0 oy
164 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (221 puan) tarafından
Kizlar 4 yaşında v iki yaşında çocuklarım var sizede sormak istedim siz gece çise kaldirdinizmi bu yaşlarda bn ilk alistirdim zaman götürdüm sonra bıraktım arada bı yapiolar yani gece götürmem sartmi normalde yapmiolar çünkü arada  bir diyelim siz nasıl yaptınız şuan ikiside çiş geldi zaman. Soylyo gidiyoruz ama gece gitmiyoruz hiç arada bı islatiyolar iste

11 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Evet ben 2 kere kaldırıyorum 7 yaşinda biride 5  yaşinda gece kaldırmasam kaçırıyolar 2 yaşındakininde poposunu bağlıyorum
(4,040 puan) tarafından
Gece baglamamak lazim
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Bazen uyanirsam kaldririim bazen kendi kalkiyo yada altina kacirinca uyanip soyluyo oyle takiliyoruz bakalim 
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Oglum 6 yasinda uyumadan yapıyor gece tuvalete kalkmiyoruz bidaha ama ogrendigimiz dönem kaldiriyordum baktim kaldirinca da yapmiyor tuvalete bıraktım
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bezi bıraktıktan snra bikaç kere kaldırdım ve artık kaldrmıyorum büyüğü ztn 9yaşnda kendi kalkıyor diğer oğlum 5 yaşında çişi gelrse ya uyanıyo ya ağlıyo uykuda anlıyorum ztn uykusunu hiç bölmedim
(620 puan) tarafından
Kız benim de 5 yaşında kizm var gece cisi gelince oda uykusunda ağlıyor artık evdekiler de alışmış gece çocuk agliyosa kesin cisi var diyorlar
(1,389 puan) tarafından
Ne güzel :) herkes alışmış artk. Bn kendim kaldrma taraftarı deilim hiç. Çocuk aynı bez gibi ona da alışıyor bnce. Çişi gelrse kendince uynmakta zorluk çekiyor yada altna kaçırıyr. Çnkü bi desteğe alşmış oluyr. Şahsi fikrim.
0 oy
tarafından
hayır hiç kaldırmadım ilk başta alıştırırken bile 2 gece işedi yatağa sonra hep kendisi kalkıp gitti tuvalete 
0 oy
(17,767 puan) tarafından
Okan zaten kendi kalkıp gider tuvalete gece alişte beni çağırır çağırmazsa ben onu uyandırırm mutlaka gideriz
0 oy
(7,681 puan) tarafından
Kaldirmiyorum ilk öğretirken kaldırmıştım cok ağlamıştı bi de tuvalete yapmayıp ustume yapmıştı bir daha kaldırmadım kaçırmıyor şükür ki
0 oy
(6,362 puan) tarafından
Oglum 3.5 yaşında maşallah subhanallah gece uyumadan önve götürürüm sabaha kadar da uyandrmam yapmaz 
0 oy
(620 puan) tarafından
5 yasinda kızım şükürler olsun Allah'a alıştırma süresi hariç hiç gece yatağa yapmadı oda 1 2 kez yaptı ve e ben uyanamadim diye gece kendi cisi geldiğinde kalkıyor yada ben yatmadan yaptırıyorum nolur nolmaz diye tuvalete gidip geliyoruz öyle uyuyo ama ayaklarını asla çorapsız bırakmam yaz kış kendimdr öyleyim çorap cikarttigim an karnım agriyor kızımın da öyle belkide usutmekten o kadar gece de çise gitmesi
0 oy
(4,290 puan) tarafından
1 kere kaldırdım ilk ogrettigimde cok ağlamıştı bir daha hiç kaldırmadım 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
En az 3 kere kaldırıyorum 1 ay oldu gece öğreteli ama kaçırıyor kaldırmazsam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 391 göst.