0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından

Bebeğim 5 gündür iyi değil yeme içme asla yok:( yavrum o kadar halsiz  düştü ki anlatamam. Bu sure zarfında clasem 250 mg verdim ama sanki bir ise yaramadı dun yine acile götürdüm.  Bebeğimde bogaz enfeksiyonu ve Kanda da crp 28.0 cikti. Doktor probiyotik  malfor kullan , Antibiyotigede devam et dedi. Faydasini görmedim dediğim halde.e ben simdi ne yapayım eczaneye gitsem paralı mı alsam yoksa tekrar doktora mı gitmeliyim. Şaştım kaldım kendimi de yemek yemediği için de kotu hissediyorum . Bebeğimi iyileştirmek bana düştü sanirim ne yapayım kızlar 

3 Cevaplar

0 oy
(2,040 puan) tarafından
Kaç aylık cnm ona göre dicem
(482 puan) tarafından
17 aylık canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
o antibiyotigin ise yaramadigini baska yazmasini soyleseydin. cunku bazen antibiyotiklere karsi bagisiklik kazaniyorlar
(482 puan) tarafından
Dedim  inan ki. Bide ben de huydur bağışıklık kazanmasın diye surkeli ilac vermem antibiyotigi bile 4. Gün keserim. Ama bu defa ters giden bir sey var ilac ictigimizden beri dahada kötü. Ama doktor tahlile rağmen  ve benim ise yaramadı dememe rağmen kullanmaya devam et dedi. İçeriğine de baktım akciger iltibabi bronşit iltihabi yazıyor. Hic bogaz enfeksiyonu dahi yazmıyor içinde
tarafından
yaptigin yanlis iste 4 gunde kesince icerdeki bakteri aksine o antibiyotikle savasmayi ona alismayi ogreniyormus doktorun dedigi zamana kdr vermek lazimmis aksi halde boyle bagisiklik kazaniyor ve iyi gelmiyor. biz iyilesti deyip kesiyoruz, bende oyle yapardim baktim antibiyotikle zatureye cevirdi doktor oyle oldugunu soyledi yani verdim gecti deyip kesmek yanlismis.. bizim de bu yuxden bagisiklik kazandigi antibiyotigi var ben soyluyorum doktor degistiriyo baska veriyo. istersen bir de saglikocagina git bu antibiyotik ise yaramiyo doktor degismedi de
(482 puan) tarafından
Allah razı olsun doğru bilgilendirme yaptığın için. İnan bilmiyordum ama artık bitene kadar kullanirim canım. Yarin polikliniğe randevu aldım göturecem.  Ağzından resmen iltihap akıyor beyaz beyaz salyasi :(
tarafından
yavrum yaa insallah cabuk iyilesir.
0 oy
(9,482 puan) tarafından
Geçmiş olsun öncelikle korlulcak bişey yok biz 28 ile hastaneden taburcu oluyorduk bir iki güne düzelir 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ebrusmsk (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
27 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepmutlu0606 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Fer000 (142 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,702 cevap

34,746 kullanıcı

...