0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben iki gündür giydirmiyorum iyi değil diyolar çok soğuklarda giydiriyodum hep ama artık giydirmiyorum üşür mü ki kızlar siz nasıl yatırıyorsunuz ve genelde kalın mı giydirirsiniz yoksa mevsimlik mi ❤️☺️

34 Cevaplar

0 oy
(15,709 puan) tarafından
Kan dolasimi için iyi değil çorapsız uyur 
-Reklam-
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Doğduğundan beri giydirmiyorum (2 sene)
0 oy
tarafından
Yatağa girerken çıkar çorap canım kan akışını daha sağlıklı olması için ayak çıplak olmalı.   Oda isin yeterliyse 
tarafından
Sabaha karşı birazcık ılık oluyor canım oda
0 oy
(895 puan) tarafından
Corapsiz herzamn
0 oy
tarafından
Çorapsız tabiki canım bir kendini düşün çorapla yatarsan rahat edebilir misin o yüzden çıkarıyorum
tarafından
Ediyorum valla ben kız alışmışım :D ama zararlı olduğunu yeni öğrendim
tarafından
Kizz nasıl rahat ediyon ben ev çok sıcak oluyo valla giymiyom bide dogalgaz yok evde
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Tulum ve corapsiz
0 oy
(965 puan) tarafından

Gece çorapla uyumak kan akışını yavaşlatır bu yüzden ben eşim çocuklar hepimizinkini tek tek çıkarırım uyumadan önce hem daha rahat uyuyoruz :P

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Üşümez canım biz nasıl yatıyorsak bebekleri de öyle yatırmalıyız ben çorapla hiç yatamam sıkılırım o yüzden çıkarıyorum kızımın çoraplarını da 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çorapla Asla yatırmam ben bile yatamam çorap kan dolaşımını yavaşlatır ve ayakları üşür gece. Oğlum sıcagı hiç sevmez ince pijama takımı ile yatar. Uyku tulumu almıştım 1,5 tog o bile fazla geldi sıcaklıyo aşırı. 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Çorapsız uyurlar cnm.
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben burada okudum zararlı diye, aylık kontrolde doktora sordum, çıkarmana gerek yok dedi. Üç buçuk aylık, ben çıkarmıyorum 
0 oy
(331 puan) tarafından
Çorapsız uyur 
0 oy
tarafından
Valla benimki daha 4 aylık ben çorapsız bırakmak istemiyorum hasta olur diye ayaktan çok üşür çünkü
0 oy
tarafından
Hiç giydirmiyorum canım ben 
0 oy
tarafından
Benimki sabaha kadar aciyo ayagini yinede giydirmiyom corap
0 oy
tarafından
Gı benimki çorapsız haliya basmaz kicini yırtar nasi giydirmiyeyim
tarafından
Nasıl yani canım neden
tarafından
Huylu benimki hamura, çiçeğe, tüylü, pürüzsüz,yapışık yapışık, pis şeylere asla dokunmaz . Çorapları da tikli çıkardığım an bağırmaya başlıyo halıya asla basmıyo parmaklarını buzuyo
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Çorapsız yatiriyorum üstünüde çok kalin giydirmiyorum çünki bizim sicak diye normal giydiriyorum
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Gece klima çalışıyor.  2 battaniye örtüyor. Üzerinde orta kalınlıkta pijama oluyor. Ayaklarında çoğunlukla çorap olmuyor. Bazen unutuyorum. Üstünü çok acıyor ama döne döne yattığı için. 
0 oy
tarafından
Çorapsız yatırıyorum ben
0 oy
tarafından
Hiç çorapla uyumadı . Gece gayet sıcaktı

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 384 göst.
12 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fairy.han (5,558 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 362 göst.
28 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 135 göst.
5 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 279 göst.

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...