0 oy
1,213 göst.
Diğer kategorisinde (7,289 puan) tarafından
Allhaim hala sinirden elim ayağım titriyor kilzar eşim oğlumla pazara bıraktı bizi kendiside sanayiye gidip gelicekti hemn neyse biz geziyoruz oğlumla bile bile annem kelimesini vurguladık ben dışarda annesi oldumu bilsinler diye bide göbeğim var kocaman hamile oldum bariz belii Suriyelinin teki geldi oğluma dondurma uzati bende gerek yok dedim al sen yala dedi bana ben neye ugradimi şaştım gözüm dönmüş artık bağırdım çağırdım adama millet geldi noldu filan diye o şeref.sizde kaçmış o anda hiç utanma arlanma yok artık bunlarda eşimin haberi yok olsa oldurmekten beter ederdi heralde ayy dışarı bile cikamicam artık bu pis.likler yüzünden allha belalarını versin hepsinin 

28 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Bizim askerimiz bunlar yüzünden sehit oluyor,onlar da kendi memleketimizde bizi taciz ediyor.cok yazık ya,pislik
tarafından
Helal be konuş
tarafından
Aynen öyle . Ateş düştüğü yeri yakıyor.
-Reklam-
+3 oy
(2,136 puan) tarafından
Şu suriyelisi Afgan i yüzünden sokağa çıkamaz olduk.

Köşe başlarında 10-15 kişilik grup halinde bekliyorlar .

Bide insana öküz gibi bakiyolar.

Yemin ederim tiksiniyorum artık.

Sokağa çıkınca kendi milletimden 3 tane goruyorsam onlardan 20-30 tane görüyorum.

Ama seçim zamanı bir gelsin onları bu ülkeye sokana gereken cevabı vereceğim inşallah.

Umarım herkes verir .
(3,551 puan) tarafından
İnşallah inşallah Allah ım yeter artık inşallah herkes sen gibi düşünür ama bu gurupta bile savunucu mahluklar var. Nefret ediyorum beşikte ki bebeklerinde tut mezardaki ölülerine kadar.
(2,136 puan) tarafından
İlk o kadar yardım ettik varya teşekkür bile etmediler o kadar da nankorler .
İnşallah defolup giderler bı an önce .
(390 puan) tarafından
+++++++++++++++++
+2 oy
(119,286 puan) tarafından
hepsinin allah belasinu versin
(7,289 puan) tarafından
Aminnnn
(3,156 puan) tarafından
Amin.....
+1 oy
(2,801 puan) tarafından
Pislikler ya onlar yüzünden kendi ülkemizde memleketimizde rahat rahat dolaşamıyoruz  Allah hakkımızı bırakmasın inşallah
(7,289 puan) tarafından
Aminn cnm bnm aminn ütüler artik
+1 oy
(276 puan) tarafından
Suriyeli oldugunu nerden biliyorsun
(276 puan) tarafından
Öncelikle gecmis olsun. Insanlari damgalamak hic hoş degil. Almanyada yasiyorum pis türkler yapmistir cümlesinden gina geldi. Iyiside var kötüsüde hee nilletten
(573 puan) tarafından
Suriyelilerin iyisi %1 denecek kadar yok canım hepsi aynı ve pislikler yaşlı etek giyen adamlar bile genç kızlara bakıp gülüyor hareket yapıyor
tarafından
Almanyaya giden Türklerle, Türkiyedeki Suriyelileri bir tutmak çok yanlış. Türklerin çoğu Almanyaya gidip iş gücü kattı, geliştirdi. Bir ülkeye gidiyorsan belirli şeylerine uyum sağlamak tabiki gerekli ve öyle de olmalı. Ama Suriyelilere Afganlara bak. Boş beleş yaşıyorlar,  hayat standartını düşürüyorlar, elalemi taciz ediyorlar, tecavüzler aldı başını gitti, kendileri uyum sağlamayı bırak Türkiyeyi kendi ülkeleri gibi sefil bir yere dönüştürmek istiyorlar. Her yörenin iyisi kötüsü vardır elbette ama Türkiyeye gelen Suriyeli ve Afganlar zaten oranın en kültürsüz, en işsiz, 3 kuruş için herşeyi yapabilecek ve seviyesiz kesimi. Geri kalan o kültürlü, mantıklı kesimin çoğu direkt Avrupaya gitti zaten.
(1,733 puan) tarafından
Almanya ya öyle her elini kolunu sallayan I almıyorlar ülkeye kabul için kök hücrene kadar bakıyorlar Suriyeliler falan öyle mi şeyini sallayan ülkeye giriyor
(7,972 puan) tarafından
Laremm katiliyorumm kesinliklee
Baharr alemsin ahahahhaa
+1 oy
tarafından
Allah böylelerinin belasını versin. Pisliklerr her yerdeler.
(7,289 puan) tarafından
Aminn cnm bnm
+1 oy
tarafından
Biktik bunlardan defolsunlar artik ya pislikler iyisi falan yok hepsi pislik ya
(7,289 puan) tarafından
Bana hiç iyisi denk gelmedi vala
+1 oy
tarafından
Gerçekten artık dışarıda rahat dolaşamaz olduk. Benimde başıma gelmişti. Kendi yolumda giderken öpücük atmıştı adamı kovaladım yakaladım bağırmaya başladım etraftaki insanlar geldi hayırdır filan diye pis sapık öpücük attı diye söyledim adama da sordular doğru mu diye ben Suriye ben Suriye dedi adamın omzuna bir iki tane vurdum diğer insanlarda döv de dövelim filan dediler sonra kaçtı zaten. Pislikler yemin ederim. Yolda giderken tiksiniyorum artık. Dışarı çıkmak istemiyorum. Bir de ne yol veriyorlar ne de doğru düzgün yürüyorlar sürü halindeler. Normalde de tanımadığım bir insanın koluma değmesi midemi bulandırır şimdi daha çok midem bulanıyor insanlardan. 
(7,289 puan) tarafından
Sanada geçmiş olsun cnm bı gitmediler pislikler
tarafından
Gitmeye de niyetleri yok canım. Artık biz gidiyoruz yavaştan. Çoğaldıkça çoğalıyorlar da. Devlet birşey yapmadıktan sonra biz birşeyler yapsak ne olcak ki. Çok üzülüyorum çocuğum adına endişe duyuyorum.
0 oy
tarafından
Sırf o pislikler yüzünden 1 aylık bebeğimle kendi evimi bıraktım kiraya ciktim. Allah bildiği gibi yapsın. 
(7,289 puan) tarafından
Kız yusuzlerr ay hala sinirim tepemde arsız hepsi
0 oy
tarafından
Terbiyesiz... İyice kudurdu bazıları.

Senin suçun günahın yok canım o serefsizzz öyle yaptı diye dışarıya çıkmayacak değilsin. Unutmaya çalış eşine belli etmeyesin canım
(7,289 puan) tarafından
Soyleyememki zaten eşime mahveder vala onu
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Türk olarak baktıgında subnımınal bır msj.ama onlar bunu bılıyormu acaba kotu anlamda oldugunu. Valla ben olsam soylerdım eşime dövsün
(7,289 puan) tarafından
Kız bı pis.lik yüzünden adamın başını yakayim
(9,247 puan) tarafından
Kız ne yanacak . Gormuyonmu salıveriyorşar için sogurdu su surıyelıler olunca konu içimden siddet cıkıyor yeminle
(7,289 puan) tarafından
Adamdan sayarlar cnm kardesimiz ya bizim onlarr sozdee onların yaptini gormezlerr
(9,247 puan) tarafından
Bızım mahallede bir gece 3 de kemer sesiyle uyandım 2 sene ewwel.bızım Türkler bır dovdu surıyelı gencleri meger bunlar don atlet kapıda mangal yakmıs toparlandım demişler aile var heryerde yok diyince dükkanların kepenklerıne vura vura dovduler
(7,289 puan) tarafından
Elerine sağlıklı oh ne güzel olmuş vala
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Ay Allah belalarini versin ya. Benimde kizim daha küçükken peşime takildi biri. Çocuğa biberonla süt veriyordum. Ne var içinde falan diye soruyor. Sanane be diye kovdum başimdan. 
(7,289 puan) tarafından
Artık ar diye bişi yok bunlarda
0 oy
(2,142 puan) tarafından

Ayy ne kadar terbiyesiz insanlar var ya reziller:O

(7,289 puan) tarafından
Kız neye ugradimi şaştım anca bagirabildim
0 oy
(340 puan) tarafından
Öyle yüzsüzlükte dengesizler varki ama sırf onlar yüzünden çıkmamalık yapma Allah ıslah etsin onları 
(7,289 puan) tarafından
İnsan artık iki kere düşünüyor cikarken
0 oy
tarafından
Pis sapık pislikler
(7,289 puan) tarafından
Naletler nalet defolup gitmediler bi
0 oy
(587 puan) tarafından
Keşke defolup gitseler artik şunlar yüzünden eşimde sıkıntı yaşıyor işinde, gtsinler artık....
(7,289 puan) tarafından
Keşke keşke e
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Iste yavas yavas istilaya ugruyoruz aslinda. Suriyelisi, afgani... yakinda sokaga cikamayacak hale gelecegiz. Çok uzak degil. En fazla 5 senesi var. Dingonun ahirina dönen bir ulkeyiz. Oy toplama ugruna ne oldugu belli olmayan at hirsizii bizim ülkemizde. Cicek gibi vatan, yaşanilmaz hale geldi. Sana da gecmis olsun diyorum. Beterin beteri var bu bile kabul edilemez ama allahtan fiziki birsey yapmamis.
(7,289 puan) tarafından
Saol cnm bnm bnde ondan korktum yanımda oğlum karnimda bebegim anca bagirabildim yani
0 oy
(406 puan) tarafından
Bunlari basimiza bela edenlerde kabahat
(7,289 puan) tarafından
Bencedeee allha bildiği gibi yapsın hepsini
0 oy
(839 puan) tarafından
Kendi memleketimizde mülteci olduk 
(7,289 puan) tarafından
Aynen öyle nereye baksam hep Suriyeli afkanlisi dolu
0 oy
tarafından
Terbiyesiz, pislik, insanliktan nasibini almamis igrenc mahlukatlar.
(7,289 puan) tarafından
Hemde en alasindan

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,117 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pamuk_kalpli (1,486 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,160 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 295 göst.

379,534 soru