0 oy
184 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (426 puan) tarafından
Bebeğim yemedikçe kendi kendimi yiyip bitiriyorum. Sürekli lapa şeyler yedikçe bu çoxuk hiç katı gıda yiyemeyecek, hiç kaşık çatal bıçak tutıp kendi kendine yiyemecek gibi hissediyorum. Ağlaya ağlaya yemekler yapıyorum. Kendimi kötü anne olarak görüyorum şu an. 

8 Cevaplar

0 oy
(5,704 puan) tarafından
Yanlış yapıyorsun kendini üzme mutlaka öğrenecektir her çocuk kendine özeldir. 
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Kız saçmalama bırak duygusallığı bizim anamız babamız bu kadar takmazdi hatta hiç takmazdi bütün aşamalardan gectik
0 oy
(356 puan) tarafından
Kaç yaşında canım çocuğun. Kendini neden sucluyosun genelde bütün çocuklar iştahsız benim oğlum geçen yıl çorba sulu yemek yemek istemezdi hep katı şeyler yerdi bu yıl çorbada yiyo çocuk yani bu günü gününe uymaz büyüdükce huy değiştirir 
0 oy
(17,284 puan) tarafından
Alıştırmaya çalıştınmı yoksa şimdi başla bi yerden başla düzelir ya
0 oy
(916 puan) tarafından
Ne ağlıyorsun çok normal çoğu çocuk öyle bu şekilde büyüyecek sen fazla duygusallasmissin
0 oy
(866 puan) tarafından

Bnde çok kötü hissediyorum yemek yemediği xaman sakinliği alıştı babasını görünce bile yemez sofraya oturup kalkar ama bnle olunca ses edemiyor çekiniyor benden :D ben önüne koyuyorum ayrı tabak kaşık kendi yemeğe hevesi oluşsn diye kaşığı ağzına götürsene kadar döküyor ama olsn :) arada da Bn yediriyorm öyle yiyor 

0 oy
(142 puan) tarafından
sıkma canını düzelir daha erken hem sen kendini böyle yaparsan ilerde dahada üzlürsün
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Kaç aylık canım neler veriyorsun da katı gıda yemiyor? 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
0 oy
24 cevap 486 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 03 alihan (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 441 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu