0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Oda çok sıcakta değil bazen deniyorum soğukta da terliyor su gibi yatakta hareket edemiyorum neden oluyo varmı ysşayan çözüm bulan yoksa grçmiycdk bu. Kış

15 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bünyesi öyledir buna çözüm bulamazsın. Yapacak bişey yok
-Reklam-
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Benim eşim de öyle. Havanın sıcaklığı veya ne giydiği farketmez. Her gece olmasa da olduğu zaman bir sürahi su dönmüşsün gibi oluyor. Hormonal mi başka bir sorun mu bilmiyorum ama normal bir şey değil
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bendede birden gece terlemesi oldu su gibi oluyordum troidim fazla çalışıyor mus belki oda öyledir
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Benim eşim yaz kış öyledir 
0 oy
(416 puan) tarafından
Vitamin eksikliğinden çıktı sebebi eşimin o yüzden terliyomus bildiğin kış günü herkes kat kat giyerken o sucuk gibi oluyodu ve uyurken şimdide var ama eskisi gibi değil
0 oy
tarafından
30 aylık oğlum da öyle eşim de buz gibi havada su içinde kalıyor oğlum geçe kaç kez üst değiştiriyor um yastık değiştiriyorum oğlum un troidlerine baktırdım gayet normal eşime de baktırdık doktor genetik dedi malesef bir çözüm yok :!/
0 oy
(846 puan) tarafından
Kanı fazla olunca da çok terleme oluyor sanırım bide tiroidlerine baktırsin. Bende tiroid ilacı kullanıyorum bende olmuyo ama kayinpederimde oluyomus onda da var tiroid 
0 oy
(119,000 puan) tarafından
kisisel bisi o 
0 oy
(2,380 puan) tarafından
Benimkide aynı bu soğukta ben titrerken o yatağı su içinde bırakıyo sabah kalkınca nerdeyse çamaşır gibi sıkarsın üstünü o derece enfeksiyon var dediler ama o bitti hala daha oluyo çözemedik
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Vücut yapısı oledir belki.bazi insanlar kışın bile terliyo.   
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Soğukda terlenirmi gı 

Bi hastalık belirtisi olmasın Dr gitsin
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Cok kalın giydirme canım yatarken onu onleyemezsin erkeklerin metabolizması farklı çalışıyor 
0 oy
tarafından
Karaciğer enzimlerine bir baktirsin karacigerde yaglanmada aşırı ter yapar 
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Kilolu felan mi 
0 oy
tarafından
Buna çözüm olmaz 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 645 göst.