0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar bitcoinler falan varya varmi kullanan, kullanimi kolay hangisi, cok minicik bir miktarla deneme yapilabilinir mi.. bilgisi olan varmi

9 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Vala ben uzman olmuş bile olabilirim.. Eşim sayesinde. Tabi kendileri herkese kazandırır kendisi 60 bin TL borç aldı. 
tarafından
cok saol cnm evet satmasaydim dedigi cok oldu esiminde sonra da vazgecti bilmek ve vakit harcamak da lazim ama iste bir yerden tutunmak istiyor insan
(308 puan) tarafından
Aynen canım benimde eşim parayı katlayıp belki evi satıp büyüğe geçeriz hayaliydi ama daha kötüye gitti. Kısmet bu işler etrafımızda bayağı Bi eşimin tavsiyesiyle kar yapanlar oldu ama Bi kendini tutamadı işte
tarafından
ahhh oyle olunca insanin ici aciyor yaa ama insallah birgun bizi de bulur
(308 puan) tarafından
İnşallah bizide :D
tarafından
amiiinn aminn
-Reklam-
0 oy
(572 puan) tarafından
Senelerdir içindeyim bulasma derim.
tarafından
nie kiz kayip mi verdin
(572 puan) tarafından
Suan 44 binle 45 arasi kayip gidip geliyor :/ hemde 1.5 senedir
tarafından
yaa evt kaybedince de cok oluyo insqllah geri kazanirsin
(572 puan) tarafından
Bilmeden girme bu işlere ben aci tecrübeyle ogrendim :) suan-44 falan ama 1.5 senede 2 ye 3 e katladim
tarafından
ine cika ogreniyor insan
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Şuan düşüşte canim yatirdiginida kaybedersin
tarafından
hadi yaa yatirmasam bile ogrenmek acisindan hangisi daha ii sence
(22,070 puan) tarafından
Paribu ön yuz olarak kolay ilk onu indir ogrenmeye calis snra yatircagin zaman binanceyi indir binance uzerinden devam et
tarafından
tmm cnm bakayim ona saol
0 oy
(1,872 puan) tarafından
ben kendim hiç coin almadım canım ama çevremde kazanan da oldu çok kaybeden de kaybettikçe de bağımlılık gibi kurtulamayan da azıcık aşım ağrısız başım kafasındayım ben elime geçen üç beş bir şey olursa altın, dolar filan yapıyorum genelde onu da evde değil banka hesabında. 
tarafından
yaa orasi oyle de belki daha cok birikir diyoruz umit iste :)
(1,872 puan) tarafından
inşallah canım daha çok biriksin tabi dediğim gibi güzel kazananlar da oluyor ben pek uğraşamadım ama işi bilenler güzel para da kazandılar.
tarafından
aynen oyle yaa bende bilmedigimden bazen sansa tutuyor iste
0 oy
tarafından
Uzun süreli yatırım amaçlı almak istiyorsan şuan tam zamanı. Al birak. En dip fiyatta zaten. Kesinlikle al ;)
tarafından
Uzun derken ne kadar uzun bir süre mesela.
tarafından
2023 ten sonrası yok bu işin. O zamana kadar kazandirir
tarafından
E zaten 2022 mayistayiz
tarafından
Bu iş yukseldigi zaman 1 ay içinde kazandırır zaten. Bu sene sonu veya bu yaz biseyler bekleniyor.
tarafından
Helena sen mantıklı birisin ve bu işlerden anlıyorsun galiba. Biraz param var değerlendirmek istiyorum ama hiçte anlamadohim bir konu sence döviz ya da gram mi mantıklı yoksa coin mi. Takip edebilecgim bir ekonomist fln var mı bu konuda.
0 oy
(119,342 puan) tarafından
malesef hic anlamsm
tarafından
bende pek anlamiyorum , varligini biliyorum sadece
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Kiz o nee ben cahil ben gariban
tarafından
yatirim borsa gibi inip cikiyor surekli
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sana tavsiyem teknik, temel analiz bilgin yoksa girme bu işe derim. Eşimle ben yapıyoruz ama genel anlamda grafik okuma eşim de. Sırf bir coini ucuz diye almaya kalkma hemen. Arastırma yap. Piyasa değeri nedir, arzı nedir. Toplam arz piyasa da ki arz vs bunlar önemli seyler. Bu coinin cıkmasında ki amaç ne. Bunlara dikkat et. Sonra genel olarak haber takibi yapmalısın. Alıp bakmam diyorsan orası ayrı fakat al sat yapacaksan destek, direnç, mum okuma, kanal çizgilerini takip etme vs bunları öğrenmen lazım ki yukarıda yazdığım şeyleri bilmeden al sata bulaşma. Alım yaparken de satarken de kademeli alım satım yapmaya dikkat etmek lazım.
tarafından
ne guxel anlatmissin cnm cok saol hangisini onerirsin peki
(7,118 puan) tarafından
Canım Fed daha bugün acıklama yaptı. Hele bir ortalık durulsun alım yap derim sen bilirsin yine de . Ben kimseye tavsiye veremem bu piyasanın kazancı güzel ama tersi de bir o kadar pistir. Vebal alamam canım.
(7,118 puan) tarafından
Bu arada ben paribu binance ve gate io da işlem yapıyorum. Sana tavsiyem Türk borsalarında inceleme yapıp sonra global borsalara geçmen. Binance falan güvenilirdir için rahat olsun.
tarafından
tmm cnm bilgin icin cok saol
(7,118 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Düşük para, alışma dönemi dersen paribu indirebilirsin. Bitcoin çok hızlı sürekli takip istiyor. Biz çok para kazandık ama şöyle yaptık 5.000 ile girdik 1 hafta sonra 12.000 oldu geri 5.000i çektik kalan para ile oynadık. Yani ana parayı aldık tekrar para yatırmak yok dedik dediğimizi de yaptık. Kalan 7.000 20.000de oldu 3.000de oldu 
tarafından
aynen bende dusuk bisi ekleyip kaybedersem de sorun olsun istemiyorum paribunun yorumlarina baktim ama surekli donuyor yuksekten sattirmiyor yazmislar sence de oylemi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 88 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 698 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 419 göst.