0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (94 puan) tarafından

Istediginiz her seyi fotosuyla arstip ismini cinsini nasil nerde yetistireceginizi, cicek bocek,kedi kopek akliniza ne gelirse aratabileceginizi biliyor muydunuz? Gelelim nasil yapildigina

Ana ekrana koyulan google uzerinde,mikrofonun yaninda kamera var. Oraya basip galeriden ya da direkt kameradan fotoyu cekip aratabiliyorsunuz.

image

6 Cevaplar

0 oy
(48,713 puan) tarafından
bilmiyodum teşekkür ederim ☺️
(94 puan) tarafından
Onemli degil.
(4,875 puan) tarafından
Benim yorumuma karşılık bu yorum hiç güzel olmadı
(48,713 puan) tarafından
haha valla bilmiyodum hatcem ya ☺️ hiç biseyi merak edip aratmamisim demekki☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
 buradaki bacımlarn bilmediği bişey Yok çok şükür ☺️

Hepicigi zehir zehir ☺️
(94 puan) tarafından
Yok kiz bilmeyen mutlaka vardir. Biri vardi kopek fotosu koymus. Bulamamis cinsini. Bu postu onun icin actim
0 oy
tarafından
Direkt play storeden Lens uygulaması indirin :)
(94 puan) tarafından
Onu da bn bilmiyordum tesekkurler. Hem herkesin tlfnunun hafizasi onu indirck kadar buyuk olmayabilir
0 oy
tarafından
Biliyordum cnm :))cok sagol
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Çok teşekkür ederimmm
0 oy
tarafından
Valla canm verdiğin bilg icin teşekkürler  . Ben gerçekten bilmiyordum. Çiçeklerim için iyi benim için. 

Yorumlar bira zsacma sapan geldi hemen insnala alay etme isteği hemen bi kendini bilmişlik. .. bi kendimize gelelim bence bilirsin bilmezsin önemli değil ama bikiyorsan da cevap vermeden çık gitsin ne diye insanla alay etmeye çalışılıyor... 3 senedir burdayım 3 senedir de bunu gördüm bilinen insan bi konuda bisey atsa aaaa canım gülüm balim   , fazla aktif olmayan insan hemen ee ne alaka napak şimdi vs ...

Tanımadığımız insanların neden kalbini kırıyoruz ki,  kırdığın kalbi belki Allah seviyordur?

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 352 göst.
0 oy
27 cevap 850 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 262 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Pamira (1,004 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu