0 oy
1,837 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dahha gecen gun 2. Çocuk düşünüyordum iyi ki vazgecmişim :(( Eşim son 1 ayda 2 kez iiddet uyguladı bana her yerimi morartacak şekilde. İnanın hiç bir yere çıkmıyorum 15 gunde bir anneeme gdiyoruz berabeer. Annesine giderix bi de ama oturup tv izleriz heo beraber orda da çok sıkılıyorum.kırk yılda bi çıkarsak avm ye gideriz belki 3 aydır çıkmıyorun bi yere. Vakti de var 12 saat calısıyo 36 saat izinli beraber parka gidekm desem kızımla gitmemi yorgun oldugunu söyler.zaten parkta kapı önünde dıye baska yere izin vermez asla.. Para harcama derseniz çok ihtiyacım olacak aylardır söylicem alcak ancak o sklde alır örnegn bi rimel istedim 2 3 ayda ancak aldı. Aylk da  9 bn kusur maası varmışş. Arabamız da var yani gezmek de zor değil. Bişey istesem ısrar etsem dayak yiyorum. Annenin evşne git diyo hakaretler ediyo ahlaksız diyor. Belki diceksiniz kim bilir sen napıyosun. İnanın hiç bişi yapmıyorum hakaret bile etmem eşime kavgads bile bitanem derim ssakşnlestirmeye calısırım. Kıyafetleirme karısıd zatsn tesettğrlğyüm dedikleirni yaparım cunku doğru seyler söylüyo bi taraftan da örmegn ten corap giyme der. Makyaj yapma der. Nolur bana bi akıl verin bişi istemedğim sürece sessiz kaldıgım sürece çok iyi güzel davranıyo Ama bi yeere gitmek için ısrar ettiğinizde dünyanın en kötü insanıymıssınız gibi davranıyo dövüyo sövüyo İnanın düğün istemedm gelinlik nişan kına bilezik altın hiç bişi istemedm sadece bi dış çekim yaptırdık babası da yok borçsuz girelim eve dıye Yorumlarızı önemsiyorum gercekten benm yerimde olsanız bosanır mısınız? Bosamdıgomda üni kaydım var ordan devam ederm annem çocuga bakar ama çocuk için zor olacak yeme içme açısından kıyafet zaten babası da almıyor çok, sosyal acıdan annemlere gelen giden çok olur yegenlerim yakın çocugum yalnız  kalmaz.. Ama eşim annesiyle tüm gün evde bomboş oturacak para hesabı yapcak bosanınca onun adına da üzülüyorum, annesi konusmayı bile bilmez. Herşeyi detaylı yazdım belki karısık da oldu ama  her acıdan bakn dıye yazdım. Siz de tecrğbelisiniz yani bastan vermişsin ezdirmişsim kendini gibi şeyler değil de bundan sonra yapablecegm seyker hakkında fikir verirseniz sevirim. Çunku benn ne yaptıysam eşimi sevdiğimden iyi niyetimden yaptım. Hala da seviyorum ama yüzüm de gözümde morluk gördükçe zoruma gidiyo

31 Cevaplar

+1 oy
(875 puan) tarafından
Ya şaka gibi seni döveni vücudunu morartanı nasıl seviyorsun Rabbim kimseyi bu duruma düşürmesin sen sevmeye devam edersen o da şiddete devam eder bu böyle gider
(875 puan) tarafından
Normal zamanları bırak canım bir kadına kendinden fiziksel olarak güçsüz birine şiddet uygulayan hiç kimse iyi biri değil iyi olsa Allah’ın ona emanet ettiği karısının vücudunu morartır mı
(56 puan) tarafından
Yorum yapanları anlamıyorum olabilir gebilie başına hayatta ben bu yapmam demiceksin Allah getiriyor kız böyle olan istemez seviyordur doğru değil ama elinde çocuğu var dış açıdan bakınca mantıklı konuşmak kolay oluyor ama başına gelince herşey öyle laftaki gibi kolay olmuyor yorum yaparken karşıdaki insanın yerine koyarak yapsanız güzel olur bence
(875 puan) tarafından
Ben yazmışım zaten Allah kimsenin başına vermesin diye asla yadırgamadım demek istediğim o çocuk o ortamda sağlıklı büyüyebilir mi herkesin başına gelebilir bu durum benim demem istediğim bu kadar eziyet eden birine hala seviyorum demek bana garip geliyor
(56 puan) tarafından
Doğru sağlıklı ortamda büyümez o açıdan haklısınız şaka gibi dediniz ya yorumda ona biraz tepki gösterdim aslında
(875 puan) tarafından
Şaka gibi dediğim yer vücudu morarmasına rağmen hala seviyorum demesi
-Reklam-
+1 oy
(808 puan) tarafından
simdi aklin basindayken senin icin dogru nedir bilirken git annenin evine sonra psikojik olarak cokeceksin neyin dogru oldugunu bile anlamayacaksin cesaretinde kaybolacak
tarafından
Çöktüm inanki sinirimi çıkaramıyorum böyle sağı solu kırıp dökesim var. Agzın kan olsa da yut herseyi bana bişey söyleme sinirlendirme beni diyor. Herşeye sinirleniyor
0 oy
(587 puan) tarafından
Bence kimseye sorma eline kâğıt kalem al artı eksi varken yokken neler olur nasıl olur yaz iyice düşün karar ver derler belki çocuğn için otur evinde diye ama acıyı çeken de sensin
tarafından
İşte saatlerce düşünüyorum eşimle de konustym dun gece hiç bi pişmanlık göremiyorum sinirlendirmesen dövmem diyor ben kendşmş tutamıyorum sen ceneni tut diyor
(587 puan) tarafından
Onun tedavi görmesi lazım bnce, başta izin vermişsin sen ona bence çünkü düşüncesi ben ne istersen onu yapmak zorunda gözüyle bakıyor. O evde daha durdukça daha çok dayak yiyeceksin. Birde hamile kalırsa 2nci bebek daha zor olacak hayat senin için yani yutabilecekmisin herşeyi!
tarafından
Bosanmasam da 2.çocuk hayal oldu zaten bana :(
(587 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yanlışlıkla kalırsan çok şükür bir bebeğin var kendini ona ver ve oku okumak güzel, hayatını çiz bence, çocuğun öyle bir yerde büyürse rahatsız olmayacakmisin
0 oy
(674 puan) tarafından
Sırf bişe istedin diye şiddet görüyorsun ve vucudun morarıyor senin yerinde olsam demiyecem Rabbim kimseye yaşatmasın o durumu aynı evde durman senin açından hem psikolojik şiddet hemde fiziksel şiddet görüyorsun canım ayaklarının üzerinde durabileceğine eminsen boşan
tarafından
Bilmiyorum evlenmedsn önce gözlerimin içi gülüyodu resmen bomboş bakıyorum artık. Ama elimden gekeni yaparım bosanırsam çünkü kimseden fayda  yok
(674 puan) tarafından
Karar senin canım boşansan da sen çekeceksin evli kalsan da
0 oy
(308 puan) tarafından
Seni dövdüğünde annelere gittin mi ortalığı ayağa kaldırdın mı hiç? 
tarafından
Hayır çunku ordan geri dönüşü yok biliyorum. Annemlerle de 2 defa kavga etri annemler agzını acsa bu alttan almaz bu sefer ben de ezdirmem annemleri sonu net bosanmak olur
(308 puan) tarafından
Yani ortalığı ayağa kaldırsan, pişman olana kadar dönemden. Yada tavrı alsan, artık yanaşmayan ona çık kırıldığını yada artık sevmediğini söylesen Bi süre uzak dursan gönlünü almaya çalışsa bile izin vermesen düzelmez mi. Yada tehdit etsen boşanırım senden diye. Alışmış seni dövmeye nede olsa karı yutuyor susuyor diye o da seni bu şekilde susturuyor. Mutlu deilim de ona. Bende de dayak vardı en son çıldırdım gözüm döndü babama gittim boşanacaktık.. Ondan sonra söz verdi bizde sizin gibi iyiyken iyiyiz çok ama sinirlenince öyleydi bu birazda benim suçumdu dqhq doğrusu bende damarına basardım inatlaşırdım düzeldi çok şükür ama sen Bi hal çaresini bul olmazsa terket evi çünkü yarın bigğn çocuğunda vurmasın yada çocuk o şiddetle büyümesin
(308 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kocana hidayet akıl eylesin ne diyim canım
tarafından
Çok teşekkür ederim biraz uzak kalmayı denicem en iyisi annemlere gideyim bi kaç gün. Cunku surat asmayı yanyanayken yapamıyorum kıyamıyorum
(308 puan) tarafından
Kıyamıyorum deme işte. Kalbine taş koy gerekirse. Bir süre böyle devam et sorduğunda ise çok kırgınım bana körü davranıyorsun ve ben mutlu deilim canımı yakıp sonra bişey olmamış gibi davranamam. Beni sevdiğinden de şüphe ediyorum dersin. Sonra bir süre konuşsanız bile hep Bi kırıklık olsun kendime gelemiyorum de.. De ki Bi daha yapamadın kıyamasın
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Sevmen ve hala onun adına üzülmen tuhaff.......

Senin canını yakanı sevemezsinn bu farklı bişey bence...

Allah yardım etsin inşallah
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(589 puan) tarafından
Boşan bir saniye bile düşünme hemen git dava aç gerekirse alyansını bozdur o davayı hemen aç bir işe gir vücudumda morluklarla dolaşıp evladımın psikolojisini bozmaktansa kuru ekmek yerim o yuvada sağlıklı çocuk yetişmez büyüyünce sana hesap soracak neden boşanmadın diyecek etrafımda bir sürür örnek var değişmeyecek asla ömrünü bir psikopata harcama 
tarafından
Teşekkür ederim :((
(589 puan) tarafından
Yazık günah ya hiç mi kimsen yok annen kardeşlerin görmüyorlar mı morlukları onun ailesi de mi görmüyor çok üzüldüm Allah yardımcın olsun
tarafından
Onun annesi var ama herseyden bihaber aklı kıt oğlu da dinlemez. Benim aikem bişey dese onları kırar döker ben de annemlere laf söyletmem sonu bosanmak olur. Allaj razı olsun canm
0 oy
(658 puan) tarafından
Canım boşanıp boşanmamak senin kararın ama şiddet ciddi bir boşanma sebebidir. Kendine saygını kaybedersin zamanla boşanmasan bile ikinci çocuğu yapma oku ve ayakların üstünde dur 
tarafından
Yok eşimin 2 3 sene tamamen düzeldipini görmeden çocuk düşünmem artk. Okula da izin vermiyor evlyken okuyamam
0 oy
(119,287 puan) tarafından
lutfen sevme o manyagi siddetin oldugu yerde cocuk buyumez aklini basina topla
tarafından
Keşke sevmesem bu kadar üzülmem arkama bakmam :(
0 oy
(1,257 puan) tarafından

Sevgi hiç birşeyi düzeltmez ...

Bırak eşini kendini sevvv 
Sana senden başkası yaramaz .. 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(98 puan) tarafından
Yaa rabbim kolaylik versin boyle bir esle omurmu gecer en iyisini sen bilirsin kizacakmi vuracakmi diye hic rahat olamazsin korku evi gibi boylede evlilik iskence sana Allah esine hidayet versin eniyidi ailenle karar ver konusun yazik cocugada vurur ilerde...inan kimse degismiyor kayinvalidem cok cekmis 60 kusur yasinda hala cekiyor kayinpederimde cok huysuz birisi kadin oyle bi hale gelmiski kendi hayati kendi karari asla yok eve çöp alinsa adam seciyor srn ne istiyosun uada bi ihtiyacin varmi demiyor mumkun oldukca ben alıyorum kiyafet falan eline 5 lira gecmez yani omur boyu cekebilcenmi boyle birini srn karar ver
tarafından
Çekerim diyorum deniyorum kendş kendime vakit gecriyorum. Aylar böyle geciyo sonra mesela bişi istiyorum ya bu kız da beenden bişey istiyo yapıyım demiyor kavga ediyor ben yeniden toparlanamıyorum. Ben de bilmiyorum gercekten....
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kuzum ne yapacaksın biliyor musun önce ailene haber vereceksin onlar yoldayken öyle bir cinnet geçireceksin ki o evde aklı başından gidecek o haysiyet sizin, sonra bütün eşyalarını toplayıp ailenin yanına döneceksin
tarafından
Gercekten bi gün bunlar olacak gibi :(
0 oy
(5,953 puan) tarafından
O adami Allahım sahit olsun cikdigi yere girer moratmak nedir yaaa haydut karaktersizlik gücü sana yetiyor ailen demiyormi bi morluklarin nedir diye ayy asarlar onu ibretlik benim ailem olsa oyle kofaya evlatda yapmam cehenneneme yolu var cok git kurtar kendini o adam olmaz
tarafından
Ailemle de kavga etti evlenmeden önce de bilemedim gaza getiemişlerdir dedim. İnsanın kaderi olunca gözü kapanıyo resmen :((
(5,953 puan) tarafından
Senin elinde  çekmek zorunda degilsin ne demek vururken birtanem demek  onun a.gzna scrm
0 oy
tarafından
Yuva dagıtıyor oluyoruz boyle dıyınce de bal olsa bana vuran adamı birgun cekmem bak, suratına tukururum onun hala hamılelık dusunuyordum dıyosun Rabbım yuzune bakmıs da kalmamıssın, sıddetı benımseme lutfen alısma buna 
tarafından
Evet bueda post acmıstım hamlelk için sizin yorumlarınız etklemişti beni.. Teşekkür ederim niyetnşz kötü olmadıgını biliyorum
tarafından
Kımseye katlanma kuzum kımseye, evladın ıcın dıye bırsey yok sıddet olan bır ortamda cocuk buyutulmez, cocuga babasından ayrı buyumek degıl babasının annesıne sıddet uygulaması daha cok zarar verir, gıt kendı ayaklarının ustunde dur
0 oy
(419 puan) tarafından
Hikayen aynı benm kini bende gezmek.esime ne zmn dışarıya çıkalım desek şiddet uygular baba evine gittim geldim arkamda kimsem olmadı yine uyguladı mecbur katlaniyorum kızım icin
tarafından
Off allahım sabır versin allah ıslah etsin bunları :((
0 oy
tarafından

Ananın evine git dediği an gideceksin . Hiç çekinme korkma . Direk git . Bilsin gideceğini . Harcaman için de en başından isteyecektin alistiracaktin. Gelinlik altın o bu su olmasın sen de insansın niye olmasın . Alıştı tabi beyfemdi o yüzden bişey almıyor . Bir ömür geçmez çocuk da sakın sakın yazık olur sana da ona da 

Seni dövdü ve sevmeye devam ediyorsun. Benim eşim beni bir kere dövdü ağzına sictim evi terk ettim . Nefret ettim . Bir daha yapmadı yemin etti 
tarafından
Aynen öyle bişey harcamıyorum bile desem acmısın acıkta mı dıyor.
Teşekkür ederim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yariya kadar okudum sinirimden kalani okuyamadim . Sen birde birileri seni haksiz mi bulacak diye düşünuyorsun elleri kirilsin! 
tarafından
O kadar etkiliyor ki kendi kendime düşündüğümde suçlu ben çıkıyorum. Başkasına anlattıgımda kendime geetiriyo beni, sen haklısın haksız bile olsan dayagı haketmiyosun dıyolar o zaman acılıyo biraz gözüm
(1,944 puan) tarafından
Kadın sadakatsizlik bilee yapmiş olsa dayak atmak kimsenin hakki degil boşarsin biter gider ki senin ne gibi bir sucun olabilir!
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Cevap zaten sorunun içinde dediğin gibi biraz cirkeflesmen lazım alışmış artık huyuna baktı dovsende sesin çıkmıyo sen yine bı tanem aşkım diyosun biraz korkut gözünü neden hep fedakarlığı sen yapıyorsun bir daha gelmeyeceksin bu hayata eğer ayaklarının üzerinde durabilecek bir insansan al karşına konuş kendine bir çeki düzen ver böyle devam edeceksen ben daha fazla bu evliliği sürdürmek istemiyorum bosanalim de o da gözünü korkutmak icin emin ol bosanalim diyecek zaten arkana bile bakma kurtul bu adamdan kadına kalkan eller kırılsın gücü sana mı yetiyomus
tarafından
Dun gece konustum dedim sırf sinirle söylüyosun diye bi yere gitmiyorum gidersem ben tükürdüğümü yalamam dedim. Böyle vurmaya devam edersen kalbini kırmaktan da korkmam ben yüzsüz de değilim her lafı söyleyip sonra yüzüne de bakmam deidm.
O da ben kendimi tutamıyorum sen çeneni tut bana bişi deme sinirlendirme agzın kan olsa da içine at diyor. Ya bu deveyi gğtcen ya bu diyardan gitcen diyor
(1,714 puan) tarafından
Ne demek ya ağzın burnun kan içinde kalsa da susacaksin o zaman kendine kum çuvalı alsın onu yumruklasin
tarafından
Yani mecazı anlamda bişey deme ısrar etme demk istiyor
0 oy
(450 puan) tarafından
Sende insansın seninde isteklerin olucak tabi sen bisey istedin diye dayak atan senin vucudunu morartan bir insan var boyle basit birseyden adam sana bunu yapiyorsazaten esin normal bir birey degil destek almasi lazim sonra ihtiyaclarini 2 3 ayda bir karsiliyor parasi olmasa anlarim adam sana deger vermiyor seni eziyor sana resmen zorbalik yapiyor sende seviyorum diyosun sana saygi duymayan senin isteklerine saygi duymayan sana zarar veren bir adamı sevme bnce kendine saygin olsun esinin gozunu korkut annenlere git ve boyle devam ederse bosanmak istedigini soyle pisman olup af dilerse otur guzelce konus kabul ederse oyle gidersin zaten gelmezsede bilki zaten hic sevmemistir ve sana deger vermiyordur o kaybeder seni 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Belli ki sorunlu biri ve tedavi olması lazım. Sen şiddete hakarete katlanmak zorunda değilsin canım böyle bir adamı kim sever ki. Seninkisi alışkanlık bence yeni düzen kurmaktan filan da korkuyosun.  Ama yarın öbür gün çocuğun buyuyecek ve tüm bunların içinde yasiyacak bence ona bunu yaşatmaya hakkınız yok. Düşün taşın kararını ver canım ailem arkamda diyosun çek git ne duruyorsun o psikopatla.
tarafından
Bilmiyorum 2 kardeşim bosandı 2 sene ayeı durdu tekrsr barıstı. Onun zorlandığı gunler geliyor aklıma.o bile benm eşim konusmaktan anlar diyor ben neler yaptım da vurmadı diyor bilmiyorum cidden
(3,127 puan) tarafından
Tabi ki zorluğu olur ama yaşadığın şeyler kolay mı yüzün gözün mor geziyosun zoruna gitmiyor mu canım yarın çocuğun anlayacak yasa gelicek öyle bir ortamda normal mi olucak bunlari düşün

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 281 göst.
0 oy
13 cevap 283 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,349 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 278 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu