+2 oy
612 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar arkadaşım birisiyle konusuyorfu. İnternetten tanismislardı. Arkadaşımın dediğine göre Oğlan telefonda konuşurken çok ilgiliymiş her gün mesaj atar soru sorarmis. Bulustuktuklari zaman çok sogukmus.  10 dakika oturmuşlar çay içip sonra kalkmislar. Oğlan neredeyse hiç konuşmamış ve hep telefonla ilgilenmiş. 

Bunun sebebi ne olabilir.  Arkadaşım çok üzgün beni beğenmedi mi diyor. 

Düşüncelerinizi yazarsaniz çok mutlu oluruz 

17 Cevaplar

+2 oy
(1,381 puan) tarafından
Yüz yüze iken galiba hoşlanmamıştır . O yüzden telle uğraşmıştır
tarafından
Sanırım dediğin gibi bende öyle düşünüyorum :(
(1,381 puan) tarafından
Arkadaşın da bence hiç üstüne düşmesin. Çünkü oğlan ilk buluşmada kendini belli etmiş
tarafından
Bende öyle dedim, yazmamasının daha iyi olacağını söyledim. Senin dediğin gibi  oğlan istemiyor, rahatsız etmeye gerek yok
-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Belliki yan ciziyo oglan yol vermeden arkadasin versin
tarafından
Şu an iki tarafta sessiz sanırım ikisi de konuşmadan kendiliğinden bitecek, bu arada yok vermekten kastın arkadaşımın ona mesaj atmaması mi
(7,972 puan) tarafından
Kesinlikle atsin mesaj onun atmasini beklemesin bile
+1 oy
(11,217 puan) tarafından

begenmedigi icin yuz yuze gelince o etkiyi malesef goremedigi icin canim :/ bizde esimle netten tanistik 1 yil sonra isvecten beni gormeye geldi bak bana guvenme ben kndimden emin dglm gorunce ayni elektrigi alamazsam sasirma dedim. o sendende kndimdende eminim dedi. yuzukle gelmis evlenme teklif etti :) birak eksigi yuz yuze gelince 5 kati elektriklenme oldu sukur : D

tarafından
Çok iyi olay ya, uzak olduğu için babanın kabul etmemesi de doğru ama dediğin gibi kader, kaderde varsa oluyor. Yalnız ailesine göstermesi falan görmeden,  demek ki aradığım kız bu demiş :). Bu arada Gitmek istediğim ülkelerin başında geliyor İsveç.
(11,217 puan) tarafından
evt zaten 3 ayda dedi ki sen  tam evlenmek istedigim kizsin die :) ve ondan sonra hep bunun icin ugrasti. icine dogmus koskoca nette beni bulduguna gore taaa nerden demek kaderindeki benmisim : D 4 yilda az cekmedi az gidip gelmedi ama amacina ulasti :) umarim birgun gelirsin gercekten cennet gibi ;)
tarafından
Şu zaman da 3 ay da erkek evlenme teklifi edecek imkansız yani, gerçekten yani Türkiye neresi İsveç neresi :) ay dediğin çok doğru çoğu kişi karıştırıyor İsveç ve İsviçreyi bende önceden aynı zannediyordum sonra eşim sayesinde öğrenmiştim. Umarım ya zaten İsveç bir japonya iki bu iki ülkeye gitmeyi çok istiyorum
(11,217 puan) tarafından
ben 4 yil sonra parmagima soz yuzugunu babasi takinca aa gercekten onunla evlenekmisim dedim : D oysa 3. ayda demis : D nasipten ote koy yok valla.

insallah canim ;)
tarafından
Kesinlikle nasipte varsa en uzağındaki kişi oluyor. Yoksa yanıbaşında olsa bile olmuyor. :)
0 oy
(14,040 puan) tarafından
Açık açık sormasından yanayım. Buluşma sonrası konuşmuşlar mı peki
tarafından
Hayır konusmadilar şimdiye çocuğun mesaj atması lazımdı
(14,040 puan) tarafından
Hoslanmamis sanırım
tarafından
Bu arada Arkadaşım soramaz herahlde ya kendisi utangactir.
(14,040 puan) tarafından
Zaten mesaj atmadiysa hiç umursamasin mesaj falan atmasin. Ben konuşuyorlar sandım sonrasında
tarafından
Olay yeni oldu dün akşama doğru buluştular
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Arkadaşından sanırım ki pek hoşlanmamış 
0 oy
tarafından
internetle olan tanışmalardan yana değilim.
tarafından
Bende öyle pek önermiyorum da  işte şans vermek istedi hayırlısı artık
0 oy
tarafından
İlk kez buluşmada gördüyse hoşlanmamış olabilir. Ya da bazı insanlar sanal hayatta çok aktif gerçek hayatta çok pasif olabiliyorlar, burada da çokça örneği var. Bununla alakalı olabilir ama o günden sonra hiç sesi çıkmadıysa hoşlanmamış olma ihtimali daha yüksek bence. 
tarafından
Evet ilk kez buluşmada gördü. Dediğin gibi yazmazsa  hoslanmamistir.
0 oy
tarafından
Bence de beğenmemiş olabilir 
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Muhtemelen umduğu gibi olmadı o da mesafeli davranmış kızda aramasın bence .
tarafından
Herkes aynı cevabı vermiş, aramaz ya da yazmaz arkadaşım oğlanın tavır belli neticede
0 oy
tarafından
Arkadaşını begenmemis
0 oy
tarafından
İlk bulusmaysa ya cekinmistir ya da arkadaşını beğenmemiştir 
0 oy
(9,676 puan) tarafından
Beğenmemiş olabilir canım malesef 
0 oy
(2,563 puan) tarafından
Yani herşey ortada aslın da :/
0 oy
tarafından
Demek ki görünce umduğunu gibi değildi başka hayal etmiştir yoksa bir insan görünce neden soğuk olsun ki telefonda ilgili görünce soğuk tek açıklaması hoşlanmamıştır 
tarafından
Kesinlikle
0 oy
(175 puan) tarafından
Belki utanmştr oğlan yüzyüze gelince yada kız fotoğraf larda falan shopluysa oglanın beklediği gibi mi olmadı acaba
tarafından
Bunlar tanıştığın da arkadaşımın fotoğrafı yoktu. yani oğlan hiç görmedi bulusmada ilk defa gördü. Senin dediğin gibi oğlanın beklediği gibi olmadı
0 oy
(752 puan) tarafından

Hani profil fotosu da bile illaki hepimiz efekli çekiniyoruz ya kimisi üzerine ebaya oynuyor fotoğrafların şop yapıyor daha bı güzel görünüyor realde illaki farklar oluyor  keşke arada her halini dogalligini az anlatsaydi begenirdi bı anda yüksekten yere çakılmış gibi hissetmiştir erkek . Çünkü genelde erkekler kendilerine bakım yapmadıkları için onlarda pek değişiklik olmuyor suratlarinda sadece yüzünü yıkıyor mesela ayda yılda yüzü nde ne sivilce ne leke oluyor  ama kız öyle değil  bı ton maske yapıyor 7 24 yıkıyor bakımlı geziyor makyajlı geziyor makyajı silince bambaşka bişey çıkıyor ortaya o kadar bakıma rağmen kızların yüzünde siyah noktasından lekesine sivilcesine herşey oluyor aklım.bi türkü ermiyor bu işe :D ben de normalde hafif cilliyim  sağ gözümün altinda var o da güneşe çıkarsam oluşuyor güneşe çıkmadan artmıyor mecbur fondaten sürüyorum dışarıda ama evlenmeden eşime dedim ben hafif cilliyim beni Çillsiz gibi görüpte şok yaşama seninle uğraşamam baştan etmeyeceksen et me dedim oda cili seven biriymiş hiç sıkıntı etmedi şükür :D☺️ arkadaşının ki de o hesap olmuş galiba:)

tarafından
Dediğin gibi olurdu ama şöyle bir sorun var. Bu ikisi konuşurken oğlan arkadaşımın fotoğrafını hiç görmedi. İlk kez buluşunca gördü. Büyük ihtimalle de beklediği bir tip olmayinca yazmadı belki kafasında canlandırdığı kız daha güzeldi. Bilemiyorum şu an oğlanın ne hissettiğini anlayamadım. Oğlan yakışıklı hakkını yememek lazım belki kendisinin yanına yakıştıramadı
0 oy
tarafından
Acaba bunları yaşıyan arkadaşin mı 

Yoksa senmisin 

Genelde bisey yasasak bir arkadas diye sorariz hahaha :))))
tarafından
Çok haklısın,:)) anneme erkek arkadaşımla alakalı  bazı özelliklerini anlatırken arkadaşım diye bahsetmiştim. Bir arkadaşım var şöyle şöyle diye :d
Ama  gerçekten arkadaşımın için kendim için değil, ben sanal ortamdan tanışmayı pek tavsip etmiyorum  da o tarz ilişkiler neden bilmiyorum ama güvensiz geliyor bana

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 381 göst.
31 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
31 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 255 göst.
15 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 234 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu

381,778 soru

11,429,477 cevap

34,989 kullanıcı

...