0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Soru başlıkta eşime bana çok konuşma derdi Ama fark ettim ki benim karşısında konuşmam çok istemiyormuş Bayram gezmelerine gittik oturduğu yerden kalkası gelmiyor bir çene yapıyor ben kendimi yere atacaktım kucağımda çocukla yerlerde oturuyorum yer yok diye belim sezeryandsn ağrıyor daha doğum yapali iki buçuk ay olmus beyfendi çene derdinde. Annem gile de gittik annemgil fazla konuşmayı sevmez onlara diyor ki hiç konuşmuyorlar Çok sıkıldım bizi istemiyor gibiler falan diyor gelen insana çay kahve ister misin diye sorarlar diyor halbuki kadın yemek yapacak yemekten önce çay kahve mi içilir bugün de kaynanam gile gitmeye karar vermiş beni arayip diyor ki birlikte gidelim mi zaten Sen kararını vermişsin annen söyledi dedim umarım akşamın  körüne kadar oturmaz yine sizde durumlar nasıl :ermm:

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay yok cok sukur kocam ben gibi gittigi yerde cok durmaz 
tarafından
Anası gile bitse gece 12 ye kadar oturur biktim artık kalkalım desem ben ne zaman istersen o zaman kalkalım der
tarafından
Cnm annesi gilde bile en fazla 10 da kalkarz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim benden aceleci 1 saat oturalım yeter modunda
tarafından
Anası gile bile gitse gece 12 ye kadar oturur bıktım artık
tarafından
Aman sevmem öyle insanlari benimde kaynana öyleydi bi gelirdi daha da gitmezdi
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ya ne güzel işte ben konuşkan sohbeti seven insanları severim benim eşim gibi olsa napcaktın eve biri gelse sessizce birlikte oturup yer sonrada kalkar gider odasına. Ben gidyorum bile demez agzını açıp
0 oy
tarafından
Hiç değik hatta sevmediği bi yerse agzını da acmaz :D
0 oy
(5,047 puan) tarafından
Keşke konuşkan kocam olsa  konuşmaz öyle. Bı yere gitsekte bende o karar kalkalım dediğimde tamm der konu kapanır 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 380 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 273 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Emine S (16,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 543 göst.