0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (2,862 puan) tarafından
3 senedir kaçıyorum ama artık kaçış yok sanırım içi çok dar değil deyin en fazla 15 dk sürüyor deyin :/ MS ten şüpheleniyoruz :( 

22 Cevaplar

0 oy
(15 puan) tarafından
Yook kaç kere giren biriyim dar falan değil içiniz rahat olsun, eşimde siz gibi korkuyordu ben şöyle böyle derken neyse şükür girdi korktuğu gibi değilmiş yani yendi o korkusunu. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korkup kacılmaz saglık soz konusu ıse neler yasadım neler MR cok basıt gelıyor suan daha gecen hafta gırdım sırt ustu yatıyorsun ilacsız en fazla 20 dk ılaclı yarım saat  falan suruyor gozlerını kapat girmeden uyuyor gıbı hatta uyu sakın kalmak ıcın ne dar ne genıs sıgabılecegın kadar ıste sedye genıslıginde yuvarlak dusun 
(2,835 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Rabbim bir daha yaşatmasın
tarafından
Amın cnaım kımseye yasatmasın rabbım Allah razı olsun :)
0 oy
(421 puan) tarafından
Yani aşırı bi darlık yok ben darlıktan ziyade mr sesinden boğuluyordum.  ve benimki 13 dk filan sürdü sanırım. karaciğer pankreas yolu  vs karın bölgeme bakjlmıştı 
0 oy
(839 puan) tarafından
İlk korktum sesinden dedim kafamda civi cakacakalr herhslde ama sonra alıştım ama ne alisma uyudum kaldım icinde hahaha
0 oy
(7,086 puan) tarafından
Herkes öyle diyordu ama bana öyle gelmedi gerçi zayıfım ondan da olabilir. 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Hiç korkma canım gözünü kapat ve yat kaynanam annem çok korkar bana oylebi anlatilarkii ayy aman aman sonra bnd girdim başta onlar ürkütü diye korktum ama sonr abi baktim hicnisey yok gozumu kaparım uyudum girmeden onca i psikolojiyle korkarak girme yeteri çok geçmiş olsun inşallah 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Ben hiç korkmam öyle şeylerden hiç düşünmeden gittim girdim. Ama biraz korkunçtu korktum açıkçası 15 dk falan sürüyor. Ama dayanilmayack bir şey değil çıktığımda unuttum bile. Allah korktuğuna uğratmsn tatlım
0 oy
(375 puan) tarafından
Valla ben giremiyorum panik atak basıyor bogulcak gibi oluyorum açık mr a giriyorum o daha iyi oluyir
0 oy
tarafından
korkulcak hicbir sey yok. sakin sakin yatiyorsunuz. uzun surecek gibi geliyor hatta "acaba burada unuttular mi" diye dusunebilirsiniz ama mr ceken kisi cok da guzel takibinizi yapiyor. hasbunallahu ve nigmel vekil duasini okuyun bol bol. korkulacak hicbir sey yok
0 oy
(14,042 puan) tarafından
İlaçlı ilaçsız süresi değişiyor korkunç bir şey değil pek çok kez girdim gözlerini kapatıp guzek şeyler düşününce zaman geçiyor makine sesleri bir anda yükselince korkutuyordu biraz ama artık kulaklık takıyorlar onu da duymuyorsun
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Benim 15 dakika belki daha az sürdü cnm İnan korkulacak birşey yok çok darda değil sağlık için korkumuz yemeliyiz cnm ben iğneden  korkan biriydim bazen kendi kendime Allahım bu insanlar nasıl böyle büyük ameliyat geçirmeye cesaret ediyor Diyordum ki en büyüğü başıma geldi hamdolsun kötü  günler geride kaldı 
0 oy
(331 puan) tarafından
Hiç girmeden gözleri kapatıp içindeyken hiç açmazsanız kesin çözüm☺️
0 oy
(1,183 puan) tarafından
Hiç korkulacak kaçılacak birşey değil merak etmeyin benim de dar alan korkum var girmeden kapattım gözlerimi hiç bir telaş duymadım 
0 oy
(473 puan) tarafından
Neden kaçıyorsun kısacık sürüyor anlamıyorsun bile hiçbir korkulacak tarafı yok. 
0 oy
(7,804 puan) tarafından
Gayet ferah içi. Hiç kaçma korkma. Korkuyorum diyorsan da gözlerini kapa ve güzel şeyler hayal et. 
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Yemin ederim 3 kere girdim beni orda gülme tutuyor tekrardan başa sarıyorlar teprendiğim için :D
0 oy
(4,389 puan) tarafından
ben cikana kadar bildigim sureleri okudum siz de öyle yapın. Allah şifa versin 
0 oy
(622 puan) tarafından
Beyincik sarkması var doğuştan bende senelerdir giriyorum ve benim bos emar ilaçlı en uzun süren emarlardan bı giriyom komple 45 dk sonra cikiyorum içerde bı ton ses dan dan dan dan ışıklar yan sön kalplerinde de biseyler takılı goguslerimde korkmanıza gerek yok uyuyun gitsin uyandirirlar veya hayal kurun korkarsaniz kalp atisiniz hızlanır etkilemeyin emarinizida sakin olun düzgün nefes alıp verin ve hayaller kurun sevdiginiz biseyi düşünün veya benim gibi uyuyun uyandiriyorlar sonra :D 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Dar filan değil ya. Gürültülü bişey ama. Korkma o kadar. 
0 oy
(2,956 puan) tarafından
Ben girdim korkulacak bir şey yok biraz daha kalsam uyuyacaktım  :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 403 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde mehal (623 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
21 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 383 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.