0 oy
345 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar lazer yaptırmak istiyorum ama biraz tereddütteyim biraz kıllı biriyim yani her ay ağdaya gidiyorum ama artık bıktım her ay her ay sizce bi zararı var mi yaptıran memnun kalan kaç seansta bitiyor kesin çözüm mu yoksa tek tük tüy çıkıyor mu 

9 Cevaplar

0 oy
(4,158 puan) tarafından
Giden arkadaslar ım kız kardeşim hep çok memnun canım cidden her ay ağda maddi olarak da vakit olarak da insanı yoruyor şimdi bide bebekle vakit bulup gidemiyorum bile keşke yaptırsaydım şimdiye kadar diyorum biraz büyüsün direk başlayacağım valla ben 
(73 puan) tarafından
Canım benimde 2 yaşında kızım var artık bende bıktım agdadan birde ağdaya sadece bikini ile koltuk altına gidiyorum diğer yerler kalıyor
Canım kardeşinin sonradan çıktı mi tüy kıl felan kaç seans gitti
(4,158 puan) tarafından
Sanırım 8 seans falan gitti daha 4 seansı var artık çıkmıyor çıkan da güçsüz hemen kopuyor diyordu canım ben tüm ağdaya gidiyorum gidince valla en son doğumdan önce gittim 170 mi ne verdim şimdi daha da artmıstır o da
(73 puan) tarafından
Agda şimdi 200 olmuş canım yani benim gittiğim kadın 200 e yapıyorum tüm vücut dedi zaten lazerde  tüm vücut 250 lira boşuna agda yaptırıyorsun dedi
(4,158 puan) tarafından
Aynen öyle canım ağdaya verilen para boşa resmen lazerde hiç bitmese bile azalma garantisi var parayı ona vermek daha mantıklı ya da imkan varsa Philips lumea falan alıp evde kendin yapacaksın benim Bi arkadasım öyle yaptı önce Bi süre lazere gitmis yarım bırakmıs doğumdan sonra tekrar edince gidip o cihazı aldı şimdi evde kendi yapıyor aynı etki oluyor diyo
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
Ben paket alip 5 sean +5sean kontrol aldim devam edebilseydim biterdi ama bacaklar tamamen bitti diger taraflarda yuzde yirbes gibi dusun seyrek..eger tüyler siyahsa dahada etkili oluyor cabuk bitiyor birde hamilelik tekrarlaninca hormonlardan tekrar cikiyor diyen oluyordu sonrasinda kizim oldu aksine cok azaldi 
(98 puan) tarafından
Ilk seansta sonuc alınıyor hemen seyriyor istedigin zaman degil tuyler ne zaman cikarsa gidiceksin oda iki ayi bulur yada degisir yani bir yilda anca bitiyor paket sen tüylerin cok olmasina takilma gidiyor hepsi sonra seyreyerek çıkıyor
(73 puan) tarafından
Ayy inşallah canım ne güzel.söyledin inşallah tez zamanda kurtulurum şu tüyden kıldan tabi tamamen kurtulmam imkansız ama şimdiki gibi de olmasın
Canım birde yüz icin de yapıyorlar bir bilgin var mı yani bi zararı olur mu acaba
(98 puan) tarafından
Ona ayri ucret alırlar bana hefiye kaslarimi şekillendirdi zaten almiyordum ama ortadaki tuyleri üstündeki tuyleri ve biyiklarimi aliyordu hep biyiklar belli olurdu eskiden şimdi az cikiyor aliyorum
(73 puan) tarafından
Canım bayanla görüştüm kol bacak bikini koltuk altı 250 dedi yüzü de içinde yapıyorum ona ücret almıyorum dedi ama benim yüzümde öyle abartılı kıl yok ama ücretsiz olunca yaptırmak istiyorum bıyığa felan ama kararsız kaldım yani yüzde bi zararı olur mu sonuçta görünür yer kaşa yapıyorlar mi nasil oluyor canım
(98 puan) tarafından
Iyi hediye demekki yok bi zarari olmadi bana esmerim acik tenliler hasas oluyor kizarabilir  yoksa bisey olmaz güneşe cikarsan gunes koruyucu kullanman gerekir belki iz olmasin kasimada alnimdaki ince tuyleei falan yakti üsten sekil verdi zaten kasina bisey koyuyor ki yanlis yere atis yapmasin
0 oy
(611 puan) tarafından
10 seans + 2 seans paket olarak almıştım bütün bölgeler 3 seansa gittigimde göz görülür fark vardı. 5 seansta hamile olduğumu öğrendim kaldı :) bir ara gidicem 
(73 puan) tarafından
Ara verince çıkmıyor mu canım
(611 puan) tarafından
Gebelikten dolayı çıktı hormanlardan ama eskisi gibi de olmadı
(73 puan) tarafından
Bende 2.çocuk olmadan gideyim dedim canım bir kızım var kıldan tüyden bıktım artık birde canım hamile.olduğunu bilmeden lazer yaptırmak tehlikeli değil mi
(611 puan) tarafından
Gebelik bir daha düşünmüyordum bütün önlemleri aldım ama rabbim nasip etmiş.5 seansa girmedim canım adet sonrası yaptırıyordum gecikti siz gelin birşey olmaz demişlerdi ama gitmedim çok şükür maruz kalmadi ışınlara
0 oy
tarafından
Çok kıllıysan hemencecik büyük fark göreceksin. Hemde hiç gitmemişsin. Yeni başlayanda çok tüy döker. 
(73 puan) tarafından
Biraz kıllıyım canım aileden gelme ama ben hiç gitmedim lazere tüm vücut 250 dedi kadın çok rahat olursun dedi
0 oy
tarafından
Bende beyaz tenliyim . Genital bolge koltuk alti baya vardi faydasini gordum 3 . Seansa gidecem rmaazanda ara verdim . Kesinlikle oneriyorum hic bekleme 
(582 puan) tarafından
Genital aciyormu kuzum ya
(73 puan) tarafından
Valla lazer de acıyor mu bilmiyorum bende canım ilk defa yaptıracam
tarafından
Buz lazer acisiz diyorlar ama Cok aciyor sanki yakiyorlar yanan ütüyü basiyolar sanki
(73 puan) tarafından
Canım ilk seansta faydasını gördün mü
Bende yarın gidecem Inşallah bi aksilik olmazsa randevu aldım
Peki canım gitmeden önce yapmam gereken bişey var mı
Yüzüne yaptırdın mi canım yada yaptıran memnun olan var mi acaba
Kadın yüz de dahil dedi ama yaptırmakta kararsizim
tarafından
Yuzde biyik ve cene icin gidiyorum benim cenemde bi kac tane sakal gibi cikiyor . Adet duzensizligi var ondan . Gordum evet gitmeden once tras makinesiyle aldim killari onceki gun baska bisey yapmadim . Lazerden sonra 1 gun banyo yapma   ..
Yuzunde varmi ki bence de gerek yok biyik icin gidebilirsin sadece
0 oy
tarafından
Dökülme önemli değil dökülür onda. Sıkıntı yok önemli olan kök hücre ölmesi yoksa dökülen 3 ay sonra tekrar çıkarsa yaptirdiginin bı anlamı olmaz
(73 puan) tarafından
Canım bayan şöyle söyledi yani hormonlardan kaynaklı tekrar çıkabilir ben kesin biter diyemem dedi
tarafından
Hiç oraya gitme o zmn gerçek lazer merkezleri önce hormon testi ister ve kıl kökü incelenmesi yapar bı yerin bitip bitmicegini lazere girmeden soyler
(73 puan) tarafından
Canım haklisin ama bulunduğum yer küçük olduğu için öyle lazer merkezi bulamam diye düşünüyorum öyle baktım bi kaç yere ama yok sanırım
tarafından
Sende haklısın kuzum hastanede yokmu lazer merkezi
(73 puan) tarafından
Yok canım yani bulunduğun yerde doğru düzgün doktor yok zaten
0 oy
(3,623 puan) tarafından
Tenin açık tüylerin koyu ve kalınsa ise yarar zaten tam bitiş yok garanti vermiyorlar ama çok azaliyo ve kıl kökleri zayıflıyor bence girmelisin ben girdim şuan cikiyo yine çıkmıyo değil ama eskiye göre daha az cikiyo ve kıl köklerim zayıfladığı için alırken eskisi gibi acı çekmiyorum çok iyi bana göre 
(3,623 puan) tarafından
Epilasyon aletiyle alıyorum bir iki yer canım bazı bölgeler çok dökülmüş bazı bölgelerde daha az dökülme var öyle
(73 puan) tarafından
Ya bende fazla tüy var artık gıcık olmaya başladım bayan komple lazer için 250 dedi canım Zaten ben veriyorum 200 lira komple agda oda gel aya bir daha gel iki ay gitme her yerin orman gibi evliyim birde canım hemde etrafımda şöyle bakıyorum bazı kadınlara tertemiz elinde kolunda bir tüy yok bana bakıyorum orman gibi her yerim ne kadar agda yapsam yine çıkıyor
(3,623 puan) tarafından
Çok büyük rahatlık inan tavsiye ederim kesinlikle gir
(73 puan) tarafından
Valla sağol canım çok yardımcı oldun boyke motive olmak istiyorum
(3,623 puan) tarafından
Rica ederim canım sende sağol
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Canım kuzenimde kardesimde gidiyor farklı yerlere. Bende doğumdan sonra gidicem inşallah. Kuzenimin koltuk altı kol bacak baya bir dökülmüş bir de o ağda yapan biri de değildi. Ama bikini bölgesi biraz kalmış çok fazla gitmemis. Ama o şuan hala gidiyor onun gittiği yer daha iyi çünkü %80 sonuç alana kadar gidicek. Kardeşimin ki de baya gitmis onunkisi de iyi bikini bölgesi hariç ama onun 12 seans mesajla ne kadar giderse. Sana tavsiye %80 %90 bile sonuç olana kadar devam eden yerler var öyle bir yere gitmen.
(73 puan) tarafından
Canım bende kıllı biriyim belki uzun sürer diye düşünüyorum seansları birde bayan da yaklaşık bir sene dedi yani ama bitmesi için garanti veremem ne kadar da olsa kadınız hormonlardan kaynaklı çıkabiliyor dedi ama temiz olursun dedi ağdayla uğraşma boşuna para verme dedi yani aynı para sonuçta
(3,127 puan) tarafından
Çok doğru söylemiş ağda boşa para bencede sonradan çıksa bile bence eskisi kadar olmaz az seyrek olur anca
(73 puan) tarafından
Demi canım geceden beri bunu düşünüyorum gitsem mi gitmesem mi kadın bana 6 aydan beri lazer yaptır diyor Bende akılsızlık yaptirsana şimdiye kadar azalırdı ben biraz gevşek davrandım ya
0 oy
(60 puan) tarafından
Lazer de dikkat etmen gereken IPL olmamasi o ağda bildiğin geç geliyor ama geliyor .. en iyi Alex ona gidersen geri gelmez bitenler
(73 puan) tarafından
Adini kadın söyledi ama unuttum şu an canım almanyadan geldi dedi cihaz yani

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
28 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde MbEr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 243 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
9 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
6 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Aselfiliz (19 puan) tarafından soruldu

379,051 soru

11,346,113 cevap

34,812 kullanıcı

...