0 oy
330 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (168 puan) tarafından
Bu soruyu sorduğum için kusura bakmayın ama artık dayanacak halim kalmadı. Pazar günü sol böbrek ağrısı ile acille gittim kan idrar verdim. İltihap var idrarın da kanda var kum olabilir ama olmayabilirde de dedi. Antibiyotik verdi. 2 game serum taktılar. O gün hiç ishalim yok. Pazartesiden beri tuvaletten çıkamıyorum. 2 gün antibiyotik kullandım dokundu herhalde diye bıraktım. Muz yedim kahveye limon sıkım yedim içtim. Geçmiyor ne yapacağımı şaşırdım saat 3 ben tuvaletteyim yarın tekrar doktora acile gitmeli miyim yine mi aynı testleri isteyecek

15 Cevaplar

0 oy
(12,852 puan) tarafından
Reflor diye bir ilaç var ishal için bire bir canım
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Reflor toz probiyotik kullan yogurda karıştır ye . Etki eder inşaallah 
(168 puan) tarafından
Tamam canım saol
0 oy
(611 puan) tarafından
Su içmeye çalıs çok sıvı kaybetme kahve kesiyor ama yapmışsın geçmiş olsun 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Reflor al Pirinc lapası yap mutlaka ve patates haşla ye bol su iç mutlaka suyu ihmal etme
(168 puan) tarafından
Alıcagım şimdi eczaneden
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Patates haşla ye
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Bende antibiyotik kullanınca aynısı oluyor bir süre mecbur kesiyorum ilacı:( düzelince devam ediyorum 
(168 puan) tarafından
Gerçekten mi o zaman sebebi antibiyotik yani
0 oy
(373 puan) tarafından
Yoğurtun içine 1 yemek kaşığı çay karıştır ye anında kesiyor ilaca falan gerek yok ben de sürekli deniyorum
(168 puan) tarafından
Bildiğimiz normal çaymı
(373 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Karanfil yut suyla, 7-9 tane, geçmiş olsun 
(168 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Eczaneden ishal için ilaç var hemen al
0 oy
tarafından
Böbreğinde enfeksiyon var ve antibiyotiği mi bıraktın? Şaşkınlık içerisindeyim. İflas ettirirsin böbreğini. 

Antibiyotikler bağırsaklardaki yararlı bakterilerin de ölmesine neden olduğu için ishal yaparlar. Enteogermina ya da reflor gibi dışardan alacağınız flakon ya da saşe probiyotikler iler desteklersenizehiçbir şey olmaz. Antibiyotiğinize tekrar başlayın ve kutuyu bitirin bence. Günde 3 litre gibi su için. Ve bol bol yürüyüş yapın
(168 puan) tarafından
İdrarda enfeksiyon dedi
tarafından
Bence dediklerimin tamamını yap. Enfeksiyon ilerlerse jilet işersine bilgin olsun
0 oy
(4,911 puan) tarafından
Ayiptr söylemesi kız ;) bizde öyle olunca toz kahveye limon damlat karıştırıp iki  çay kaşığı ye gün içerisinde iki üç kez yap tamamdr bizde öyle birebir oluyor bnmki ev yöntemi ama ilaç olarak bilemeye
0 oy
(119,112 puan) tarafından
bence tekrar acile gidin
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Canım git ishal oyle basit bir konu egil Allah korusun bobreklerin biter susuz kalmaktan. 
0 oy
tarafından
Acile git ishali önleyici serum yaparlar benimde başıma geldi çok kötü midem bomboş oldu kilo verdim o hafta ishal durmasa daha kötü
0 oy
(2,632 puan) tarafından
Ayıp  bisey degilki neden utanasin be kuzum...

Valla denemedim ama kuru fasulye yut 

Bide coco colaya aspirin  kesiyo dediler bi dene zararsiz sonuçta 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 236 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde laleeeli (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 282 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Seheravann (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 596 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu