0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde (165 puan) tarafından
Merhaba kızlar, henüz çocuğum yok, oyuzden merak ettim, maksat sohbet olsun, esiniz kızınıza mi yoksa oğlunuza mi daha düşkün. Bizim kızımız olucak, ben çok iyi anlassinlqr istiyorum, zira babamla hiç Bi zaman iyi anlasamadik.

14 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bi kızim var eşim çok duşkun kizimda babasina cok duskun
(165 puan) tarafından
Ne guzel ..♥️
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsjjs hic kizi olmayan ben  3 oglum var ve babalarina cok duskunler 
tarafından
2 taneyı de pespese yapmıssınız kız sız delırmısısnız benım aklım cıkıyo hamıle kalcam dıye ahhshshss bıtaneyi buyutemıyorum ben Allaaaah yardımcın olsun, gecen esıme dıyorum sımdı duru var ama bıtane daha bebek olsa o napcak dıyorum nasıl napcak dıyo ona kım bakcak dedım ben yorgunum ahshshs
(13,824 puan) tarafından
Benim oglumda 2 5 yasinda asiri babac8 kizlar babaci olur ama  bizimkiler istosna hrlde:) kuvuk oglum 3 5 aylik bakalim o nasil olur
(7,036 puan) tarafından
Cocuklari cok seviyorum gozde iki tane olsun beraber buyusunler dedik 3 cu de zaten malum ve tek basima buyutuyorum 3 unude :D
tarafından
Bende severım de baskasının cocugunu sevıyorum ben aglayınca anasına verebıldıgım cocugu sevıyorum :D Allah yardımcın olsun kız oh ıyı yapmıssın bosver
(7,036 puan) tarafından
Hahhaha kiz bekarkende avlamin kizini buyutum yani alistim artik evden cikmadigin surece hic sıkintim yok duzenim.beli evden ama kaynama yada anneme gidince kafayi yiyorum duzen muzen kalmiyir
0 oy
tarafından
1 tane kızım var ve eşim aşırı düşkün canım el üstünde tutuyor onu 
tarafından
Bacım bezi versem alıp kaçar ya da oyun oynar ağzına koyar ☺ maşallah kuzucuğa azcık daha büyüsün bende öyle yaparım artık mama sandalyesinde bir dakika durmaz hemen çıkıyor üste oturuyor bunları hep 3 gündür yapıyor bir dakika bile artık oturmak istemiyor dün babası kiziyor şakadan baktim ellerini gözlerine koyup ce ee yapıyor biz gülmekten yıkıldık orda ☺
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsj bak ya sirinlik gapiyor aklinca afacan ya op yerime minik kuşmu
tarafından
Öperim teyzesi Allah razı olsn uyuyor cadi ☺ artık öyle bir şirinlik yapiyor ki kendini daha çok sevdirmeye başladı işaret parmağı ile ben hep ona gosteriyordum avucumun içine vurup seni bir bir babaya soyliyecm diyordum o da alışmış parmağını yaa kendi avucuna ya da benim avucuma getirip vuruyor baba diyip duruyor gelde bunu yeme bitirme ☺☺☺
(7,036 puan) tarafından
Hahahha kork hulyos bu kizdan valahi artik kizsan bile babasina sikayet eder seni kiz cocuklari cok fena ya
tarafından
Sorma kuzum korkuyorum vallahi artık ☺ ayağımı denk aldim ☺☺
0 oy
(15,892 puan) tarafından

Kızıma daha düşkün ilk göz ağrımız o bizim<3

(165 puan) tarafından
İlkler hep özeldir.. ♥️
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ayrım yapan varmi merak ettim valla
(5,954 puan) tarafından
Tek çocuğum var bilemedim 2 ci olsa 1 de 2 de aynı olur sanırım:)
tarafından
Bilmediğin bir duygu bu senin nasil cevap verebiliyosun kizzz
(5,954 puan) tarafından
Kendi karakterimi biliyorum evlat farklılıgı en fazla cinsiyet farki olur benim icin ama biri once gelmez yani ;)
tarafından
Şöyleki karakter fark ediyo canim mizacı cinsiyet ten cok bence onun sana verdiği cevap  sergilediğini tafir bencedee seni ne na düşkün yapiyo galiba bilemiyorum yinede elinde olmadan biseyler deyisik oluyooo
(5,954 puan) tarafından
Dogdurur tek çocuk istediğim icin herseyim oğlusum ❤
0 oy
tarafından

Valla bıtane kızım var adam ölüyor kızım derken, gecen sordum oglumz olursa naparsın dıye kızıma merhametım vıcdanım cok fazla heralde oglana bu kadar olmam dedı ama evlat ayrılır mı :D ona da aynı olur

(165 puan) tarafından
Muamele de ayrım yapmaz bence ama sevgide adalet olmuyor maleseff
(11,217 puan) tarafından
gozde benimkide dio. erkekege sert baba olurum kizlara olamiorum dio : D
tarafından
Valla benımkı sureklı kızını kayırcak bir tip belli bende oglusumu kayırırım :D zaten bana ilk cınsıyet tahmını erkek dedıler karnımı 4 ay paşam dıye sevdım :D
0 oy
tarafından
Kızım var 9 aylık şuan ve çok iyi anlaşıyorlar kızım babasının arkasından hep ağlıyor o yüzden eşimde ona çok düşün o da babasına çok düşkün 
(165 puan) tarafından
Ne güzel.. ♥️
tarafından
Darisi size inşallah
(165 puan) tarafından
Amin, çok teşekkür ederim
0 oy
(611 puan) tarafından
İki kızım var oğlumu hamileyken kaybettik. Kızlarda nasıl heyecanlı beklediyse oğlanda da aynıydı. Kızları bir yana dünya bir yana onlar ne isterse o oluyor. Kızlarda aynı şekilde öyle ikiside geldiğinde kapıda olur. İkiside gözünün içine bakıyor 
(165 puan) tarafından
Kayinvalidem çok meraklı, ilk.banyosunu ben yapacam diyor, herseyini kendisi aldı, siz almayın ben alırım falan, müdahale etmiyorum gozume batmıyor, sakınca teşkil edermi sizce
(611 puan) tarafından
Onlarında hevesi oluyor torun netice de yavrusunum yavrusu ama kalp kırmadan beraber yapın kayınvalidem dedi ben yikicam olur anne dedim. Banyo olucagi anne biz bı deneyelim hazır sende burdasın bizde alisalim her seferinde seninde gelmen zor olur dedim. İyi tamm dedi biz yıkadık ama tabi sustu mu aslaaa eyyy yavrummm sen kimlerin eline kaldın eyyy kuzummm dedi durdu :))))
(165 puan) tarafından
Kalp kirmadan kendi istediğinizi yaptirmissiniz tebrik ederim..♥️ başlarda hoşuma gidiyordu benimde, şimdi doğuma az kaldı 20 gün falan bi paylaşamama, böyle Bi kıskançlık geldi, çok.kqvga edecez gibi hayırlısı.. ♥️
(611 puan) tarafından
O konuştu duymamazliga geldim. Anne bak şu iyi deme dedim hep soru sordum ama o konuştu durdu:)) olur canım normal ben kimse sevse bebeği anında aslan kesiliyordum. Annelik güdüsü normal
(165 puan) tarafından
Evet annelik duygusu ..♥️
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Kızıma çok düşkün eşim oğlumu da seviyor ama kızım kadar değil ilk göz ağrımız kızımız 
(165 puan) tarafından
İlk çocuk hep özeldir..♥️
(1,601 puan) tarafından
Evet kız çocukları çok farklı çok özel ve babaci olurlar
0 oy
(11,217 puan) tarafından
2 kizim var esim ustlerine titrio. ben daha sert ebeveynim. esim kiz olduklari icin cok hassasim kirilgan ve narinler erkek olsa daha farkli olurdum dio :)
(165 puan) tarafından
Ahahaha aşırı mantikli bi sebeb..♥️
0 oy
tarafından
En çok bana   sonra kızım sonra  oğlum a   
(165 puan) tarafından
Vayy en farklı cevap, zaten annelerini çok severse çocuklarına da çok güzel örnek baba olur..♥️
tarafından
Onlar yokken ben vardım valla onlar ı da çok sevsin ama en çok beni sevsin
0 oy
(12,488 puan) tarafından
Oğluma aşırı derecede düşkündü kızım olduktan Bi zaman sonra kızıma daha düşkün olmaya başladı bu durum beni rahatsız ediyor söylediğimde ne alakası var diyor ama genel olarak çevremde baktığımda babalar kız çocuğu na daha düşkün olduğunu görüyorum 
(165 puan) tarafından
Evet öyle söylüyorlar, ama genelde  babalarda hep bi erkek çocuk sevdası oluyor
(12,488 puan) tarafından
Onların mantığı soyumuz devam etsin diye
0 oy
(119,204 puan) tarafından
ayrim yapamayizki ikisidr bir
(165 puan) tarafından
İllaki öyle ama sevgide adalet olmuyor bence.
0 oy
tarafından
Bir tane kızım var 8 aylık babası ağlamasına bile izin vermiyor çok düşkün kızım da aynı şekilde uyutuyorum mesela babası kapıdan girince gözünü açıyor kapı sesine babası saklanıyor geri uyusun diye her yerde gözüyle onu arıyor gülerek şimdiden çok babacı yani
(165 puan) tarafından
Ayy ne güzel ..♥️
tarafından
Rabbim isteyen herkese nasip etsin canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 411 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,085 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
14 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ayseguler (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
19 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,234 cevap

34,803 kullanıcı

...