0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Merhabalar.5 aylik bebegim var 3 aylik hamileyim.ise gitmek istemiyorum memurum.ucretsiz izin yerine rapor alir miydiniz siz olsanız? Günah diye düşünüyorum ama hem bi cocuk hem tekrar hamilelik zorlaniyorum şu an

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayyy nasıl iki ay sonra tekrar mi hamile kaldin . Allah yardımcın olsun. Bişey diyemicem ya bu tamamen kişinin vicdanına kalmış bazıları alıyor bazıları almıyor.
(64 puan) tarafından
Ay deme arka arkaya 3 mü:)
(64 puan) tarafından
Evet ikiz büyütmek cok zor ama en azından tek hamilelik geçiriyorlar.iki kere hamilelikte cok yipratici
(7,036 puan) tarafından
Evet canim biri 2 yasinda biri 1 yadinda digeri 50 gunluk felan
tarafından
Bana birine bakmak bile zor geliyor. Allah güç kuvvet versin , yardımcınız olsun ins .
(7,036 puan) tarafından
Aminn cnm
-Reklam-
0 oy
(4,916 puan) tarafından
Eğer hastaysam gitmezdim vala rapor alırdım . Ha biseyim yoksa 3 ay daha dayanır 32 de izne çıkarıldı ki ben oyoe yaptım sen memursun ki senin işin benim işime göre daha hafif. Ben mağaza yöneticsydim. Çocuk kagazasi bayram geçirdim çok yoğun ve kalabalıktı. Hiç rapor almadım hep gttim takin32ye kdr. Doktor 37 haftaya kdr bekletebilecegini söyledi o zmn işte çok bunalmistim direk çıktım bn
(64 puan) tarafından
Isim rahat sukur ama bilmiyorum cok kararsızım.12.haftadayim henüz ama kasikalrim ağrımaya başladı. sizi de tebrik ediyorum özel sektör bide hamilelik zor olmustur
0 oy
tarafından
Allh yardımcın olsun 

Durumunda olan herkez alırdı kanun var zaten yasal olarak bile hakkın var bnce günh degildir
(64 puan) tarafından
Tsk ederim
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Yani bence evet günah ama hem hamile hem diğer bebek çok çok küçük bilemedim yani senin durumunda olsam sanırım günah tarafını düşünemezdim Allah affetsin.
(64 puan) tarafından
Tsk ederm
0 oy
(597 puan) tarafından
Gunah oldugunu dusumuyorum sonucta mazeretin var yani hic yoktan almiosun raporuda
(64 puan) tarafından
Tsk ederm
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Senin durumun farklı. Ben 36+2 yim bugün çalışıp yarın izne çıkıyorum bide market. Ama düşünemiyorum peşine hamile kaldığımı. Bence dinlenmek için en azından rapor alın bi süre ben alırdım
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Neden günah olsun ki mazeretin var 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
allah uardimcim olsun
0 oy
tarafından
Bence tabiki günah ama benim bir arkadaşımda öyle yaptı. Halada raporlu. Çocuğu 1.5 yaşında süt izni bittikten sonra aylardır rapor aliyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 609 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 209 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arife.. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 0852 (743 puan) tarafından soruldu

378,254 soru

11,321,534 cevap

34,766 kullanıcı

...