0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (218 puan) tarafından
Ya ne bendeki bitti ne bebekteki, anason kullanan var mı, zararı var mı arkadaşım çocuklarında kullanmış ama emin olamıyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(5,489 puan) tarafından
Canım kullanma 4. Aydan sonra rahatlarsınız, zaralı olabilir. Ayaklarına acı elma yağı sür derim
(218 puan) tarafından
Sancısını mı alıyor o
(5,489 puan) tarafından
Evet canım, gazı azaltıyo  ama sakın içirme sadece ayaklarının altına sürüp çorap giydir. Her altını açtığında sürebilirsin
(218 puan) tarafından
Tamamdır yarın aldırıp yapayım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(6,578 puan) tarafından
Çocuğa kullanma sakın anason sen iç senden geçer bizde koliktik ama ben iciyodum 4. Aydan sonra geçiyor 
(218 puan) tarafından
Ya çok ağlıyor uykuya dalamıyor ağlayarak uyanıyor içim gidiyor dayanamıyorum
(6,578 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni cnm ama zararlı bebeğe verme öyle şeyler masaj yap bol bol
(218 puan) tarafından
Ahh ahh yapıyoruz 3 kişi etrafında dönüyoruz inan ki yavrum rahatlamıyor bir türlü
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Valla hatirliyorum eskiden yengemler yigenlerime kullanıyorlardı 
(218 puan) tarafından
Öyleymiş ama güvenemiyorum işte
0 oy
(573 puan) tarafından
Ben kendim içiyorum rezene ve anason bir de 3 aylık olacak oğlum 1 hsfta sonra ben sıcak su torbası fa koyuyorum ayaklarına iyi geçiyor kolik bebek benimki 
(218 puan) tarafından
Kolikse ve iyi geçiyorsa çok çok iyi maşallah bek de kendim içeyim
(573 puan) tarafından
Sıcak su çok iyi geliyor canım rezene değil /)
(218 puan) tarafından
Sıcak su torbam yok onu da alayım bari çoraplarını falan ısıtıp giydirdim kaçd efa ama onun kadar etkili olmaz tabi
0 oy
tarafından
Bebeğe içirme canım ya kendim iç bebeği sarhoş ediyor resmen bi kere verdim ben sonra bi daha vermedim
(218 puan) tarafından
:D öyle yapayım yavrum çok küçük  zaten kıyamam
0 oy
(3,951 puan) tarafından
Ben bebegimde metsil kullaniyorum gunde 4 defa 8 damla cok şükür xok iyi geliyor tavsiye ederim..duzenli kullanman lazim
(218 puan) tarafından
Gaz damlası mı bu
(3,951 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(323 puan) tarafından
Anason uyutuyo rezene kimyon çay kaşığının ucuyla 1 kahve fincanı bardağına koy kaynat bebişine çay kaşığıyla içir bak ben aşırı derecede karşıydım ama doktorum ver dedi o kadar iyi geldi ki bebeğime anlatamam ne gaz ilaçları kullandım bana mısın demedi 
(218 puan) tarafından
Evet bunu kendime yapıyorum ama bebeğime çay kaşığının ucunda veriyorum işe yaramıyor
(218 puan) tarafından
Evet bunu kendime yapıyorum ama bebeğime çay kaşığının ucunda veriyorum işe yaramıyor çok vermeye korktum ama doktora mı sorsam ben de
(323 puan) tarafından
A aaa çok şaşırdım normalde3 günde falan etki ediyor valla bi doktora sor o zaman
(218 puan) tarafından
Ya işte çay kaşığının uucnda 1 defa veriyorum günde ondandır belki bi de doğumdan sonra bende çok gaz oldu hala geçmedi benden ona geçiyor yavrum kıvranıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
0 oy
2 cevap 41 göst.
26 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (204 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 75 göst.
5 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu

397,180 soru

11,879,339 cevap

35,995 kullanıcı

...