0 oy
151 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızım çok abur cubura duskun ben pek almam eve eşim çok yer oda alıştı kayinvalidemle altlı ustluyuz onlarada çok veriyor ben görmeden kendi ailemde beni HC dnlemyor dişleri çürümeye başladı bile engl.olamiyorum bağırıyorum o kdr kendimi skiyorum ki artk bsy yapmym ona dye hepsine dyorum vermeyn dnlemyor bugnde asgda msfr varms kaynvaldem kızımı aldı gne bir sürü cikolta yemiş eve ağlaya ağlaya ckti hala yemk istiyr çok kızıyorum HC dnlemyor beni 

3 Cevaplar

+1 oy
(5,088 puan) tarafından
Tek başına gönderme milletin yanına. Babası da o uyurken yesin. Ailede otorite kuramadığın için dinlemiyorlar. Benim ailem de eşimin ailesi de haberim olmadan su bile veremezler. Çocuğunu sen korumazsan kimse korumaz kusura bakma..
-Reklam-
0 oy
(2,217 puan) tarafından
Kaç yaşında canim? Kalabalik ailede büyüdümu öyle oluyor canim sen yine onlarada söyle 
0 oy
(1,026 puan) tarafından
Çoktan kasıt günde kaç çikolata mesela?benim oğlan 2bucuk yaşında o da yer cips kraker cikolata ama her seferinde dış fırçaların özen gösteririm o konuda ama genelde çocuklar her gördüğü ile oturur sofraya ve yer yani:) ya azaltacaksin günde bır iki sınır olacak eşinle konuş sınır getirirn yani yoksa ilerisi içinde kötü canm seker cidden 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
0 oy
28 cevap 335 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 254 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Morchella (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
19 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...