0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
Adım çok bilmişe çıktı tek başına evlat büyütüyorum yetmediginde internetten bakıyorum yanımda biri yanlış birşey yapınca doğrusunu anlatmaya çalışıyorum ama herkes kendi bildiği doğruyu yapıyor 

29 Cevaplar

0 oy
(611 puan) tarafından
Tek bakıyorum arada bir ailem gelir gider ama karışmak istiyorlar ama olmuyor :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yalnız bakıyorum en güzeli. 
0 oy
tarafından
Cnm kimse yok yakinda 2.ye hamileym bklm hyrlsii
0 oy
(110 puan) tarafından
Tek bakıyorum destekçi yok
0 oy
tarafından
Tek başıma büyütüyorum 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tek basima buyutuyorum etrafimdakilerin buyutugune bakinca cokta dogruymus bildiklerim diorum :)
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ikisinide tek büyüttüm 
0 oy
tarafından
Yanlız bakıyorum en güzeli de bu kimse karisamiyo çünkü kimse yoktu yanımda bundan sonra da kimseye izin vermiyorum karismalarina
0 oy
tarafından
1 yaşında hep tek başıma baktim canım kimse de destek olmadi eşim hariç 
0 oy
(119,533 puan) tarafından
esim var tek baska destekcim yok
0 oy
(12,498 puan) tarafından
2 çocuğuma da tek bakıyorum 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Tekim kimseyede bişey anlatmam naparlaraa yapsınlar karısmam kendimde karıstırmam
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Benim de çıktı. Bı sensin anne sanki bı sen çocuk büyütüyoaun sanki . Bırak bunları anne baba usulü büyüt dien. Eşim dahim sen çok üstüne düşüyorsun sen çok abartıyor sun neler diyorlar neler. :))) Umurum. Duymaz
0 oy
tarafından
Aayy o etraftakilerden bıktım ayol bi tane doğur da istediğin gibi büyüt diyesim var. Ben tek büyütüyorum normalde bazen 1 aylığına falan amneme geliyorum yoruluyorum diye burda karışalar yüzünden gelesim kaçıyor
0 oy
tarafından
Tek büyütüyırm etraftaki denilenleri yapmıyorm kafam rahat kızımla yaşıyorm 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Aile içindeyim ama kendi kurallarımı kendim koyuyorum genelde ısrarcı da oluyorum arada kaçamaklar olsada kafama uyani yapıyorum
0 oy
tarafından
Tek başıma büyütüyorum bir sorunum olursa annemi gerektiğinde ararım 
0 oy
tarafından
Tek büyütüyorum,bana kimsenin karışmasını istemediğim gibi bende kimseye o yanlış diye karışmıyorum 
0 oy
tarafından
İki tane bebeğim var biri iki yaş. Diğeri3 aylık eşim den başka yardımcıolan kimsem yok bi allah bi de eşim sağolsun  yanımda lar başka da kimse yok 
0 oy
(461 puan) tarafından
Tek büyüttüm bende hep netten falan araştırdım öğretici şeylerle büyüttüm 2.5 yaşında konuşmalarına hareketlerine hayretle bakıyorlar :) ikinci kızım gelmek üzere bunu da öyle yapicam inşallah 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 193 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,072 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 456 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
149 cevap 1,600 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde EceAtlas (147 puan) tarafından soruldu

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı