0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Ne yapmam lazım kızlar. Dünden beri böyle. Sürekli elini getirip vuruyor bana. Yanağıma kafama saçlarımı çekiyor karnıma vuruyor. Bu huyu normal mi dün yapmaya başladı ne yapmam lazım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tepki verme canım kizarsan yada gülersen onu oyun zannediyor kızımda 1 2 kere vurdu baktı bizden bir ses yada tepki çıkmıyor bıraktı geri 
-Reklam-
0 oy
(340 puan) tarafından
Benim eltimin 3 oglu var benim 3kizim bilmiyorum ama gördüğüm kadarı oğlan çocukları genelde yaramaz oluyorlar eltiminkilerde öyle yapıyor.Oyle yapınca Sakinlestirecek biseyler bulun oyun oynayin unutsun o hareketleri 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Dün Instagram'da bı videoya denk gelmiştim çocuk vurmaya başladığında uzman çocuğun elini tutup cici cici diyip sevdiriyodu her yapmasında kızma uyarma hayır deme sadece cici de diyodu bulabilseydim atcaktim ama videoyu bulamadım 
tarafından
Aynen öyle. Bu çok doğru bir davranış
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bizimki 19 aylıkken sadece benle babasına öyle yapıyordu eşim kızıyordu hayır diye o hayır dedikçe oğlum daha çok oyun sanıyordu  ben eşime dedim tepkisiz kalicaz artık sonra unuttu 21 aylık yapmıyor 
0 oy
tarafından
12 ayligiz bizde de durum ayni walla... 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimkide 21 aylık neredeyse 1 yaşından beri vuruyor bu huyunu degistiremedim bi ara kendine vuruyordu çok şükür unuttu onu ama bize vurmasına devam ediyor istediği olmadığından kızdığında hep vuruyor vurduğunda ağlıyor numarasj yapıyorum canım acıdı vurduğun için diyorum sonra seviyor beni ama hala devam  

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Ummugulsum (3 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap