0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Salı günü doğumum var ve 2300 bekliyorum dedi doktor ve küveze girme ihtimali yüksek dedi. Devlet Hastanesi'nde olacak doğumum. Küvezdeki bebeği bana mı emzirtirler yoksa sağıp vericek miyim? Biberon götürmeli miyim? Sütüm olur mu oda garanti değil gerçi. Avent biberon baktım bugün ebebekte. 170 lira cam biberon 1 ay + vardı. Yenidoğan uç 109 liraydı. Direk yenidoğan uçla satılan yoktu. Ne yapmalıyım bilemedim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuvezde her hastane aynımı bilmiyorum ama benim kızımı hortumla beslemislerdi biberon vermediler kuzum yinede bulunsun bence al belki sütun ile doymaz 
(1,097 puan) tarafından
Ya şey düşündüm küvezde biberon istemiyolarsa sütümün durumuna göre biberon alırım diye düşündüm
tarafından
Dediğim gibi bizden birşey istenmedi kızımı görmeye gittigimde görmüştüm minik bir hortumla besliyorlardi
(1,097 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Almalısın bence yoğunbakımda yani küvezde mama veriyolar canm 
(1,097 puan) tarafından
Biberonla mı hortumla mı veriyolar acaba. Eğer biberon istemezlerse sütümün durumuna göre alayım diyorum
tarafından
Canm ben sezeryanla doğum yaptm 3 gün sütüm yoktu biberonla veriyolar kızım 8 gün yoğunbakımda kaldı . Bize liste verdiler bez mama biberon ıslak mendil pişik kremi şampuan vicud losyonu gaz damlası başka biley varmıydı hatrlamıyorm listede bunları aldk verdik eczaneden hemen
(1,097 puan) tarafından
O zaman liste vermelerini yada istemelerini bekleyeyim. Eşim gelicek zaten hemen alır gelir
0 oy
(84 puan) tarafından
Nolur nolmaz al dursun bence
(1,097 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bence mutlaka al ama kendini sartlama avent olmak zorunda değil wee almıştım işimi gördü belki kuveze girip ciktiktan sonra hiç vermezsin biberon boşuna o kadar para verme. 0-6 ay olan biberonlardan al
(1,097 puan) tarafından
Ya işte aventin ucu anne memesine en yakını diye onlara baktım. Bide weelere bakayım
0 oy
(2,525 puan) tarafından
İlk etaplarda emme refleksi zor oldu için prematür dogucak sanırım çene kasları iyi olana kadar sağıp gönderdim ben sonra emzirmeye çağırdılar 
(1,097 puan) tarafından
Gelişim geriliği var. Tam 37+0da olacak doğum ama bebek küçük işte :( biberonla mı yolladınız. Pompamda yok hastanede veriyorlar dimi
(2,525 puan) tarafından
Pompa özel aldım hastanede vardır sanırım
Biberon aldım ama kabul etmiyorlar
Belki hortumla besliyorlar yada onların biberonlari var onlarla
Bizden istemediler sadece bez istediler
2200 doğdu benim oğlumda
(1,097 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim. Kaç haftalık doğum yaptınız? Bide ufak mıydı bebeğiniz yoksa sadece kilosu mu küçüktü. Bana kafası bacağı geride diyolar kiloda 2300 bekliyoruz diyolar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde fffilizzz (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 211 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Flowershome19 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 89 göst.