0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (606 puan) tarafından
Sıcaktan yada smsimarmaktan terleyen beebklere ne yapılır havlu koymak üst değişmek 

11 Cevaplar

+2 oy
(4,089 puan) tarafından
Üst değiştirmek çok mantıklı değil çünkü değişim sırasında daha çok üşütüp hastalanıyorlar en iyisi çok terleyen bi bebekse sırtına her zaman bez koymak terleyince o bezi çıkarıp başka koymak 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hemen sirtine onu e havlu kagit koyarim yada kuru bez cok terlemisse hemen degstrip bez koyrm kalin gydrme cnm terliyorsa ince badi giydirip beline yelek tak 
(606 puan) tarafından
Üst degistirmek o durumda hasta etmez mi
tarafından
Cnm gecen oglum komsuda oturuyorduk esimle oglum uykusu geldi salladim su gibi olmstu ustu esimden kiyafet isyedim o arada getirene kdr beline bez koydum birde gohsune hemen degstrdm hastanicak dedim masallah cok sukur hastalanmadi
0 oy
tarafından
cok islaksa degisirim ama bir nem gibiyse bez koyarim
0 oy
tarafından
Ben hemen değiştiriyorum çünkü oğlum Bez koydurmuyor 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Yazın çok sıcak havalarda değiştirebilirsin ama şuan bu havalarda sırtına bez koymak gerekir 
0 oy
tarafından
Yazın değiştiriyorum bahar havasında bez koyuyorum 
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Değiştiriyorum 
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Ben bez koymuyor yelek giydiriyirum kızım küçük daha uykudayken terliyor sadece. Üst değişmem. Hsteketlenince yürüyünce ne yaparım şimdilik bilmiyorum
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Değişiyorum hemen yatakdan kaldirmadan bez istemiyo oglum huylu birazcık:) su gibide terlemedi ama azda olsa hemen zıbın degisirim hasta da olmadı şükür
0 oy
(13,823 puan) tarafından
Benim.oglum da 2 5 yasinda asiri terliyor doktora mi gotursem diye dusunyrm artk bi sebebimi var diye terlenmicwk odada bile terlemeye basldi
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Genelde değiştiririm. Çünkü kendimde terleeeyince ıslanmış kıyafet soguk soguk değer rahatsız olrurm.. Ama çok terli değilse pamuklu agız silme bezleri varya bebek için ondan koyarım. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 310 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Eyllalk (10 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,864 kullanıcı

...