0 oy
234 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Arkadaşlar ben bir kez daha bu konu hakkında post açmıştım sma hastası Eylül bebek bir çoğunuz Instagram hesabından da bakabilirsiniz ben bu bebeği hiç görmedim tanımıyorum ama bir şekilde gönül bağı kurdum ve elimden geleni yapmak istiyorum kendi adıma gerekli yardımları da yaptım fakat sizdende rica ediyorum lütfen sizde elinizden geleni yapar mısınız paranın miktarı hiç önemli değil bu devirde bir çoğumuz ay sonunu zor getiriyoruz farkındayım ama böyle bir yardıma rabbimde kayıtsız kalmaz birinizi bin eder İnsaAllah 10 TL bile o bebek için çok değerli uzatmak istemiyorum lütfen hepimiz anneyiz o annenin sesini duymazdan gelmeyelim

IBAN 27 0004 6007 2888 8000 1625 89

Alıcı adı Esengül coşkun- Akbank

Açıklama SMA EYLÜL BEBEK 

7 Cevaplar

+2 oy
(22,070 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
❣❣❣❣herkes atsin bebislere
(1,334 puan) tarafından
Bence de hep çevremize de söylesek iyi olur
-Reklam-
+1 oy
(119,071 puan) tarafından
rabbim sifa versin
(1,334 puan) tarafından
Aminnn İnsaAllah
+1 oy
tarafından

Allah'ım bebekleri öyle gördükçe çok üzülüyorum ağlıyorum keşke zengin olsam da bağışlar yapabilsek. Allah evlatları ailesine bağışlasın hiç bı annenin ciğeri yanmasın çok zor :'(

(1,334 puan) tarafından
Amin valla çok doğru çok güzel bir dua
0 oy
tarafından
Bu onaylı mı canım ? 

Ya rabbim şifa versin :( 
(1,334 puan) tarafından
Evet onaylanmış Instagram sayfasından bakabilirsin bebeğe çok boncuk maviş maviş gözleri var
tarafından
Ayyy allahım :(
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ben iki tane sma hastasi çocuğa para verdim İstanbul'da stand kuruyorlar daha önce de gördüğüme verdim her gördüğümde veriyorum bizim de başımıza gelebilir 
(1,334 puan) tarafından
Çok doğru bizimde gelebilir benim eşimde sürekli yardım eder fakat bu bebekle gönül bağı kurdum ve iyileşmesi için sabah akşam dua ediyorum bayramın ilk günü yoğun bakıma alındı sizde Instagram sayfasından bakıp takip edebilirsiniz çok tatlı çok boncuk bir Bebek
(1,856 puan) tarafından
Ben de bir ara kelebek hastası çocuklara bir hemşire yardım ediyordu onu takip ediyordum yok yüreğim kaldırmadı çok zor takip etmiyorum bu tarz şeyleri psikolojim bozuluyor
(1,334 puan) tarafından
Bende fakat bu bebeği unutmamak için ediyorum çünkü insanoğlu göz görmeyince akıl unutuyor
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Allahim acilen şifalar versin amin
(1,334 puan) tarafından
Aminn çok aminnn
0 oy
(966 puan) tarafından
Allahim sifa versin hepimizin basina gelebilir . Cok zor bi durum sabir versin Rabbım ailesine .az da olsa elimden geldigince bagis yapiyorum kuzum 
(1,334 puan) tarafından
Allah razı olsun :))

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 554 göst.
0 oy
2 cevap 70 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy