0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kader kötü yazildiysa kötü mü gider başta kötü kadere sahip olupta sonradan kaderi gülen var mı hiç .. yoksa bu devran böyle gelir böyle gider mi 

24 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından

Bu konuda ben ibretligim resmen. Çocukluğumda ve ergenliğimde yaşadığım imtihanlar anlatsam kitap olur. Oturur ağlarsın o derece. Herkes acıyarak bakardı. Üniversiteyi kazandıktan sonra yavaş yavaş hayatım düzelmeye başladı. Psikolojik tedaviler gördüm. Çok şey yaşadım. Ve sonra eşimle tanıştım. Bana şey gibi geliyor. O çektiğim acıların mükafatını eşim olarak verdi Rabbım bana bence. Su an Rabbime çok şükür çok güzel bir evliliğim, evine bağlı karısına aşık bir eşim var. Bir de 2 yaşında güzeller güzeli bir kizim var Rabbım sağlık versin. Çevremde neredeyse hiç kimsede bulunmayan maddi imkanlarim var. Hayal bile edemeyeceğim çok şeye sahip oldum. Yani kötü başlarsa kötü gitmiyor korkma :)<3

tarafından
Çok sevindim canım çektiğin cefalarin sefasını sürüyorsun:-)
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Benim öyle oldu gülüm 12 13 yaşındaydım babam battı beyin kanaması kalp krizi geçirdi böbrek yetmezliği çıktı çalışamadı bi dünya borç yıkıldı üüstümüze 13 yaşında falan başladım çalışma abim 2 ablamla birlikte 4 kardeş ödedik borcu geççinddirdik evi . Açta kaldık açıktada kaldık çok şükür geçti gitti o günler.  Şimdi bende kardeşlerimde ailemde rahat çok şükür
0 oy
tarafından
17 yaşımda evlendim. Evlendigim kişi paranoya rahatsızlığı varmış haberim yoktu bir yıl zor dayandım 15 günlük kızımla ayrıldım ne maddi ne manevi destek verdi 3 yıl sonra evlendim eşimle canımla. Kendi hiç evlilik yapmamıs ve bekardi ama ailesinden biri de çıkıp birşey demedi eşimin kararına saygı duydular evlendim tek sorunumuz beni biraz fazla kıskanması ama hiç sorun etmiyorum mutluyum com şükür simdi Asya adında bir kızımız var 5 yaşındaki kızımda baba der eşime

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 272 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Biranneveoglu (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
0 oy
21 cevap 610 göst.
0 oy
12 cevap 277 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,279 soru