 oy
tarafından
açıkça uyardığım şeyleri hala yapıyorsun bir süre görüşmeyelim deyip mesafeni koy. zaten sana değer veriyorsa zamanla kendini törpüler, eğer törpülemiyor arayıp sormuyorsa varlığın ya da yokluğunun onun için bir önemi yok demektir. öyle insana da hayatında ihtiyaç yok zaten.
(584 puan) tarafından
Terapist teklif ettim ama kabul etmedi düzeltecek olan biziz dedi  Bir ara güzel gidiyorduk sonradan yeniden başladı ama çalışma şartları bizden Uzak olmasının da etkisiyle böyle yaptığını düşünüyorum normalde en Ufak birşeyde hakaret küfür vs.eden Bir insan değil ben idare etmeye çalıştım şimdiye kadar aman üzülmesin aman bunalmasin diye ama baktım ki dağılan üzülen ben oluyorum kolay olmadı mesafeli olma kararını almak ama artık idareciligi Bir süre bıraktım yorgunum çünkü evlatlarımla Daha da mutlu olmaya gayret Edip biraz uzak davranacağım duzelirse düzelir düzelmessede elimden geleni yaptığım için vicdanım rahat olur en azından
tarafından
en doğrusu. benim için evliliğin en önemli kriteri saygıdır. saygı biterse sevginin bir anlamı kalmıyor çünkü. o yüzden esprisine bile ***** ***** diye birbirine hitap edilen ilişkileri sevmem. inşallah anlar hatasını, düzeltecek olanın siz olduğunu biliyorsa çabasını da görürsün inşallah bu konuda.
(584 puan) tarafından
Amin inşallah vakit ayırıp sıkılmadan cevap verdiğin için çok teşekkür ederim:)
tarafından
rica ederim umarım bir sonraki postun kaçan kovalanırmış denedim işe yaradı olur :)
(584 puan) tarafından
İnşallah göreceğiz bakalım eğer yararsa tüm ilişkilerde uygulayacağım:) akrabalık vs.
0 oy
tarafından
Kesinlikle kaçan kovalanır 
(584 puan) tarafından
Kaçıyorum o hâlde;)
tarafından
Evet kendini uzak tut mesafeli ol
(584 puan) tarafından
Teşekkür ederim;)
0 oy
tarafından
Galiba eşinle ilgili problem benimde bugün öyle çünkü esim onu defalarca uyarmama rağmen yine vurdumduymazlik yaptı ve ciddi bir mesafe koydum demem gerekeni dedim sabahtan beri etrafimda dolaşıyor dikkatimi çekmeye çalışıyo ama boş 
(584 puan) tarafından
Ne söyledin benimle de paylaşırmisin bende şuan mesafeliyim o hiç birşey olmamış Gibi devam ediyor ama ben mesafeli konuşuyorum devam etmekte kararlıyım birde uzak olma faktörü var yan yana değiliz iş gereği yurt dışında

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 467 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 817 göst.