0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (453 puan) tarafından
Kızım başlıycak okula. Ona şu şekilde öğüt verdim sana vuran olursa önce el işaretiyle hayır yapma diyerek yüksek sesle kız ama hala devam ederse sende kendini korumak için ona vur dedim ama başına asla vurmak yok dedim.

Geçen komşunun bebesi buna vurdu ittirdi kızımda dur dedi durmayınca karşılık verdi çocuk durdu. Aynı çocuk bugün yine itekledi kızımı ona kızdı dur dedim sana dedi çocuk ürktü durdu. Kızımdan küçük ama erkek çocuğu kuvvetli yani. 

Ama okulda böyle kavga olduğunda öğretmen nasıl tutum sergiliyor şimdi benim kızda karşılık verip vursa sınıfda nasıl çözüm sağlanıyor bize mi şikayet ediliyor? 

8 Cevaplar

0 oy
(19,961 puan) tarafından
Öğretmen müdahale eder izin vermez rahat ol canım
(453 puan) tarafından
Normalde kimseye vurmaz kendine vurulmadıkça. İnşallah bu konudan başım ağrımaz
(19,961 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(10,836 puan) tarafından
Komşum söylemişti ceza paspası varmış itip kakan orda bekliyormuş bir süre. Tam bilmiyorum bende. Her öğretmenin yöntemi farklı. Müdahale mutlaka eder
(453 puan) tarafından
Hiç duymadım olabilir
(50,175 puan) tarafından
bizim ogretmenin yoktu disiplinliydi ama oyle huyu yoktu arkadasin oglunun ogretmeni dusunme kosesime gonderip duruyomus
0 oy
tarafından
Değil fiziksel şiddet yüksek ses olduğu an saniyede müdahale ediyorlar
(453 puan) tarafından
İnşallah öyle olur
0 oy
(2,083 puan) tarafından

Valla inan tek korkum bu bimbir çeşit çocuk geliyor hani tamam ben kendi oğlumun huyunu biliyorum ama ya başkasının çocuğunu nerden bilicem benim oğlan ona biri vurursa mutlaka döver karşılık verir bu sefer de benimki suçlu olursa diye inş güzel bir yıl olur <3 

Her zaman tembihliyorum biri sana vurursa hemn öğretmenine soyle çekinme veya iki çocuk birbirine mi girdi hemen öğretmenine söyle sen karisma biraz abilik damari tutuyordaa:D

0 oy
(1,536 puan) tarafından
İkisini de yanıma çağırıyorum sorunun ne olduğunu öğreniyorum. Ondan sonra özür diliyorlar sarılıp barışıyorlar.
0 oy
(50,175 puan) tarafından
olay buyuduyse annelere söylüyorlar benim kizimda karsilik veremiyo cekiniyo tembihliyorum koru kendini diye anca cadiligi evde bize 
(9,048 puan) tarafından
Senin kızın bir büyüğü bizim evdede var:) oda kız 8 yaşında afedersin millet ağzına etse sesi giki çıkmaz ama kardeşine bir vuruyo itiyo bize bağırıyor deli oluyorum
(50,175 puan) tarafından
anneme falan nasil cemkiriyo vuruyo cimcikliyo tukuruyo ama okulda süt dökmüş kedi gibi arkadasi vurmuş bisey diyememis
0 oy
(363 puan) tarafından
Bnm oğlum 2 yıldır gidiyor ilk sene bı çocuk vardı herkese vuruyordu. Onun dışında hiç kavga vs yaşanmadı küçük sürtüşmeler tabi ki olur ara ara . Dışarıya çıkardığımız da yasadigimiz gibi öğretmen mudehale eder
0 oy
(1,611 puan) tarafından
Anaokulunda çekmediğimiz kalmadı. İlgili öğretmense iyi ama rahatsa çok zor en sonunda müdüre çıktım ne kavga bitti ne ısırık ne saç yolma

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 150 göst.
19 Eylül 2024 Aile kategorisinde Rana koncuk (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 312 göst.
0 oy
60 cevap 808 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (3,441 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 333 göst.

399,733 soru