0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Can sıkıntısı. Uykum y hiç yok    şuan. Bebeler de tepiniyor  onlarında uyumaya hiç niyeti yok  gibi.....     Sohbet. Muhabbet. Kaynaşma. Dertlerşme    gülüşme vs vs     saçmalama postu olarak   bile  ola bilir ona da razıyım  :(. Azcık gülmek neşelenmek istiyoeum şuan. Valla ya 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Şuan hiç gülecek halde değilim dram var :ermm:

tarafından
Moldu hayrolsun
tarafından
Bişey yok ya kendi içimden cizemedigim seyler devir kötü insanlar kötü nereye gidiyoruz diye karamsara bagaldim
tarafından
Valla  o konular a. Kafam kalmıyor ki iki. Yorayım kafam ı  başka bişey ler e sıra gelmiyor. Çocuklardan yeminle.
tarafından
Kaç yasindalar
tarafından
Biri 25 diğeri 3 aylık lar  canım  ama sanarsın ki ikisideergen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla uykum geliyor kızım uyumuyor  oturdum onun sıkılmasını bekliyorum.  Saçmalayalım kuzum ne diyelim 
tarafından
Ben de. Aynı durumdayım üç defa. Küçüğü. Uyuttum    sağolsun kızızm ın. Çığkıklarıma geri kalktı şimdi ikisi de. Tepiniyo resmen    ben de. Bitmişim iki gece dir gram uyku yok. Avel avel onları seyrediyom   uyutmaya. Çalışmaktan  yoruldum şuan
tarafından
Kız bide kesinlike uyutamiyorsun o kadar çabaya rağmen biri beni uyutmak için bu kadar uğraşsa uyumuştum şimdi
tarafından
Katılıyoum la  aynen. Sastler dir. Olmayan uyku. Bile. Gelirdi
0 oy
(119 puan) tarafından

İyi geceleeer bende bebeğimi sallıyorum uyursaa bende uyucaam :)

tarafından
Aööah. Kolaylık versin canım
0 oy
tarafından

Erken acaydin senlendirirdik ortaligi gı :D

tarafından
Yarın akşam a.  Takrardan açayım. Bari   mutlu olmaya gerçekten şua.n çok ihtiyacım var
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ay saçmalama postuysa o zaman biraz fanfinifinfon şarkıları önersenize kızlar :))) hani özel gecelerde dinlemelik :))))) YouTube reklamı dinleyerek geçiyor yoksa
tarafından
Fan fini fınun.  Şarkısı mı  varmış kızzsssm
(1,371 puan) tarafından
Kız ne biliyim böyle bir atmosferi değiştiresim var ama şarkı kültürüm Mahmut Tuncer lo lo gibi şarkılardan ibaret :)))))))
tarafından
Ahahahaha sen özel gün ve  gecellerin de  fanfin fon  gecelerin de. Lo lo lo yu  mu dinliyon
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Uyudun uuuuuuu gari kız
tarafından
Uyudum uyanmışum. Valla. Gözöerim kayıyo
0 oy
(119,318 puan) tarafından
uyudunmu kiz         
tarafından
Perişan ol dum. Dk da kalktım   mübarek huysuz luğu üzerin de idi yeça bebeğimin dedüm onu  uyuturken. Takılayım uyudu. Uyumuşken bennde  yatayım dedim   tam daldım geri kalktı   yarım saat te bir uyanaraktan geçti geceem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 199 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 335 göst.