0 oy
681 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
Benimki traji komik mi desem sinir bozucu mu desem siz karar verin nişanimda büyük eltim oğlunun toplu sünnet düğünü vardı başına beyaz eşarp takmış kafasinida gelin başı gibi yapmış diğer eltimde öyle bir süslenmiş ki sanarsin o evleniyor büyük görümcem de bebe mavisi bir elbise almış oda esmer bende esmer aynı nişanlık gibi birşeydi üzerindeki bizim taraftan gelenler ne hikmetse onu gelin sanmış diğer görûmcemde bir makyaj yaptırmış oda kuaför çok abartı yapmış makyajını oturmuş ağlamış Allah'ım dedim ben nereye düştüm acaba büyük görûmceme nisandan sonra mesaj attım abla düğünde fazla abartma seni gelin sanmış bizim taraftakiler ben kendi günümde kendim özel olmak istiyorum dedim dediğime ters tepki verdi ama düğün de dediğim gibi yapmış 

32 Cevaplar

0 oy
(1,243 puan) tarafından
Komik mi bilmem ama sinir bozucu benim düğünümde kaynim eltime evlennme tekligi etmisti gerizekali haberim bile yoktu
(482 puan) tarafından
Ayyar olurum şöyle şeye!
(1,243 puan) tarafından
Bende oldum ama yapacak bisey yoktu:((
-Reklam-
0 oy
(1,988 puan) tarafından

Bizim orda düğün sokak düğünü olur Çarşamba gunu sabah oğlan evinde yemekli davet olur gelinsiz oynarlar gülerler ogleden sonra kiz evinde gelinli oynamak gülmek olur yine aynı gün bide gece kiz evinde gulme oynama olur . Perşembe günü gelin hamami cuma gunu damat hamamı hamamdan sonra 1 saat kiz evinde oglan evinde erkekler oynar . Cumartesi gunu gece kına gecesi pazarda öğlen gelin alma olur biter . Sonra damat yatsı namazına gider namazdan çıkınca cemaat bağıra tekbir getirerek damadı eve getirirler sonra iste malum olay . Neyse hersey bitti evde bekliyoruz yanimda sadicim var . Camide bizim eve yakın. Ezan bitti namaz bitti bastı beni heycan al ustune bide tekbir sesleri duyulmaya başladı. Sen gel benim çiş. Etekleri toplayıp girsem hicbiseyi yok biz iki akıllı o telaşla gelinliği cikarmaya calisiyoruz ipin ucundada 40 düğüm var ac babam ac bitmiyo . Makasla ipi kestik cikarttik girdim çıktım uc ipi uc ucuna baglayip kapi acilana kadar düğüm attık. Tum bunlar 5 dk icinde gelisti

0 oy
tarafından
Ulan yine aklıma geldi uzulsemmi gulsemmi 

Kuaförden çıktım çekime gittim o kadar zipladimki esarb pert duzelttiler falan 

Eve geldim ulan bir ağlıyorlar ki esarbimi perişan ettiler neyse yine düzelttik 

Sonra düğün sırası sariliyorlar ağlıyorlar kirpigimi dusurdulerrrrr
tarafından
Ahaaa aynen o gelinim Allah'ım baktım gozyasimi siliyor kirpigim gelinligimden yuvarlanıyor
(1,988 puan) tarafından
Ay cok kötü bi durum ya tek göz çipil çipil tek göz kabak
tarafından
Allah'tan düğün bitmişti dagiliyorduj tuttuk diğerinde ben cikardim
(1,988 puan) tarafından
İyi olmuş yavrum senin minnak napiyo
tarafından
Uyuyor kayinpederim 2 saattie telefonda kavga ediyor beynim çatladı onun sesine bile uyanmadi minnag

Cinar baby napiyor
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Benim düğünüm yayla düğünü oldu olmasa daha iyiydi neyse sabahın 4 ünde uyumuşum zaten 5 te kalktık kuaföre gideceğiz yol uzun anca gideriz neyse saç baş yapıldı ben acıktım yolda yemek yedik arabayı eşimin arkadaşı sürüyordu onu damat sandılar benim sala.k adam arkada koltukta uyumuş meğersem o değil o değil diyorum neyse bir telefon eee biz jeneratör almayı unuttuk camiden alın aldık meğersem jeneratörün yakıtı bitmiş hoca demedi köy yolundan da orkestrcilari aldık devam 5 tane jeneratör getirdiler çalışmadı hiç biri ben oturdum ağlıyorum sinirden kimsenin umrunda değil aklıma diğer yaylada ki şenlik geldi dedim gelin takıları takın yaşlılar kalsın burada genç arkadaşlar ve teyzelerimi alıp yaylada ki şenliğe gittik azıcık olsa da düğün kurtuldu sayılır şenlikte ki herkes şok olmuştu ☺️
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Okumaya geldim vallaa
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Dügün günü kuaföre gittik. Neyse iste bitti hersey eski Kocam gelip alacaktı beni. Gelmiş kağıda bekliyormuş. Sen kuaförün sahibi cık kapıya gör eski kocamı omuzuna vurarak hadi evlendirdin kızı damat nerde o niye gelmedi diye sor. Benimki bir morarmış. Tek cumle damat benim demiş. Bir twlesla sahibi içeri girdi içeri mosmor. Bende ne oldu diyorum. Bana ücretsiz taclar çiçekler filan. Bu olayı toplamaya calışmış adam. Gülsem mi aglasam mı
0 oy
(269 puan) tarafından
Benim değil ama kuzenimin düğününde bizim taraftan 3 araç yanlış konvoya takılıp gitmiştik kız almaya.gelin arabasının arkasına baş harfleri yazılırya kldemekki 2.isimleri var onları yazmışlar diyoruz.bizim gerçek gelin alma dada bizi bekliyorlar araba boş gitti ordakilaei alıp geleceğiz güya
0 oy
(887 puan) tarafından
Benimde düğün günü stres ve heyecandan panik atağım tutmuştu düğün arabasında kese kağıdı ağzımda mide bulantısıyla girmiştim s.. k fotografcıda Arabayı zumlamıs düğün videolarının basında elimde kese kağıdı ağzım içinde videoya almış tam rezillikti sonrası daha felaket düğünde kendime gelemedim pasta bile ağzıma koyamadım panikten son yarım saat kendime gelip açıldım bide bunun o gelinlikle stresten tuvalet Faslı var onu anlatmıyorum bile ay çok fenaydı :)))
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bizim köyde oldu düğün ilk önce çok sıcaktı sabahtan yağmur kizdiriyodu insanlar yemek yerlerden harmanda yangın çıkmış buğdaylar yanıyo ora yanarsa tüm köyün emekleri heba olur herkes yemekleri bıraktı koştura koştura motorları aldılar harmanı söndürduler yarım saat geçti geçmedi bı yağmur bardaktan bosalircasina ha şimdi durcak birazdan durcak ben ağlamaya başladım düğünüm mahvoldu diye yağmur bitmeyince yemekhaneye gittik orda yaptik düğünü sonra kına gecesi için de evin arkasına geçtim açık alan heryer çamur yerlere saman atmışlar ama benim eteklerin hep saman çar çöp herşeyi topladı ıslak kaldiramiyom bütün suyu çekti zar zor oynayabildim herkes siz yine evlenin dediler çünkü hâlâ 1 yıldan beri bizim düğünde yağdığı gibi hiç yağmur yagmadi 
0 oy
(503 puan) tarafından
Dış çekime giderken kayınpederim eşime dedi nereye sadıc dedi dış çekim kayınpederim dedi gelinimi eve bırakın nereye gidiyorsaniz gidin dış çekim ne olduğunu bilmiyordu çok cahil
0 oy
tarafından
Düğünümüde nisanimida sözumude hep burnumdan getirdiler hep kötü geçti 
0 oy
tarafından
Nişanımda polis geldi 

Kınamda kavga çıktı

Düğünümde herşey bitti gece biz eve bırakırken eşimin akrabaları ve arkadaşları arasında kavga çıktı hepsi çok güzel geçti hepsinin sonu kötü bitti

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,025 göst.
0 oy
30 cevap 1,816 göst.
0 oy
28 cevap 1,390 göst.
2 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Ravzaaa (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 206 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu

380,249 soru