0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
8 aylık bebeğim var ve haftaiçi yeterince bunalıyorum sıkılıyorum evde bugün pazar bi dışarı çıkıp hava alalım dedim inat etti çıkarmadı eşim sürekli böyle yapıyor canı isterse çıkartır sizin eşleriniz nasıl ?ben nasıl tepki vermeliyim? 

21 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Canım ben süs köpeği miyim? Niye beni dışarı hava almaya çıkartıyor. Tasmamdan tutup gezdirin bir de oldu olacak. Allah aşkına kendinize yakıltırdığınız sıfatların farkına varın. Hava almak için eşime ihtiyacım yok. Senin de olmasın al çocuğunu atla otobüse git 
(330 puan) tarafından
Belki cekirdek ailesiyle vakit gecirmek istiyordur cok agir yorumlar yok süs kopegi tasma falan kadini kopek yerine de koydunuz
tarafından
Belkide kadin eşiyle çocuğuyla vakit geçirmek istiyordur Bi pazar günü eşi evdedir muhtemelen o günüde eşiyle geçirmek istiyordur çok normal bisey bu yani
(8,932 puan) tarafından
Eşi istemiyorsa 40 türlü bahane yaratiyorsa başka çare var mı
tarafından
Ay yapacagım yorumu yapmıssın bosuna yazmayayım :D
tarafından
Evin ve oğluşum. Ben neden kocanla gezmek istiyorsun demedim zaten. "Sizi hava almaya çıkartır mı?" Cümlesine diyorum. Kendilerine bu durumu yakıştırmalarına kızıyorum. Ne demek hava almaya çıkartmak, gezdirmeye çıkartmak. Bu kadının genine yıllarca kodlanmış "sen kendin çıkamazsın birinin seni çıkarması lazım" olayı işte. Soru söyle de sorulabilirdi. "Eşiniz sizinle hafta sonları dışarıda vakit geçirir mi?" Umarım anlayabilmişimdir.
-Reklam-
+1 oy
(8,986 puan) tarafından

İsterse gelir istemezse o kalır kızımla çıkar havamızı kendimiz alıriz:)

0 oy
(6,249 puan) tarafından
Sen neden tek çıkmıyorsun?
(3 puan) tarafından
Havalar soğuk bebeğim hastalanır diye arabasız çıkmak istemiyorum sadece kapalı alanlara bi avm veya bime en azından evden farklı bi yer olsun yeter
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bugün evdeydi uyudu az önce kalktı birazdan yine uyuyacak sabah ise gidecek hep evdeyiz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşime kalmaz ben kendim cıkarım
0 oy
(230 puan) tarafından
Benimkide aynı canı isterse çıkartır canı istemezse kipirdamaz benim tek çıkmama hayatta izin vermez yapcak birşey yok el mahkum evde pineklemeye devamm
0 oy
(5,645 puan) tarafından
evet hava güzel olunca çıkarız bazen benim zorumla bazen ortak karar ile ☺️
0 oy
(10,372 puan) tarafından
Valla hava sıcaksa çıkıyoz değilse market falan lazımsa çıkarız ben sevmem öyle pek dışarı olayını
(3 puan) tarafından
Markete bile götürmek istemiyor
(10,372 puan) tarafından
O sıkıntı kız onu eşim diyor bunaldın hadi çıkalım diye o kadarı fazla yani
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Kizimla kendimiz de cikariz. Elini yuzunu sarip bebek arabasiyla gideriz istedigimiz yere. Eşime de sen otur evde derim.
(3 puan) tarafından
Bunu yapacağım gerçekten yada en kısa zamanda ehliyet alıp arabayı istediğim yere sürecem
(3,329 puan) tarafından
Sadece araba degilki bebek arabasiyla da ciksrsin. Ehliyet alip sürmeyi ogrenene kadar bebek arabasiyla ciksrsin. Ama mutlaka ehliyetini almalisin. Dunyanin bin turlu hali var
0 oy
(4,176 puan) tarafından

Her hafta cikariz fix zaten kizi oyun alanina avm ya kisin . Hava guzelse fiX sahil  donuste annemlere ugrar. Kahve falan icer eve geliriz yada bovlinge gderiz donuste annemlere geceriz bugun kizimla ben sinemadaydik  yedik ictik gezdik 6 yasinda :)oglan 10 aylik ananeye sattim esim kahveye gtti bayadir arkadaslariyla takilmiodu. Bugun herkes kafasina gore takildi yani

(3 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
1 hafta sehır dısında calısır 1 hafta evdedır. O evde oldugu hafta 3 gun dısarı cıkma gunumuz ya market ya herhangı bır randevumuz ya da dısarda yenek felan olur mın. 3 kez cıkarır
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Canım bebeği soğuk değil sıcak hasta eder. Hasta olur diye cikmamazlik yapma. Güzelce sarıp sarmala koy bebek arabasına çıkın dışarı. 
(3 puan) tarafından
Doğru diyorsun yapacağım haftaya bu pazar böyle bitti malesef
tarafından
Ayynen katılıyorum.
(1,752 puan) tarafından
İnan kızım doğsun sağlıkla kar kıyamet yoksa hep çıkarım eşimi beklemem hafta sonu da onunla çıkarız :)  eşten beklemeyin
(5,406 puan) tarafından
Niye pazarı bekliyorsun hafta içi git
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Ben genelde kendim çıkarım. Pazar gunleri de birlikte keyif alacağımız şeyler yapariz. Her hafta çıkmayız. Bugun yatak odasını toparladık beraber. Sonra kısır yaptık :)) az öncede kızları yıkadık. Şimdi o mutfakta kahve içmeye beni bekliyo. Bnde ufak kızımı uyutuyorum 
(3 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Söylüyorum gelirse çıkıyoruz gelmezse bebeği bırakıyorum başına kendim çıkıyorun valla
0 oy
(2,944 puan) tarafından
Giydir bebeğini güzelce ört üzerini en azından bir markete git kocana bakma
0 oy
(243 puan) tarafından
Sen insan degil miain? Aklin iraden elin kolun ayagin yok mu? Neden kendine evcilll ****** muamelesi yapiyrosun?
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Evim müstakil ev Bahçeli olduğu için hiç ihtiyacım yok 

Hem sevmiyorum sokağa çıkmayı 

Bazen bunalirsam çıkarım 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bebeğin büyümüş artık eşine bırakıp çıkabilirsin ama sana tavsiyem bebeğinle birlikte çıkman. Bebekler soğuktan değil bilinenin aksine sıcaktan hasta olurlar. Ben karlı havada bile çıktığımı hatırlıyorum sıkıca giydir hiçbir şey olmaz hem bebeğine hem sana iyi gelir
0 oy
tarafından
Hafta içi ben kendim çıkıyorum öğlen 12 gebe 12de işten geliyor eşim birlikte vaktimiz olmuyor. Sadece pazar pazartesi izinli pazar günleri genelde evdeyiz pazartesi günleri bir yerlere gidiyoruz ama genelde ben pek gitmek istemiyorum. 
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Genelde çıkmak için onu beklemem o işe kurum arabasıyla gidiyor bizim arabamız bende kalıyor kendim çıkıyorum kızımla. Ama seni anlıyorum mevzu zaten onunla vakit geçirmek istemen. Bebeğin de küçük olduğu için biraz omzundan yük alınsın istiyorsun. Bazı arkadaşlar baya haksızlık etmiş sana açıkçası. Çok haklısın bence. Eşim sağolsun çıkalım dersem çıkarız ama normalde kendisi hadi gidelim demez hep benden bekler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 34 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havvanur1 (887 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 158 göst.
15 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,479 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 540 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu

380,014 soru

11,375,541 cevap

34,860 kullanıcı

...