+1 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Annemler bugün bana geldiler bayramlaşmaya 2 saatlik yoldan. Esimin yanında oturuyordum tık toktan bir suru kız beğenmiş bende dedim bu ne falan bişey yapmamisim dedi sadece şarkılarını beğendim sonra biraz tartıştık annemde diğer odada tabi duymasın dedim mutfağa gittim çocuğumda beşikte yatıyordu dışarı çıkarmış Onuda besigiyle beraber kapiyidi hızlıca çarptı annemde dedi bu ne bende dedim ben çıkardım diğer odada yatacaz bizi anlayacağınız kapı dışarı attı ve annem bizdeyken bir battaniye bile almama müsade etmedi bende anneme yansitmamak için direniyorum icim kan ağlıyor ama ne yapacağımı bilmiyorum hem suçlu hemde bunları yapiyor

4 Cevaplar

0 oy
(199 puan) tarafından
................
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kuzenler gibi olmuş senin iş iki kuzenim evliler ben ne zaman oraya gitsem bişey için kavga ediyorlar abim kapıyı çarpıp gidiyo ben yanlış anlamadım üzerime alınmadım çünkü abimin huyunu biliyorum ama belki senin annen yanlış anlayabilir ben geldim diye kavga ediyorlar diyebilir 
0 oy
(66 puan) tarafından
Benimkide eski sevgilisini aramış ama ben gelemiyorum böyle şeylere siktiri çekecem sende yol ver 
0 oy
tarafından
Keşke annen gittikten sonra sorsaydin hesabını anneler hisseder üzülmüştür simdi annen yazık 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 237 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 924 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde heygirls (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 336 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde Z.bekar (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 665 göst.