0 oy
819 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar hepimizin ortak derdi eşlerin çok telefon oynayıp bizimle ilgilenmemesi konuşmaması vs benim de başımda ve eminim hepinizden çok çekiyorumdur eşim telefona dalınca dibinde yangın çıksa görmez davul çalsa duymaz o derece dalar ben konuşurum kafayle He he der beş dakika sonra ne dedin der bu yüzden kaç kere telefonunu sakladım bu sefer de tv ye baktı onu kapattım uyudu adam inat telefonu elinden alıp benle ilgilen deyip üstüne gittim olmadı aşırı sinir oluyodum ben de saldım artık çocuğu uyutmaya gelince alıyorum telefonu elime burda takılıyorum oyun oynuyorum bi süre sonra eşim peşimden gelip napıyon gelmiyon mu demeye başladı dün çocuk ağladı gittim emzirdim geri uyuttum ama odaya gitmedim sessiz sessiz gelmiş kapıyı açtı baktım elimde telefon var gelsene yanıma demeye başladı ha yanına gidince yine ilgilenmiyor sadece beraber tv izliyoruz ama eksikliği hissetmeye başladı kısaca kaçan kovalanır kaçın :D

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizi anlattin ya :)
tarafından
:D hepimiz ortak sorunu dedim ya
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ya belki inanmicaksin ama adamları anlatiyosunuz kendimi görüyorum ben aynı erkekler gibiyim benim eşim tam tersi benden şikayetçi telefonu alıyosun iptal oluyorsun diyor bana.

Arkadaşlarla çok vakit geçirme isteğim 

Daha bir sürü şey var acaba diyorum bende erkeklik jormonu mu çok var.

tarafından
Amaan boşver heel ben sorarım seni kuzum iyisiniz demi? Allahım yardım etsin dışarıdakilere enkazdakilere televizyonda izledikçe ağladım boğazımda bi yumru hâlâ geçmiyo
tarafından
Kız bizde tv yok internette bisey yazmıyo ha bire yıkık görüntüleri veriyolar. Bireyden haberim yok :(
tarafından
Ay tvde de instagramdaki şeyler var fazlası yok zaten kuzum ama izledikçe kötü oldum ağladım oğlum da bana baktı anladı bişey olduğunu şebeklik yapıyo güleyim diye
(442 puan) tarafından
Bnce sende var biseler:)))
tarafından
biseyler var ama ben çözemedim :D
0 oy
(10,518 puan) tarafından
Benim.kocam kaçarım ama umrunda olup ta beni kovalamaz ;))) zahmet bile.etmez 
tarafından
Bu da önceden öyleydi kız evden gitsem bile farketmezdi :D şimdi ilgilenmiyorum ya üzüldü herhalde
(10,518 puan) tarafından
Kız ne güzel benim ki asla aramaz
tarafından
İlgilenme anam acıktım mı susadın mı sorma bak nasıl alıyo değerini
(10,518 puan) tarafından
Kuzu benim eşim biraz farklı çok sinirli o yüzden alttan almak zorunda kalıyorum
tarafından
Anladım canım Allah yardımcın olsun
0 oy
(119,336 puan) tarafından
Kiz bu erkekler cok saf yaa
tarafından
He ya şapşirik bazen yüzüne diyom çok safsın diye niye diyo yazık :D
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Aynen bende dediğim zaman git uyu derdi şimdi O her gece hadi uyku zamanı der zorla götürür deminde gel dedi git dedim tek uyu o da farkında eskiden sen gel derdin şimdi ben diyorum diyo iyi dedim bazen karışmayacaksın anlasinlar
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(48,683 puan) tarafından
herkes kacarmis bu gece ☺️☺️☺️
tarafından
Kaçsın hep biz mi sinir olcaz :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Aynı benim eşim :) 
tarafından
Hepimizin ortak derdi :D
0 oy
tarafından
Aynısı aynısııı eşimde tlfn bağımlısı bende bayadır saldım artık oda illa gel yanımda otur diyo bende yok valla odada dizimi izlicem diyorum oda yok gel mutfakta yanımda otur diyo. E diyorum yanında otursam konuşmuyorsun ki oda diyo olsun yanımda otur yine. Bizim kovalama burdan ileriye gitmiyor canım :D inşallah seninki sohbet eder biraz 
tarafından
Bizimki de aynı kız :D
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Bende tak edince öyle yaparım:D

tarafından
Yap kuzum işe yarıyo
0 oy
tarafından
Eşim telefonla hiç oynamaz, tam tersi ben Bu platformda çok takılırım çok oynarım o bana kızar :D
tarafından
Kuzum naptınız gittin mi eve
0 oy
(867 puan) tarafından
Aaaa bu ben kızzzzzz. Iki gün once evde olanları anlatmışsın sen ya :))))))
tarafından
:D haha demek ki bu aralar böyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu