0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (426 puan) tarafından
Oğlum 11 aylık olacak. 6 dişi var. Ama hiç iştahı yok. 1 günü ek gıdayla zor tamamlıyoruz. Sabahları kahvaltıda zeytin, peynir, yumurta, omlet, pankek vs vermeye çalışıyorum öğürüyor almıyor. Bunları karıştırıp veritorum öğürüyor, zorlasam yediği 2 lokmayı da kusuyor. Kan damlası, d vitaminini veriyorum. Öğlen ve akşam kasenin yarısı çorba içiritorum içine ekmek doğruyorum ama kusuyor. Daha yemek gelmeden öğürmeye başlıyor. Verebilirsem yarım kase yoğurdu yedirmeye çalışıyorum. Meyve sıları vermeye çalışıyorum. Pekmez kaşıkla vermeye çalışıyorum. Sıvı gıdalarda öğürüyor kusuyor. Katılarda hiç beceremiyor. Eline ekmek, salatalık, çilek vs veriyorum yesin diye parçalayıp atıyor. 

Anneliğimi çok sorguluyorum artık. Gören çok küçük kalmış diyor. Moralim bozuluyor. Bebeğim yemiyor. Ben annesiyim isteye isteye yesin istemem mi yavrumun. İsteye isteye emsin istemem mi. Ama olmuyor. Ben nerede yanlış yapıyorum. İştahı açılmıyor. Kafayı yiycem. Elbiseleri bol geliyor artık. Allah rızası için yardım edin ne yediriyim ben :(

1 cevap

0 oy
(932 puan) tarafından
Doktora gittiniz mi canım,  iştah acıcı şurup veriyorlar sanırım 
(426 puan) tarafından
Kimi gördüysem işe yaramıyor diyor. Ama gidicem canım mecbur
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 186 göst.
26 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 212 göst.
0 oy
10 cevap 378 göst.
30 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 326 göst.

377,941 soru

11,312,617 cevap

34,745 kullanıcı

...