0 oy
540 göst.
Aile kategorisinde (814 puan) tarafından
Sorum başlıkta

44 Cevaplar

+6 oy
(1,156 puan) tarafından
Şu soruları yazan insanların aklı başında insanlar mı çok merak ediyorum... 

Çıkar insan sonuçta neden çıkmasın!!!
(2,358 puan) tarafından
Ay canım yaa. Rabbim kimsenin başına vermesin peki şuan ne durumdasınız
(814 puan) tarafından
Amin cnm valla kelimeler yetmez burdan anlatmaya eşim ve ben 26 yaşındayız ve eşim biraz çocuk gibi ona bağlıyorum çok sorunlar yaşadık o kızla konuşurken benim haberim yok tabi ki onun bana olan aşkını bilmeyen yoktur erkenden 2 çocuğumuz oldu çok yaramaz çocuklar hani rvde ne o bana ne ben ona vakit ayiramiyorduk arkadaş gibi olmuştuk artık ve ben annemlerde çok kaliyordum yan yana yatmiyorduk bebegim aramizda oluyordu bunlar soğumaya sebep oldu sanırım neyse o kızla konuşurken 3 4 günde bir mesajlasiyolarmis sadece bide bir kaç telefon konuşması bana ağlıyordu hep ben senle eskisi gibi olmak istiyorum ben seni sevmeyi seviyorum diye kızla bir gün görüşmüşler çarşamba günü cumada biz teşekkür evdeyiz tabi o ara bana birinden etkilendiğini söyledi ve bitti dedim boşuyorum seni dedim aldı beni kucağına ağladı zirladi ben sensiz yapamam bana zaman ver diye neyse cumada biz dans ediyoruz evde dedim dans edelimmi diye sonra dans ederken başladı aglamaya tabi ben yine birşey bilmiyorum ama nasıl sariliyor beni sakın birakma ben sensiz yasayamam seni çok seviyorum diye falan filan ertesi gün kızla yine görüşüp evliligimden vazgecemiyorum diyip bitiriyo bende msj yakaladim işte bosanicaktim beni evde tuttu zorla intihar ederim falan filan agliyo zirliyo büyükleri çağırdım alın bunu diye öyle böyle 2 çocuğum var yemin ederim onlar için devam ediyorum he hiç sevmiyorum diyemem şuan köpek gibi pişman iş yerinin falan kamerasini kurdu bana telefonunu eline almıyor 5 ay oldu bu arada biz yanyana yatmaya başladık ben bile ona sarilip uyuyunca daha bir farkli hani kocam diyorsun şuan o çok iyi ben hala kriz geçiriyorum birakip gidicem seni diyorum ben senden ayrı yasicak kadar güçlü değilim öldürürüm kendimi diyor bilmiyorum inşallah birdaha böyle birşey yasamayiz ama bu bir bayan için çok zor birşey unuturmuyum unutmazmiyim bilemiyorum ama son şansı olduğunu çok iyi biliyor
(2,358 puan) tarafından
Canım benim yaa rabbim en başta sana dayanma gücü versin. Yani bir kadın için yaşayacağı en ağır şeylerden birisi olsa gerek. Yani şunu diyeyim ne olursa olsun kocanı tek bırakıp gidip bir yerlerde kalma en başta ve ne olursa olsun ayrı uyuma. Çünkü gerçekten bunlar araya çok fazla soğukluk girmesine neden oluyor. Yaşayacağını yaşamışsın ama inşallah bundan sonra kocna güvenebilirsin ve eskisi gibi olursun. Bilmiyorum belki gerçekten çok çok pismandir. Ama ne olursa olsun hiç bir erkeğe tam anlamıyla güvenme.
(1,156 puan) tarafından
O eşinin karaktersizligi...ozaman her dışarı çıkan karısını kocasını anlatsın. böyle bişey mi var ? Dışarı çıkan da aldatıyor çıkmayan da yeterki içinde olsun . Rabbim acını dindirsin inşallah tez zamanda unutur kurtulursun o pislikten.
(814 puan) tarafından
Bu olayın üzerinden 5 ay geçti dün gece ben uyuyordum geldi bana sarıldı seni çok seviyorum beni sakın bırakma diye bı baktım uyandım gözleri aglamaktan şişmiş ben uyurken çok ağlamış ben nasıl böyle bir hata yaptım seni nasıl üzdüm bu kadar diye çok ağladı ben pismanligina inaniyorum zaten ben yakaladim diye bitmedi ben yakaladigimda eşim bitirmişti dediğim gibi sevgisine pismanligina inanıyorum cnm ama keşke olmasaydı
-Reklam-
+1 oy
(1,392 puan) tarafından
İşe giderken kolundan tutup ise götürüyorum sonra ben geri geliyorum işten cikca zamanda ben gidip alıyorum shshs kız böyle saçma soru mu olur ya evliliği kendinize zehir ettirmeyin yeri geliyor eşim çıkıyor yeri geliyor ben çıkıyorum normal herkes gibi hepimiz insanız kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlamamalı kimsenin böyle bir şeye hakkı yok bu benim düşüncem 
0 oy
(1,721 puan) tarafından
Arada sırada her zaman değil
(814 puan) tarafından
Tekmi cnm arkadaslariylami
0 oy
tarafından
Tabiki de :) Çıkmamalılar mı ?
(814 puan) tarafından
3 yıllık evliyiz hiç çıkmazdı son 2 haftadır işten bunaldım diyip arada çıkıyor 2 saat falan ama tek
tarafından
İşte bu yüzden başka kadınlara merakı oluyor size sevgisi azalıyor ev iş dışında hayatı kalmıyor ve bunalıyor
(1,943 puan) tarafından
3yildir hic tek cikmiyor muydu? Şok oldum
tarafından
Bende çok şaşırıyorum böyle sorulara ya. Eşim neden tek çıkmasın ki. Yani tasması ile satın aldığım bir h.ayvan mı yada ben sahibi falan mıyım. Gittiği yerin bize zarar vermeyecek bir yer olduğunu bildiği sürece her yere gidebilir ve gitti. Bende gidebilirim önemli olan insanın kendisini bilmesi. Düşününce Esin adına çok üzüldüm 3 yıldır resmen esir gibi sadece senin yanında bir yerlere gidip gelmiş. Kim bilir nasıl bunaldı. Gerek var mı bu kadarına
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Her zaman canı ne zaman isterse 
(814 puan) tarafından
Tek basinami
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Çıkar neden çıkmasın ki ben de çıkarım 
(814 puan) tarafından
Tekmi arkadaslariylami benim eşim hiç cikmazfi son 2 haftadır çıkıyor
(7,687 puan) tarafından
Arkadaslariyla çıkar
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Tabiki arkadaşlariyla görüşür ki bende öyleyim 
(814 puan) tarafından
Tek cnm
(4,983 puan) tarafından
Evet nedenki
0 oy
tarafından
Hiç çıkmaz eşimin işinden dolayı iş yerinde buluşurlar yani Arkadaşlarıyla mesai saatleri içinde görüşür
0 oy
(487 puan) tarafından
Tabiki çıkar neden çıkmasın ki..
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Genelde pek çıkmaz ama çıkmasında abartmadigi  sürece sorun yok bende arkadaşlarımla görüşmek için çıkıyorum onunda boyle bir hakkı var
(814 puan) tarafından
Anlamıyorum evli biri tek neden çıkar ailesiyle cikmak varken :(
(2,474 puan) tarafından
Canim sen hic arkadaşlarınla yalnız görüşmüyormuşun  kahve içmeye bir arkadaşına biliyomusun yada parka  falan eeee adamlar bütün gün calisiyo nerde görüşsün arkadaşlarıyla erkek erkeye de vakit geçirmeye ihtiyacı olabilir onlarda insan barmagimiza takılan yüzükler eşlerimize boynuna tasma değildi biz nereye onlar oraya olsun ben cok fazla sıkma  taraftarı değilim eğer gece alemlere gitmiyorsa eve sarhoş gelmiyorsa nerde kimle oldugunuda biliyorsak sorun etmemek bunalmamak lazim
0 oy
tarafından
Çıkmak isterse çıkar tabi ama hiç çıkmıyor. Herşeyi birlikte yapıyoruz. Her yere birlikte Gidiyoruz. 
0 oy
(12,858 puan) tarafından
Tabiki de çıkar bende çıkarım 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sık olmasada çıkar hayat benden ibaret değil bende onsuz çıkarım
0 oy
(328 puan) tarafından
Çıkabilir bende çıkarım sonuçta arkadaşlarimiz var 
0 oy
(17,829 puan) tarafından
Çıkar çıkabilir neden? 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Tabiki çıkabilir cocuk değil ya
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Çıkar tabi sürekli  ördek ailesi gibi birlikte mi cikicaz bende bazen kız arkadaşlarımla çıkarım o daha çok kuzeniyle anlaşıyor onla çıkıyor 
0 oy
tarafından
Cikar tek başına ne varki bunda
0 oy
(123 puan) tarafından
Benim eşim bensiz çıkmaz bı işi olursa da biter bitmez gelir hemen sadece bir iki kez çıktı arkadaşı davet etti diye gitti annesini falan hastaneye götürürken bile illa ben olacam yanında 
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Yani genelde çıkar ben hazırlanan Co ukbhazirlcan bı sürü saat ki neden çıkmasın deni

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 427 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 667 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

380,499 soru

11,392,458 cevap

34,901 kullanıcı

...