0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından

image

sma tıp 1 hastası az çok demeden ellerimizi uzatalim lütfen 1 sms bile atsanız hayatını kurtarabilir umut olur sizde destek olur musunuz

( Arkadaşlar yüzde hesaplama yapılıyormuş eğer yardım eli uzatan olursa ne yardımı yaptini yazabilirmi)

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

Keşke hepsine gücümüz yetse de bu yavrular kurtulsa Allahim nasil üzülüyorum onları görünce :(Allah şifa versin bütün hastalara kuzuya da 

(166 puan) tarafından
Rabbim birini bin etsin canım inşallah Allah'ın izniyle şifasına kavuşur
tarafından
Amin canım benim amin Allah senden de razı olsun
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından

image

daha fazla imkanim olsada daha fazla yapsam keşke ancak bu kadar yapabiliyorum Rabbim şifa versin ailesine bağışlasın 
(166 puan) tarafından
Allah razı olsun canım rabbim birini bin etsin inşallah bütün bebeklerimiz şifasına kavuşur inşallah
(245 puan) tarafından
Amin amin inşallah Rabbim hepsini sağlığına kavuştursun çok üzülüyorum böyle bebeklere ya
(166 puan) tarafından
Valla bende öyle küçücük bedenleriyle hayat mücadelesi veriyorlar rabbim herkesin yardımcısı olsun ne diyim o kadar çok ki görmediğimiz bilmediğimiz
(245 puan) tarafından
Aynen de öyle bende de yok iyi kötü her gördüğüme yapıyorm ama aklımdan hiç çıkmıyorlar Rabbim ailelerine bağışlasın yolların da kolaylıklar versin hepsi şifa bulsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 182 göst.
0 oy
7 cevap 357 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
4 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.
4 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

378,435 soru

11,327,670 cevap

34,781 kullanıcı

...