0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (367 puan) tarafından
İki çocuklu anneler aradaki yaş farkı kaç çalışıyor musunuz. 20 aylık kızım var yeniden hamileyim.planli bir gebelik değildi .bankada çalışıyorum. Kızıma da bakıcı bakıyor

9 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.ikinci doğunca çalışman çok zor olur.
(367 puan) tarafından
Çalışırım güzel bir isim var bir şekilde geçer kızımı kreşe veririm kayınvalidemgil var yardımcı olurlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çalışma hayatın için devamı zor olur gıbı artık çünkü 2 çocuğa bakıcı kreş masrafı maaşı geçer, yaş aralıgı da bana göre biraz az ama abartılacak bırsey degıl 2 yaş sendromu bıraz zorlar kardeşi kabullenmeyebıkır ama üstesinden gelırsınız
tarafından
Valla benzese bırakmayın ama zor bir süreç olabılır büyük olanın size daha çok ıhtıyacı olabılır bır dönem
(367 puan) tarafından
Çocuk doğdu etti falan hareketlendi derken kızım 3 yaşına girecek ins. Çocuk doğduktan sonra bir kaç ayda ücretsiz alırım 6 ayı buluruz en azından
(367 puan) tarafından
Evlatlarına cnm feda ama isim bnm tek dayanagim çok çabaladım asla bırakmam gerekirse annemi çağırırım yanıma 5  6 ay
tarafından
Canım bendede bırakma işini keşke benımde başka seceengım olsa da çalışabilsem ama olmadı hem yaşadığımız yer küçük bakıcı vs yok gemde aılem çok uzakta, ama diyorum ya büyük olan küçükten ayrı zaman gecıdmek ısteyebılır ona ekstra zaman ayırmanız gerekenıkır yaparsın tabı işle bırkıkte yorucu bır süreç olur
(367 puan) tarafından
Hayırlısı zoru iki sene işte bakalim
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Araları 22 ay küçük oğlum 2 buçuk aylık bizimde planlı değildi evet zor hatta baya zor ama Rabb'im sabrını veriyo
(367 puan) tarafından
Çalışıyor musunuz
(8,996 puan) tarafından
Hayır maalesef ikinci olmasaydı baslacaktim ama şu saatten sonra çalışma hayatı zor benim için çocuklarım büyüyene kadar
0 oy
(597 puan) tarafından
Bende durum ayni 29ay farkla doğdu ikinci oğlum.tabi 40gün zor oldu düzen oluncaya kadar.şimdi 4aylık olcak gayet anlaşıyoruz.kendim bakiyorum.her gün büyük oğlumu parka çıkariyotum bebekte bizle beraber geziyor.korkutma kendini yardimin da varmış ne güzel bi şekilde büyüyücekler.ben 1yaşı olsun da rahatlayım diye bakiyorum yürüsün fln yani elinden tutayim rahat gezeyim
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Vala akşamdan beri kavga ayırıyorum sürekli bir kıskançlik kızımla oğlum arasında 3 yıl 7 ay olmasına rağmen 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Zor tabiki hersey 2 katina cikiyo cogu zaman kendine  vakit kalmiyo . Ama  bi sekilde buyuyolar

Bebbekken daha zor tabi
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Büyüğü 3.5 yaşında küçüğü 3.5 aylik çalışmıyorum.  Aşırı zor net bilseydim beklerdim ikinci için daha 
0 oy
tarafından
Çalışıyorsan çok zor bana göre. Ben resmen çalışma hayatına ara verdim. Baya zor geçiyor. :)
0 oy
tarafından
Şu an çalışmadığım halde aşırı zorlanıyorum. İki bebe + çalışma hayatı seni çok yorar. 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 575 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 453 göst.
0 oy
29 cevap 474 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 365 göst.

379,454 soru