0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Bu akşam ilk defa kocam benden tlfonunu gizledi bildirim gibi bişey geldi bakım dedim kalktı dur önce ben bakiyim dedi ne oluyor niye sakliyorsun dedim bişey bekliyorum önce ben bakiyim gösteririm dedi güvenmedi o sırada bana gitti tuvalette okudu çıktı tweterdan bildirim geldi de falan filan dedi bende kızdım bağırdım niye gizliyorsun o zaman dedim sustu ben odaya geçtim gönlümü almaya bile gelmedi aldaticak biri değil ama niye böyle yaptı ki salonda uyuyor şu an

10 Cevaplar

+1 oy
(2,525 puan) tarafından
Belki anneler günü için hediye filan işidir eğer güvenin tamsa 
(679 puan) tarafından
Aklıma geldi ama hareketleri tuhafti güvenirim ama davranışları şüpheye düşürdü
(2,525 puan) tarafından
O zaman gözün üstünde olsun canim dikkat çekmeden takipte kal derim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kokusu çıkar birgün
(679 puan) tarafından
İnsAllah düşündüğüm şey değildir
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Benimki de gıcıklık olsun diye saklar, yok vermem sanane ben bakcam v.s der, bence güven hediye alacak olabilir veya arkadaşlarıyla özeli vardır, yada küfürlü konuşma olmuştur görmeni istemiyodur
0 oy
(175 puan) tarafından
Geçmişine bak telefonun hediye aldıysa görürsün zaten o ihtimal gitmiş olur gogle geçmişi ve mail hesabına bak karttan ödeme yaptıysa mail gelmştir
0 oy
tarafından
Öğrenmek istiyorsan salağı oyna. Gereksiz tepki vermişim. Arkadaşların olacak başka kim olacak. Ben sana güveniyorum. Neye sinirlendin diye üzerine gelirse de, Belki benden habersiz alış veriş yaptın diye düşündüm, sonra da ne alsan bizim için alıyorsuz zaten diye düşündüm de. Sonra eşin uyurkenmi, banyodaykenmi ara telefonunu.
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Burdan bildirim gelince gmailden bende göstermiyorum hahahaha, yani korkma kuzum belki adamın bişey yaptığı yoktur, dedikoduları görmesin diye
0 oy
(795 puan) tarafından
Aldatmaz deme erkeklerden herşey beklenir 
0 oy
tarafından
Hediye falan dır bence
0 oy
tarafından
Anneler gunu hedıyesı olmasın benınkıde vermıyo telefonunu bana 
0 oy
(907 puan) tarafından
Hemen kavgaya girmen sacma olmus , hersey olabilir , ilk defa yapti diyorsun belki sana suprizdir yada bir arkadasinim cok ozel bir durumu vardir sana soylemiyordur,bende esime ailemin her sirrini derdini soylemem bilmesini gerekeni soyler , oyle cani istediginde telefonumada bakamaz ! Yani boyle supheki durunlarda bir sure takipte kalio sonuc beklemek gerekiyir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 516 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 375 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 532 göst.
9 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Deniz-133 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 982 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Azizee (8 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...