0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (3,179 puan) tarafından
Kızlar 20 günlük bebeğim gündüzleri uyuyor geceleri uyanık cok yorgunum bitkinim geceleri uyuması için napmam lazım birde uyurken ıkınıyor uyanıkkende yapıyor neden yapıyordur uykusundan bile uyandığı oluyor ıkınmak tan anne sütü ve günde 2 veya 3 defa mama veriyorum ek olarak gögsüm unuturum mama verdiğim için yardım edin lütfen 

1 cevap

0 oy
(2,593 puan) tarafından
gaz sancıları başlamıştır canım gaz damlası kullanabilirsin bebekler de genelde gece gündüz kavramı yoktur gündüz daha aydınlık ve sesli bir ortam da akşamları da karanlık ve sessiz bir ortam da uyut bir an da olmaz zamanla oluşur bu kavram eğer ki doktorun önermediyse mama vermene gerek yok canım bol bol emzir emzirdikçe süt çoğalır 1 aylık kontorlün de kilo alımına göre doktorun yönlendirir seni eğer mama vereceksen de biberon ile vermemeni öneririm 
(2,593 puan) tarafından
dk olarak bilmiyorum canım ama biberonu ters çevirdiğinde damlatıyor mu
(3,179 puan) tarafından
Nasıl yani damlatıyor mu canım anlamadım
(2,593 puan) tarafından
biberonun içinde mama varken biberonu ters çevirdiğin zaman biberonun emme yerinden mama damlıyor mu yani canım
(3,179 puan) tarafından
Damlıyor canım
(2,593 puan) tarafından
İşte o bebeğin mamaya daha kolay ulaşmasına ve memeyi reddemesine sebep oluyor çünkü memeden emerken daha fazla çekmesi gerekiyor ve sinirlenip istemiyorlar canım o yüzden biberonu hayatından çıkartmanı tavsiye ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (327 puan) tarafından soruldu
0 oy